Jak przybrać na wadze szybkie dziewczyna

Jak przybrać na wadze szybkie dziewczyna

Jeden z artykułów, które przeczytałem w czasie, może ktoś się przydać.

Przez długi czas w społeczności i forach internetowych stereotyp, że kobieta musi być szczupła, nawet chuda, ale co zrobić, gdy bydło staje się przeszkodą na drodze do pięknej figurze i ma negatywny wpływ na zdrowie? Oczywiście, dziewczyna musi nauczyć się lepiej. i zrobić to dobrze!

Aby poprawnie wykonać zestaw ciężarków, pierwsze 3-4 dni nagrać każdy produkt lub potrawę, którą zjadł. W rezultacie, trzeba będzie obliczyć, ile gramów jedzenia za każdy dzień w życiu jadłem. Teraz należy porównać z normą – za posiłek należy zjeść 700 g (w tym napoje, zupy).

Zwiększyć masę żywności jest konieczne w celu stopniowego odzwyczaić organizm się “wróblowaty” porcje.

Oni są z definicji nie może zawierać dużo kalorii, ale rośnie Twój kalorii żywności pomogą Ci na wadze. Ponadto, należy obliczyć liczbę kalorii spożywanych każdego dnia i obliczyć, ile kalorii należy jeść, aby ich normalnej wagi.

Ostrzegał natychmiast rozpocząć jeść w nieograniczonych ilościach nie może być! Należy zwiększyć porcje stopniowo, tak aby nie «szok» ciała.

Jedz!

Co to oznacza prawo do jedzenia. Przede wszystkim, warto przypomnieć, że nie ma potrzeby, aby pobiegać lub siedząc przy stole. Musisz być w spokojnym nastroju, i nie więcej niż trzy razy dziennie. Aby odzyskać szybciej, należy zwrócić uwagę na żywności, które są bogate w białko, ale nie opieraj się na żywności o wysokiej zawartości tłuszczu w nich.

Tłuszcz odkłada się w naczyniach krwionośnych, jest niezgodny trawienie i ogólnie szkodzi organizmowi.

Jak rozpocząć dziewczynę do tycia?

Zwiększenie masy ciała dom. codziennie jeść Śmietana 25% tłuszczu. Idealna opcja – To, oczywiście, domowej roboty krem ​​z bitą śmietaną. Jest to krem ​​doskonale wchłaniany przez organizm, ma go nie uszkodzić i odżywia nasze ciało. Wiele «bujny» Dziewczynka można zazdrościć, bo to nie możesz sobie na mąkę (bułki, rogaliki).

Jeśli chodzi o napoje, soki, owoce wybrać kompot, sok, herbata.

Przyrost masy ciała dziewczyny pomoc domowa ryż gotowany w mleku lub mięsnym bulionem. Również wielkie możliwości gotowania – pilaw. Waga zestawu zapewni:

– masło;

– mleka (około trzech filiżanek dziennie);

– zboża (Masło);

– owoce (persimmon, morele, mango, banany i melony);

– Sok z owoców z masy;

– mięso (wołowina, jagnięcina, wieprzowina);

– czekolady;

– warzywa (buraki, cukinia, dynia).

Dobra rada: gotować w garnku. W ten sposób będzie on doskonale przyswajane, a smak z pewnością docenią. Przy okazji, aby Ci bardzo potrzebne kalorie, kupić w formule magazyn mleka dla dzieci.

To pozwoli Ci szybko zwiększyć masę cenionych funtów.

Sport, jeśli dziewczyny, którą chcesz dodać do masy?

Do Forum wiele dziewczyn to pytanie. I będziemy reagować na nią, nie przybierać na wadze, aby być gruba, ale aby być harmonijny, więc zamiast tłuszczu jest konieczne do utworzenia masy mięśniowej. Twoje lekcje zostaną zredukowane do ćwiczeń energetycznych: hip, klatki piersiowej, nóg, ramion – wszystkie te grupy mięśni trzeba obsłużyć, więc po prostu nie mają opadły z odkładaniem się tłuszczu. W ten sposób można uzyskać wagi i pozostać w dobrej formie.

Spróbuj do czynienia z pod nadzorem instruktora lub przynajmniej, że opracowała plan szkoleniowy dla Ciebie.

Share →