Jak przybrać na wadze szybko na 1 miesiąc

Jak przybrać na wadze szybko na 1 miesiąc

Aby odzyskać, najpierw trzeba zwiększyć ilość przydatnych kaloriy.Dlya tym, należy najpierw obliczyć, ile kalorii dziennie jeść naprawdę. Staraj się prowadzić dziennik żywności na co dzień

Jak dodać 500 kalorii do codziennej diety, bez szkody dla zdrowia? Tylko tłuszczowych żywność nie jest zbawienie, potęga musi być wyważone i raznoobraznim.Osnovnie dostawcy kalorii tłuszcze, spróbuj większość tłuszczu w diecie jest roślinne nienasycone kwasy tłuszczowe (oliwa, masło orzechowe) .Luchshe tam często, ale po trochu, idealnym rozwiązaniem, 6-7raz dziennie, z przerwą 2-3chasa.Takim sposób uniknie ciężkości w żołądku. Między posiłkami: orzechy, suszone owoce, banany, awokado, czekolady i pr.Sesh wieczorem, po kolacji, coś odżywcze, takie jak zboża, sery,

mlecznego, kremowy jogurt, ale w małych ilościach, w przeciwnym razie mogą wpływać na sen.

Że gdy przyrost masy ciała dodatkowych kalorii nie są włączone tylko do tłuszczu w zwiększonej podaży trzeba dodać ćwiczenia, a te, które nie wymagają dużej energii zatrat.Dlya ważniejsze, tworzą mięśnie, więc maraton wyścigów lub aktywne pomocników aerobiku tutaj. Najszybszym i najpewniejszym sposobem na budowanie mięśni – siłownia, gabinet w domu z hantlami lub spróbuj mocy jogi.

Wyczerpujący trening siłowy będzie prowadzić do tworzenia cienkiej, ale żylasty ciała, w których można uzgodnić, trochę piękna. Nie zapomnij o ćwiczeniach, aby wzmocnić mięśnie krzywej tylnej kręgosłupa często uniemożliwia dobre trawienie i wspomaga utratę wagi.

Podczas wysiłku organizm potrzebuje, aby zrekompensować płynu, jeśli chcesz odzyskać, a nie mleka wody napojów bezalkoholowych oraz soków, które, w przeciwieństwie do napojów bezalkoholowych nie dostarczają pustych kalorii i składników odżywczych i okulary vitaminami.5 soku owocowego doda dodatkowe 1000 kcal Twoja dieta! Budulcem mięśni jest belok.Belkom bogate produkty mleczne, mięso, ryby, jaja, fasola i orehi.Mishtsy dają organizm zdrowy wygląd i piękny kształt, ale muszą być stale podderzhivat.Chem więcej ćwiczysz, tym więcej kalorii należy dodać do 1000 dziennie).

Multiwitaminy: Najważniejsze witaminy biorące udział w przyroście masy ciała: C, B6, B1, D, OT, E, B2, H, B12.

Jeśli chcesz pozbyć się szczupłości i lepiej, w medycynie ludowej mają własne przepisy, zwiększenie apetytu i poprawy pischevarenie.Mozhno użyciu termos, od czasu do czasu potrząsając zawartość.

Apetyt 1.Barbaris.Uluchshaet i trawienie, ma żółciopędny deystviem.2 st.l.listev i gałązki roślin wlać 0,5 litra przegotowanej wody, 2 ch.protsezhivayut i wziąć 1/3 szklanki na pół godziny przed posiłkiem.

2.Vasilek.Vozbuzhdaet apetyt, 10 g suchych roślin zalać 1 st.kipyatka nalegać 01:00 i podjętych 3 razy dziennie. Od wlewu chaber bardzo gorzki, pić z miodem lub cukrem.

3.Myata.Effektivnoe lekarstwem na choroby atopowe pischevareniya.30g mięty zalać 1 litrem wrzącej wody i nalegać 02:00. Przyjmować po posiłku, aby poprawić trawienie.

4.Chabrets.20 g roślin wlać 0,5 litra przegotowanej wody, w ciepłym miejscu 02:00, filtr i wziąć 100 g na 30 minut przed jedzeniem.

5.Shipovnik.pyat st.l.plodov za litr vodi.Kipyatit 10 minut, aby zakończyć nocne (termos) .Pit herbatę w każdej chwili

Share →