Jak przyciągnąć ludzi do swojej magii

Jak przyciągnąć ludzi do swojej magii

Rytuały, aby przyciągnąć ludzi do siebie

Marzę, że mężczyźni szefowie kolei? Crave otrzymywać niezliczone komplementy i propozycje małżeństwa? Nic łatwiejszego!

Aby przyciągnąć człowieka (a nie byle jak każda, a mianowicie tego, co byłoby pożądane) powinna pomóc zwrócić się do Matki Natury i jej darów.

Mirra pomoże przyciągnąć ludzi

Mirry aromatyczna żywica jest zwykle używane jako kadzidło w czasie nabożeństw. Mirra uspokaja i budzi zaufanie, przyciągać kobiety silnych mężczyzn dziurkowanych, liderów w swojej istocie.

Jak korzystać z magicznych właściwości mirry? Kilka fragmentów żywicy niżej w ciepłej wodzie, ogrzewania w łaźni wodnej, bez wrzenia. Pachnące mieszaninę wlać do wanny pełnej wody i podjąć zabiegi wodne, starając się zrelaksować. Pomyśl o najbardziej pożądanego mężczyzny. Po zakończeniu, jeśli to możliwe, nie wycierać.

Magiczny zapach ciała będą pracować dla Ciebie, i przyciągnąć odpowiednich zalotników i wielbicieli.

Nie można znaleźć mirra? Nie zniechęcaj się przez podobne cechy mają kadzidło.

Lubczyk, aby przyciągnąć ludzi do siebie

Lubczyk, że jest miłością Jurek znany ze swoich właściwości, aby przyciągnąć ludzi. Szeroko stosowany w kuchni i kosmetyce. Ma gorzki – słodki smak i aromat.

Za pomocą tego zioła do gotowania, lubczyk będzie służył jako afrodyzjak. Ale, jeśli garnek napar wrzątkiem i szept, który przyciąga bogatą i przystojny mężczyzna, można uzyskać niespodziewane wyniki magiczne cechy tego wspaniałego zakładu. Napełnij wannę ciepłą wodą i wlać do niej napar z lubczyku.

Weź zagadyvaya kąpieli: jakim człowiekiem chcesz zobaczyć obok siebie.

Wanna, aby przyciągnąć ludzi miotły

Podczas kąpieli w wannie z miotłą. skupić się na założeniu, że z każdym pociągnięciem gałęzi drzew „przybity” do swoich fanów i narzeczonych. Skrócone parowych i rytmiczne ruchy „cios”, aby szybko i łatwo przyciągnąć ludzi do Ciebie. To nie ma znaczenia, który z gałęzi drzewa zawierają swoją miotłę do kąpieli, co najważniejsze – sam proces. Zaangażowanie partes prawidłowo i stajennych!

Na duchu „Magia atrakcją»

Tworzenie dla siebie swój własny, unikalny zapach, który pomoże Ci przyciągnąć mężczyznę. Perfum być tu nie jest potrzebna. Do rytuału można użyć dowolnego pachnące skład na naturalnych składnikach, oleje aromatyczne, a nawet zwykłej wody źródlanej (nie wody z kranu, która jest filtrowane i oczyszczone roztworów chemicznych, a mianowicie z naturalnego źródła).

W pełni księżyca umieścić na parapecie na duchu, tak aby światło księżyca padło na nich. I powiedzieć: „Jak o tobie pełne gwiazd, i mam dużo zalotników. Czeka na mnie, czekając na moją miłość czynią. ” Zostaw butelkę w nocy i rano można podziwiać magiczny płyn, jak zwykle duchów. Jedyną różnicą jest to, że nie możesz pokazać je każdemu i podać rękę. Wystarczy kilka kropel przyciągnie niesamowita liczba ludzi jak magnes będzie przyciągać do Ciebie.

Jeśli następnym pełni księżyca, nadal masz cennego płynu z nim spędzić powtórzył rytuał, to obciążenia jej dodatkową magię przyciągania i zwiększenia magiczny efekt.

Maliny, aby przyciągnąć ludzi do siebie

Share →