Jak przyciągnąć mężczyznę, który Ci się podoba. Albo artykuł o ...

Jak przyciągnąć mężczyznę, który Ci się podoba. Albo artykuł o jak ludzie rozumieją wskazówek kobiet.

Dlaczego kobiety nie zawsze mogą zapoznać się zadowolić swojego mężczyznę, a potem go poślubić? Dlaczego niektóre kobiety wielu mężczyzn «kozy» i «ślamazara»? Jak przyciągnąć mężczyznę chcesz, i tak szybko przyciągnąć człowieka, ale takiego człowieka jak siebie?

A potem, jak utrzymać człowieka przy niej? Wszakże ludzie zostaną z lubisz kobiety tylko wtedy, gdy dla niego "przychodzi, że jej się podobało. W tym przypadku, jak mu przekazać, że nie pozostawi obojętnym?

Po tym wszystkim, w celu przekształcenia w zażyłość do etapu zalotów, współczucia i miłości, trzeba najpierw zrozumieć osobę, która Ci się spodoba. Generalnie, aby zadowolić mężczyznę, trzeba dać mu znać, że on cię lubi. I wielu z silniejszej płci często nie widzą lub nie rozumieją.

A dlaczego nie?

Głównym powodem, dla którego ludzie nie rozumieją, to podoba, czy nie, że mężczyźni nie rozumieją, podpowiedzi, a kobiety są tak lubi wskazówki lub wstyd powiedzieć wprost o ich potrzeby i pragnienia.

Przyjrzyjmy się, jak ludzie «zrozumieć» Kobiety wskazuje na pierwszym etapie randek.

Dlaczego niektóre kobiety taniec z dwóch lub trzech partnerów, a jednym z nich jest już zaczynają dbać o to, zaprasza na spotkanie, itp a niektóre kobiety są wprowadzane i tańczy z kilkudziesięciu partnerów, jak nie flirtuje, choć i jej mąż się podobało, ale nie ma kontynuacji.

Głównym powodem jest to, że ludzie nie rozumieją psychologię kobiet i podpowiedzi. Powiedzmy, mężczyznę i kobietę do tańca, po prostu porozmawiać, itp Człowiek, aby zrobić kolejny krok, musisz być pewien, że podoba mu się partnera. I ma odgadnąć o tym. I kolejne pytanie, a on domyślił się o tym na podstawie tych subtelnych wskazówek, które daje mu kobietę?

Na przykład, patrząc mu w oczy z przyjemności rozmowy itp

Oto mały przykład tego filmu «Duma i uprzedzenie» (Moja żona jest bardzo zadowolona z nim), nakręcony na klasycznej powieści Jane Austen. To połowa fabuły filmu skupia się na tym, że młodzi ludzie (Brinkley) spotkałem dziewczynę (Jane), która mu się podoba bardzo, a ona spadła również w miłości.

Wszystkie kobiety, które są wokół dziewczyny sobie sprawę, że ona jest w miłości, a to mały człowiek musi nadal złożyć ofertę, aby kontynuować ślub.

Dopiero teraz zapominać, że psychologia mężczyzn «trochę» różni się od psychologię kobiet. Jeśli wszystkie kobiety w okolicy, aby zrozumieć, że zakochała, to nie znaczy, że jest zrozumiałe, zainteresowane osoby. Siostra miłości o tej dziewczynie (Elizabeth), nawet bezpośrednio powiedział jej przyjaciel, ale obserwacja ta została zignorowana.

Czy uważasz, że pan Bingley sobie sprawę, że Jane w nim zakochana? Nie, on nie rozumie i metan, cierpiał na zapomnienie. Dobrze, że nie rozumie, Brinkley, to, być może, jego przyjaciel pan Darcy dokładnie rozumieć i zasugerował Bingley? Oczywiście, pan Darcy «wielkim ekspertem» dla kobiet, Bingley, Jane zasugerował mu zupełnie obojętny.

Po tych ustaleniach i porad Bingley (miłość) zmienił się, i nie złożyć ofertę. Po tym on sam, a drugi, oczywiście, wszystkie kobiety wezwały niegrzecznych ludzi, którzy prawie skompromitowany dziewczyna.

W tym tych historii w prawdziwym życiu i koniec. Kobiety zrozumieć, że ludzie lubią dziewczyny, ale to człowiek sam na straty, lubił go, on «pasować, a nie ma nikogo lepszego», Czy ogólnie nie podoba. I dalej (albo nie kontynuować związek). Nie potrzebuję do odszyfrowania, że ​​ludzie prawie zawsze zaprasza dziewczynę na randkę tylko wtedy, 95-100% pewny, że ona zgadza się przyjść, i że ona go lubi.

Cóż, w filmie, oczywiście, kończy się o wiele lepiej. To trwa kilka miesięcy miłośników męki. Wreszcie siostra dziewczyny kochają wszystko szczegółowo i nie bez cienia wyjaśnia jeden «kochanek»Że dziewczyna jest w miłości i cierpienia, a następnie «źli ludzie» nie są tak złe, sytuacja jest korygowane i wreszcie wchodzi do oświadczyny.

Happy End.

Jaki wniosek możemy wyciągnąć z tego przykładu? Człowiek, standardy damskie, szczerze «hamulce» że lubi dziewczyny. Wnioski, to podoba czy nie, jest ona oparta na znaki kokieterii, co wskazuje potencjalnego partnera. A co do jej mąż jest w najlepszym przypadku 1 na 100 z tych objawów, można wyciągnąć następujące wnioski:

Jednak, jak przyciągnąć mężczyznę Ci się podoba? Wiele z kokieterii w pierwszym spotkaniu z osobą chcesz, nie stanie. (Jak się jednak, a następnie, za) Ostrzeżenie! Mówimy o kokieterii, a nie o inicjatywie!

W kokieterii nie mam na myśli manifestację inicjatywy dziewczyna. Nie jest konieczne, aby zaprosić do tańca człowieka, poproś go, lub dać telefon, jeśli nie zapytać. Nie ma potrzeby, aby pierwszy mąż całuje, nie jest pożądane, aby wymusić seks bez etapie candy-kwiat, itp Szczegóły na ten temat można przeczytać artykuł «Jak utrzymać mężczyznę?

Lub inicjatywy jest karalne»,

Więc dalej flirtuje.

Nawet wtedy, gdy dziewczyna flirtuje i flirtuje część ludzi nie przyszedł, niektóre pochodzą tylko kilka dni lub tygodni. Istnieją wyjątki, ale nie mówimy o tym w artykule.

Jeżeli osoba nie błędne wnioski o swojej dostępności, łatwiej jest wtedy, w pierwszym lub drugim dniu, aby poprawić sytuację, trochę zimne, to, o ile, oczywiście, niezbędne.

Jak flirtować? Oto kilka przykładów: jest nieco powolny spojrzenie, uśmiech częściej, coraz większe zainteresowanie tym, co ktoś mówi, prosty wniosek o jego pomoc i podziwu dla niego, «nieumyślny» dotykowy, preening, itp

Flirtowanie niekoniecznie jest do konkretnej osoby, które lubisz. Jest to raczej sposób życia dla kobiet. Czytaj literatury na temat gestów niewerbalnych, uważaj na pary w miłości, praca w otoczeniu silniejszej płci, a zrozumiesz, jak flirtować.

Jeśli tak proste, to dlaczego nie wszystkie kobiety flirt z b o proc siły ła?

Powody są proste. Pierwszym powodem, jak powiedziałem, wynika z faktu, że kobiety nie zdają sobie nawet sprawy, że to jest ważne. Po tym wszystkim oceniana na własną rękę. Uważają, że «do męża i wszystko tak sobie sprawę, że już wiedziałem, że lubi go»,

Co do zasady, nie może być dalsze od prawdy. Nic w niej nie zostanie osiągnięta, lub przynajmniej, że nie jest pewne, że dziewczyna się podobało.

Drugim powodem jest to, że dziewczyna z niepewności nie chce jej kokieterii był widziany w otoczeniu kobiet, które są, zaczynają się śmiać, zadawać pytania, itp Co mogę powiedzieć? Trzeba zdobyć zaufanie, poprawić samoocenę.

Rzeczywiście, ze względu na obawy, takich żartów może stracić miły facet, który może chcesz być szczęśliwy przez całe życie. Żart okolicznych kobiet, jeśli, oczywiście, nie jest bardzo trudne – to ogólnie to doskonały sposób, aby informować męża o tym, że Ci się spodoba.

A jednak jeśli to możliwe przedstawiają przykład folię «Duma i uprzedzenie» do końca, tak jakby nie były magiczne, że w praktyce nie jest wystarczające. Wtedy możemy postępować jak w filmie. To jest, w skrócie powiedzieć, że ktoś od wspólnych znajomych, które lubisz daną osobę. Powiedzmy, że będzie to twój przyjaciel, który jest zaznajomiony z jednym facetem.

Takie wieści na zasadzie «word of mouth» minął szybko. Jeśli nie ma odpowiedzi, to może chcesz obiekt nie jest po prostu twój mężczyzna.

No, tyle o tym, co się dzieje z podpowiedzi podczas spotkania. Powiedzmy, że spotkał się jakoś poruszać. Myślę, że teraz ludzie stał ostro zrozumieć psychologię i wiecie co kobiety chcą?

Oczywiście, że nie, znajomość to dopiero początek, a trzeba jeszcze nauczyć się komunikować się z mężem, zbudować szczęśliwy związek i studiować psychologię człowieka.

Powiedzmy, że kochasz kwiaty i mówi do swojej ukochanej, zdał piękny bukiet: «Spójrz, jakie kolory, dla mnie są one bardzo, bardzo popularne»,

Twoim zdaniem, powiedziałeś, że chcesz męża daliście kwiaty. Tylko ludzie myśleli, że lubisz zegarek kwiaty, a nie to, co chcesz, że jest je dał. I nawet jeśli wyraźnie powiedzieć, co chcesz, nie może zrozumieć, że ważne, aby zignorować to. Dla człowieka, jak powiedziałem w artykule "Jak zrozumieć mężczyznę.

Albo psychologia ludzi jak psychologii psów", bukiet kwiatów – ta miotła do zamiatania, że ​​nawet niewygodne.

Cóż, zapytałem, myśląc, że jest to tymczasowa moda i odstawić. Należy również wyjaśnić, co jest dla Ciebie ważne, korzystnie więcej niż jeden raz.

I płci oraz relacje z rodzicami i obowiązków domowych, a pieniędzy i romansu, a także poślubić faceta ci się podoba? Wszystko to i wiele więcej tylko trzeba nauczyć się rozmawiać z kimś bez żadnego przestępstwa, w języku dla niego zrozumiałym. Polecam czytania tej książki ty "Jak sprawić, by mężczyzna się z kanapy 2. Tajemnice szczęśliwych kobiet" . Posiada dwa odrębne rozdziały, jak zachowywać się w taki sposób, że twój partner zrozumieć Twoje potrzeby i pragnienia, a wykonana je sam, bez upomnień ze swojej strony.

Share →