Jak przywrócić miłość: 4 magiczny rytuał

Jak przywrócić miłość: 4 magiczny rytuał

To w życiu bywa, gdy ktoś bliski lub osoba idzie. Niektóre kobiety wpadają rozpacz, inni – próbując powstrzymać łzy i perswazji, a jeszcze inni – uciekania się do magii. Jak przywrócić miłość z magii i czarów?

To było pytanie zadane przez najbardziej odważnych i zdesperowanych kobiet, bo nikt nie wie, jakie konsekwencje może powodować nieprawidłowe i nieudolnego posługiwania się magią. Dlatego, aby wejść na tę drogę musi trąby i wiedzy w rękach. Wielu myli, że magia może mieć tylko wybraną grupę ludzi, magia – prezent od góry. Wcale nie, każda osoba, studiując teorię i praktykę można doskonalić i rozwijać się w magicznych obrzędów i rytuałów.

Aby uzyskać informacje na temat zwrotu umiłowani, magiczny rytuał 4 powiedzieć.

1st rytuał – wizualizacja

Wizualizacja wiedzieć, jak wrócić miłość. To wystarczy, aby dostroić swojej ulubionej osoby do przedstawienia jego wygląd, zapach, rzeczywiście zobaczyć przed jego kolor włosów, kształt, sposób. Następnie trzeba zobaczyć, jak inne udał się do kłótni z nią i wybiera numer telefonu swojego ex.

Koniecznie dokładnie odtworzone w pamięci jego zachowaniu podczas odbierania telefonu i wybieranie. Poniżej znajduje się wymyślić powód, dla którego młodzi ludzie będą zadzwonić. Wszystkie słowa, zwroty, przeprosiny można przewijać w głowie, dobra koncentracja na myśli na temat połączenia, a następnie jakiś pęd jakiejś niewidzialnej nici, torf i sygnał dotrze do ukochanego męża ..

2nd rytuał – magiczne jabłka

Jak przywrócić miłość konwencjonalnym jabłko? Aby rozpocząć rytuał jabłko potrzeba, lepiej czerwone i gładką. Trzeba wyciąć go na pół, pisania na papierze nazwę swojego kochanka i umieścić ten kawałek papieru pomiędzy dwoma połówkami jabłka, a następnie połączyć je.

Trzeba dokonać ceremonii w słoneczny dzień, nie w nocy, jak w magicznym rytualnego udział INTENSYWNOŚCI – słoneczny. Po jabłko przygotowane, musisz powiązać go czerwoną wstążką i umieścić piec w słońcu. W tym zdaniu pisze: jabłko wysycha przed słońcem, jak i bliskich, którzy nigdy nie zapomnieli jego miłość i wracają.

To nie jest koniec rytuału: po suche jabłko powinna pochować go w domu ulubionych.

3rd rytuał – Privorot obraz

Jak przywrócić miłość za pomocą fotografii? Odpowiedź jest prosta: zrobić zdjęcie obiektu Svechaprivorota może być pełnej długości lub portret. Najważniejsze, że był sam, lub zaklęcie nie może się wydostać, lub rozprzestrzenił się do innych osób, które są przedstawione na zdjęciu. Na tym zdjęciu musi być świeże, nie trzyletnie lub pięć lat temu, bo wszystko zmienia się z wiekiem. Pamiętaj, aby przestrzegać czasu i dzień musi być w piątek rano.

Narzędzia pomocnicze – nowe ostrze i porządku soli. Na stole pokrytym czerwonym suknem, umieścić swoje ulubione zdjęcie twarzą w dół i leworęcznym światło świec. Większość muszą pozostać na wschodniej stronie stołu, wziąć nóż w ręku z solą na śmierć, utrzymać się na zdjęcie i zdaniu 5 razy Stań moją miłość.

Efekt jest gwarantowany.

4th rytuał – Magia Świeca

Rite ze świecami – jest najbardziej skutecznym sposobem, ponieważ migoczące płomienie mogą powodować wiele obrazów i refleksji związanych ze światem cieni. W piątek o północy, trzeba zapalić dwie świece i wosk ściekową na pierwsze krople palcami. Następnie poczekać, aż wosk twardnieje i pocieranie palcami o siebie, nałożyć zaklęcia. Powtórzyć słowa dostatniego życia razem, jeden drogi i dobry sposób, aby być 5 razy. Następnie narysować oczy, by spojrzeć wick świec na ścianie i obecnego cienia ulubionych. Po powtórzeniu magiczne słowa.

Szybciej należy powtórzyć rytuał następnego dnia, dokładnie o północy. Innowacje na drugi dzień będzie bardziej świece bliskość do siebie i wspólne zdjęcie pod spodem. Magiczne zaklęcie pozostaje ten sam.

Share →