Jak rozumiem walki - gdy nadszedł czas, aby udać się do szpitala

Jak rozumiem walki – gdy nadszedł czas, aby udać się do szpitala

Zapewniam cię, że starcia nie są dokładnie obudzić po prostu nie da. Każda kobieta w ciąży wie, że okres 33-34 tygodni, trzeba już zebrane „torbę do szpitala.” Nie ma potrzeby, aby przyjść do szpitala za wcześnie, czując pierwszą walkę, to po prostu iść i dusznych korytarzy wytrzymać, lepiej jest spędzić czas z ukochaną osobą lub wybrać się na spacer w dół ulicy.

Powiem ci, dla niedoświadczonych kobiet w ciąży w celu ustalenia prawdziwej walki i kiedy jechać do szpitala.

Fałszywe skurcze

W czasie ciąży, kobiety w ciąży są często zaniepokojeni popijając ból brzucha. Niektóre z nich są zbierane i iść do szpitala, ale to jest w błędzie. To tak zwane fałszywe pracy, prekursorem rodzaju. Skurcze te są bezbolesne i nieregularne. Czas powtarzania jest zawsze taki sam.

Aby zatrzymać fałszywych skurcze przyszła mama może wziąć ciepły prysznic, odpocząć, wypić szklankę wody i wziąć wygodną pozycję.

Jak zrozumieć, że prenatalnych kolizji?

Weź swój zegarek i zanotuj czas, gdy przerwa została zredukowana do 7-10 minut – jest limit. Taka oferta może sobie pozwolić, gdy szpital jest blisko domu, a jeśli trzeba przejść przez miasto, to najlepiej zostawić złom, gdy interwał to 15 – 20 minut. Jeśli będzie to pierwszy poród, będą w każdym przypadku do czasu dłuższy niż wieloródek.

Gdy skurcze towarzyszy ból, to nie jest konieczne oczekiwanie, jak gdyby nie był odstęp, to jest konieczne do natychmiastowego wywołać karetkę.

Share →