Jak rozwijać imbir na parapecie

Jak rozwijać imbir na parapecie

– Chcę wiedzieć, lecznicze właściwości imbiru. Co to ma witaminy? Sadzenia Warunki, nawozy? 

Ivan Samchuk, Astrachań

Ginger – jeden z najmodniejszych obecnie roślin. I nic dziwnego, że ma wiele przydatnych właściwości. W szczególności pozwala na pozbycie się robaki. Dlatego marynowany imbir z japońskiego sushi serwowane dania.

I imbir stosowany jest jako prewencji przeziębienia i kaszlu dla i kawałek imbiru przed śniadaniem pozbyć się z zimna. Imbir przyspiesza trawienie, tak że zaleca się uwzględnić w diecie na utratę wagi.

Imbir jest stosowany do odmłodzenia organizmu. Jej działanie na kompleks ciała – poprawia stan włosów, skóry.

Główne składniki imbiru są uważane witaminy. Są tam w obfitości. Zwłaszcza, minerałów i C. W imbiru – niemal cały okresowego pierwiastków: wapń, chrom, żelazo, magnez, mangan, potas, sód, fosfor, krzem, aluminium, i germanu. I zawarte w niezbędne aminokwasy, olejków eterycznych i błonnika pokarmowego.

W sumie ponad 400 związków imbiru, a nie z m i n i wymienić je wszystkie.

Szczegółowe wymagania dotyczące sadzenia imbir nie. Jedyną rzeczą: posadzić je w szklarni, jak w otwartej zbiorów pola nie mają czasu, aby dojrzeć. I boi się przeciągów, należy wziąć pod uwagę przy wentylacji szklarni.

K nawóz nie jest szczególnie wybredna imbir – kiedy nie będzie pędy, przydatnych azotan amonu. A w środku lata jest to konieczne, aby przejść do nitrofosfatu we wrześniu karmić superfosfat. Następnie imbir i dziękuję zbiorów.

Share →