Jak są pokolenia kobiet w szpitalu?

Jak są pokolenia kobiet w szpitalu?

Każda unikalna rodzajów i niepowtarzalny, niemniej jednak, są one badane w określonym wzorze. W celu ułatwienia dopełnienia takiego cudu, jak narodziny nowego człowieka, wiele lekarzy pracuje. Na szczęście dni naszego praprababushek rzeczy z przeszłości i dziś, każda kobieta ma zdolność do rodzenia nie jest w zakresie, w instytucji medycznej, pod nadzorem właściwych specjalistów, którzy mogą pomóc, jak ona i noworodka.

Aby wiedzieć więcej na ten temat, a ja pójdę w porodu u kobiet w szpitalu, ich rodzaje i powikłań.

Nasz szpital nie jest tak dawno temu odszedł od sowieckich tradycji. Wcześniej, matki nie miał innego wyjścia, musieli leżeć jak w bitwach, a na próżno próby. Ale niektóre stare fundamenty wstrząśnięty.

Teraz kobieta ma prawo podjąć każdą pozycję podczas porodu – stać, chodzić, siedzieć na piłce, wiszące na męża, polegać na niczym. Ponadto, za pomocą lekarzy i może wybrać najbardziej komfortowy pobyt etapie prób. Ta innowacja pozwala prowadzić dostaw w szpitalu trochę łatwiej, matka może urodzić kłamstwa, pół siedząc, siedzącej i stojącej.

To pomaga, aby cofnąć się trochę w czasie dziecko położników wygląd na świat i kierować naturą.

Rozważmy sytuację kobiet w pracy w sposób bardziej szczegółowy.

Urodzili stojące

Mogą być przechowywane w pozycji kucznej lub na kolanach. Najlepszy ze wszystkich, gdy przyszła mama klęka i stoi i opiera się w swoim łóżku.

W tym położeniu znacznie zmniejszona naczyń ciśnieniowych do macicy. Jeśli kobieta leży na plecach, ona zakontraktowane aorty, a dziecko może nie mieć wystarczającej ilości tlenu. Gdy pozycja klęcząc na czworakach lub poprawa krążenia maciczno-łożyskowych.

Pomaga to zapobiegać okruchy niedotlenienie w pierwszej fazie pracy (podczas pracy) i drugi (gdy głowica przechodzi przez wąski kanał rodny).

Jakie są korzyści?

Z takich innowacji skrócona wyjścia dziecka aż grawitacja pomaga kobietom w czasie porodu. W celu popchnięcia owoc ma zrobić znacznie mniej pracy, ponieważ mięśnie dna miednicy zrelaksować jak najwięcej. Porody są fizjologicznie i dziecko porusza się łatwo przez kanał rodny, tracić mniej energii.

Pionowe położenie szybciej odprowadzania łożyska i zmniejsza inwazyjność tego procesu tak, że utrata krwi zmniejsza się. Ponadto, kobiety mogą być świadkami narodzin dziecka.

Powikłania – minusy

Jednak ta wersja porodów może dojść do jej powikłań.

Po pierwsze, lekarz jest trudne do śledzenia okruchy przejścia przez kanał rodny i położnej – ochrona krocza od przypadkowych pęknięć.

Po drugie, trzymając trudną znieczulenie zewnątrzoponowe, w przypadku, jeśli nagle trzeba dla każdego stanu zdrowia.

Po trzecie, być może splątanie przewód może prowadzić do niedotlenienia dziecka.

Urodzili polusidja

Kobieta siedzi na łóżku lub na specjalnym fotelu, nogi w dół i obniża ona opiera ręce na plecach na twardej powierzchni.

Pozycja ta zapewnia następujące korzyści:

+ Kobieta może poruszać się niezależnie, pomagając sobie podczas wszelkich prób – do zakrętu lub wyciągnąć nogi. Dziecko porusza się łatwo pod wpływem siły ciężkości. Jeśli to konieczne, lekarz i położna mogą zawsze zwrócić kobiety w pracy na plecach.

– Ale podczas takiego lekarza dostawy i położnej nie widział krocze i prawie nie można trzymać go, jeśli wyjście dziecka szybko. Ponadto pozycja ta wymaga specjalnych krzesła lub łóżka, a oni nie są już wszystkie szpitale.

Urodzili się na stronie

Odbywają się one w pozycji kobiet po prawej stronie brzucha pursed prawej stopy.

+ Taki przepis jest najlepszy dla szybkiej dostawy. Kobieta w pracy może pomóc się w okresie próby, prawidłowo rozłożyć obciążenie na mięśnie, a nie czuje presji na żyle głównej.

– Ale takie stanowisko nie daje lekarzy i położne dostęp do krocza i trudno jest śledzić postępy dziecka.

Poziomo

Najczęstszym pozycji poziomej, gdy nowa mama leży na plecach. Jednocześnie nogi na boki i do tyłu jest podniesiona.

+ Opcja ta jest najbardziej wygodne dla położnika, ponieważ może trzymać krocze, chroniąc go przed rozerwaniem. Ponadto delikatnie uwalnia głowę i ramiona ur okruchy.

Po urodzeniu matka łatwiej utrzymać dziecko. Podatne pozycja pozwala łatwo podłączyć go do klatki piersiowej.

– Jednak ta opcja może spowodować zagięty aortę i wskutek niedoboru tlenu u dzieci. Jeśli kobieta ma znaczący ciężar ciała podczas wszelkich prób może być opóźnione.

Wybór sposobu postępowania będzie pokolenia kobiet i możliwych scenariuszy polega w dużej części do matki oczekującej. Ale chcesz skrypt należy omówić wcześniej z lekarzem. Pamiętaj, że nikt, nawet najbardziej utalentowany lekarz nie może dać absolutnej gwarancji. Po trzydziestym tygodniu ciąży można z grubsza określić rozmiar dziecka i doradzać mieszać danego kobiecie najdogodniejsze opcje urodzenia. Podczas uwzględnieniem wieku, wagi i stanu zdrowia matki oczekującej a jej byłym trakcie porodu, ciąży i cech stanu macicy.

Wyboru najbardziej optymalnej pozycji, należy pamiętać, że skurcze jedno, a pozycja ciała podczas nich, a co innego – próby, kiedy dziecko jest już w ruchu kanał rodny.

Nie jest źle na udział w kursie dla przyszłych matek. Być może, że jest gdzie będzie właściwym wyborem.

Katarzyny,

Share →