Jak schudnąć szybko na 10 kg

Jak schudnąć szybko na 10 kg

Artykuł opowie o prawdziwie sensacyjny przełom w dziedzinie żywienia. Zaledwie kilka lat po odkryciu świat jest całkowicie wywrócone do góry nogami! Teraz, można schudnąć o wiele łatwiej i szybciej, jeśli istnieje, i nie dręczyć się z głodu.

Możesz pozbyć się dziesięć funtów miesięcznie, nic nie ograniczający ich własnych potrzeb.

Wcześniej, w większości wykorzystywane różne diety, stale pojawiających się, a niektóre – i osobiste. Trzeba było rozważyć zjedzone program i zapomnieć o dużych porcjach. Teraz wszystko się zmieniło radykalnie!

Nawet sławni ludzie przesyłać zdjęcia zjedzone słodycze (do fast food), wyraźnie nie dba o nich w tej samej zawartości kalorii.

Ale jak, to, to jedzenie nie zaszkodzi postać?

Dziesięć lat temu, wydawało nierealne. Wszyscy byli absolutnie pewni, że mniej żywności zużywa, tym więcej możesz zachować szczupłą sylwetkę, więc dodatkowy kawałek tortu myśleć nie było nic. Ale, jak się okazało wszystko źle, chodzi o teorii nienaukowy.

Mit o żywieniu dopiero niedawno zdemaskowana …

I przyczyniły się do tego twórcy jednej z najbardziej popularnych diet. Tak, tak, jest dobrze znany Dr Duke, który kilka lat temu ogłosił całkowite odrzucenie jakiegokolwiek cukru i węglowodanów.

Dość długi czas był to jego dieta jest bardzo skuteczna, choć trudne do zastosowania. A wszystko to nagle ekspert wyraził opinię, że stosowanie tych produktów może być cokolwiek, nie odzyskuje.

Więc to nie jest żart?

Reakcja na ogłoszeniu nastąpiła niemal natychmiast. Ktoś kazał śmiech, wykazało pewne niezadowolenie, a książę nazywa oszustwo, a inni, nie zwracając uwagi, nadal jeść tylko sałatę.

I bardzo niewiele z nich zdecydowała się wystąpić porady od francuskiego lekarza.

I tu czekali na oszałamiającym zaskoczeniem. Jak się okazało, niezwykła technika naprawdę działa!

Co jeść, aby schudnąć?

Nie trzeba już tracić czasu i energii na liczeniu kalorii, tworzenie tabel, stałych ograniczeń i stresu. Jest tylko jedna zasada: mieć codziennie od 30 lub więcej gramów jagód goji.

Co to jest?

Po pierwsze, jagody wzrosła tylko w Tybecie, ale w ostatnich latach zaczął aktywnie uprawiać na całym świecie. Zaczęło się po słowach Pierre Duke, którzy mówili o jej cudownej jakości biologicznej.

Okazało się trochę jagód zawiera pięć razy więcej witaminy C niż owoce cytrusowe i szesnaście razy więcej żelaza niż w granatów. Karoten wydajność w porównaniu z marchwi, i dość przekroczona 20 razy.

W czasach starożytnego Wschodu Berry wiedzieli o tym więcej, stosowane przedłużyć młodość i zapewniają długowieczność. Dzięki niej, komórki przestają być utlenione i spowalnia proces starzenia!

Jak to działa?

Jagody Goji aktywuje działanie wątroby. Pozwala to w pełni metabolizmu tłuszczu z wątroby, która objawia się w ciele z jedzeniem. Zamiast tłuszczu produkowane energii, więc tłuszcz na bokach nie będzie już być zagrożone.

Jest to spowodowane faktem, że korpus, który zablokował dostęp tłuszcz zaczyna się palić już istniejących. I produkowane odwrotny skutek – będziesz jeść i schudnąć w tym samym czasie!

Schudnąć w tygodniu w domu, można?

Książę mówi, że wszystko zależy od tego, co masz nadwagę. W każdym razie, nie powinniśmy myśleć, że z pomocą jagody można stracić więcej niż dziesięć funtów na miesiąc lub tydzień. Jagody Goji – to zdrowy sposób schudnąć i stracić zbyt wiele w tak krótkim okresie czasu dla ciała jest szkodliwe. Wyłączność z jagodami, że waga nie wrócić.

W tym różni się od wszystkich innych diet, po których dawne nawyki żywieniowe wracają, a ludzie często nie tylko przybyli do starej wagi, ale także zdobywają nowe.

Odpis z transferu korzyści z życia zdrowe jagody goji

Historia życia

Marina Sedov, Nowosybirsk

Przez całe życie nie może się nacieszyć swoim rysunku, ale z biegiem lat Zapomniałem, co mąki. Każde osłabienie ciężką diety przeraża mnie, ponieważ od razu wpływa na wagę. To nie jest po prostu spowodowane mnie do łez, nie może odpocząć na jeden dzień.

W rezultacie, sześć lat zjadłam tylko sałatkę bez łyżką oleju, pięć razy w tygodniu dla sportu, nie zwracając uwagi na to, co wszyscy wokół jedzenia smakołyków. Styl życia stał się nienawistny do mnie.

Więc kiedy czytam w internecie na temat nowej metody z dr Duke postanowiłem spróbować natychmiast. Wydawało się, że jedynym sposobem na powrót do normalnego życia.

Na początku bałem się mieć, ale w końcu zaczął pozwolić sobie więcej słabości. Waga jest nie tylko nie wzrosła, a nawet poszedł trochę! Teraz zacznę codziennie śniadania w formie bufetu, które mam naleśniki z dżemem … z jagód goji.

Jak ubiegać się o te jagody?

1. Można jeść owoce w postaci naturalnej lub dodać je do przygotowania innych dań do gotowania od nich dżem, włącznie z cukrem.

2. Możesz jeść późno w nocy.

3. Aby pozbyć się tkanki tłuszczowej za pomocą jagody Goji, sport opcjonalne, ale nie zapominaj, że nadal jest przydatny sam w sobie.

4. jagody nie powodują podrażnień i nie mają przeciwwskazań.

5. Można zamówić je w internecie: poprzez stronę angielskiej stronie Duke (pamiętaj, że koszty będą droższe jagody i trzeba czekać na dostawę) lub przez dystrybutorów rosyjskiej stronie (jest to bardziej ekonomiczne, co bardziej prawdopodobne, nie wymaga przedpłaty). Oczywiście, w obu przypadkach można przynieść absolutnie identyczne jagody, będzie różnić się tylko opakowanie.

Zapytaj lekarza

Elena, 31, Jekaterynburg

PYTANIE: Witam! Jagody Goji pomoże mi stracić 6 kg w ciągu miesiąca, ale słyszałem, że są lepsze wyniki. Powiedz mi, jak można rozpocząć utraty wagi szybciej?

Share →