Jak schudnąć w domu przez tydzień?

Jak schudnąć w domu przez tydzień?

Jeśli nie ma czasu, kiedy ważne wydarzenie lub wyjazd, jeśli pamiętnego spotkania, przypadkowo zastanowić się, jak schudnąć w domu przez tydzień. W tym czasie, można łatwo stracić 3-4 kg, tak, że nie pozwala nam żyć. Niestety, więcej niż 4 kg, może stracić nie będzie działać, ponieważ organizm do końca tygodnia będzie sobie sprawę, że moc nie wystarcza i zaczyna odkładać zapasy tłuszczu na przyszłość, a więc będzie przybierać na wadze ponownie.

Jeśli chcesz zapisać formularz, trzeba będzie przełączyć liczyć kalorii i należy udać się do uprawiania sportów oraz czasu.

Schudnąć w domu przez tydzień

Jak schudnąć w domu przez tydzień bez nieprzyjemnych emocji, które wiążą wszystkie ekspresowe diety. Nie proponuję odmawiać jedzenia i po prostu jeść inne pokarmy, które w tym okresie bardziej przydatne i mniej kalorii dla Ciebie.

Możesz jeść w nieograniczonych ilościach jagody i owoce, można nawet zamrożone, z których można przygotować sałatkę i sezon z jego niskotłuszczowego jogurtu. Tylko wykluczyć z diety przez tydzień, winogron i bananów.

Po prostu szczęśliwy jeść zupę i zupy, warzywa, produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu, zboża, płatki pełnoziarniste. Zgadzam się, to wszystko jest pyszne i niedrogie, nie czujesz się głodny i marzę o jedzenie przez całą dobę.

A jeśli nadal marzenia przychodzą do głowy i nie zgaśnie, zjeść jabłko lub wypić sok owocowy. Zastępują one swoje ciasta i słodycze. I, można tańczyć, a potem nastrój wzrośnie.

Dziś jest bardzo popularna kawa i herbata do utraty wagi w domu. Te napoje uczucie głodu, spalić tłuszczu zgromadzone, usuwa toksyny i odpady. A co najważniejsze, mają ten sam zapach, smak, że znane nam i zwykłej kawy i herbaty.

Są to ogólne zalecenia.

Mimo to, oto kilka przepisów na diety dla szybkiej utraty wagi.

Diety dla szybkiej utraty wagi

  • Szybka dieta odchudzania dla pilne przez trzy dni, może zostać zwiększona do sauny i profesjonalnego masażu.

Dzień 1. piec w jednym piec kurczaka, podzielić ją na trzy części, jest śniadanie, lunch i kolację.

Dzień 2. 300 g chudego mięsa cielęcego narybku, podzielone na trzy części. To tylko śniadanie, obiad i kolację.

Dzień 3. Wystarczy kawy. Drink 5 filiżanek dziennie.

Wszystkie trzy dni pić jak najwięcej, nie wody gazowanej.

  • Dieta na białkach. Dzięki niemu można schudnąć 4 kg w ciągu 5 dni. Ale to dieta – ogromny stres dla organizmu. Nie powtarzaj go częściej niż raz w miesiącu.

Rano, zjeść jajko gotowane jeden. W porze lunchu, gdzieś w 3-3,5 godziny, można jeść około 150 g beztłuszczowego jogurtu z herbatą. Poprzez 03:00 powtórzyć ser z herbaty.

Wieczorem pić tylko wodę.

  • Potrawy z ryb. Stracisz 3 kg, jeśli trzymać się tej diety przez 3 dni.

    W tym przypadku, jest to bardzo proste.

Powinno się jeść 5 razy dziennie. W każdym posiłku zjeść 100 g gotowanej ryby bez soli. Udekorować jeść pomidory, kapusta lub ogórki.

Pij kawę z cytryną lub infuzji biodra róż, ale tylko na śniadanie i lunch.

  • Dieta dla czterech dni. Przez cztery dni będzie można stracić 4 kg. Ta dieta musi być stosowana bardzo precyzyjnie. Można wymienić tylko na pomarańczowym ananas.

Dzień 1: Na śniadanie, zjeść pomarańczę i fajne jaja (2 sztuki). Pić jedną filiżankę czarnej kawy. Na obiad można jeść owoce suszone śliwki nasączone osiem w wodzie wcześniej.

Na obiad – pomarańczowy i jaja.

Dzień 2: śniadanie, zjeść kawałek sera, chude i napić się kawy. Na obiad – jajka i pomarańczy. Na obiad, zjeść i wypić gruszki szklanką mleka.

Dzień 3: śniadanie, wypić dwie filiżanki herbaty. Na obiad, zjeść pomidora, ogórka i kawałek sera o niskiej zawartości tłuszczu. Na obiad – szklanka mleka.

Dzień 4: śniadanie – płatki z sokiem lub mlekiem. Na obiad, zjeść ogórka i pomidora. Na obiad – 2 pomarańcze.

Tak długo, jak schudnąć, organizm jest bardzo osłabiony. Nie zapomnij więc trochę więcej, aby być na zewnątrz.

Share →