Jak się poród

Jak się poród

Każda kobieta w ciąży czeka na pojawienie się dziecka. Jednak prawie wszystkie bardzo zaniepokojony, jak narodziny, czego się spodziewać i jak najlepiej przygotować się do nich. Szczególnie to pytanie jest podniesione przez tych, którzy przygotowują się do stać się matką po raz pierwszy. Często słyszałem wiele historii o tym, jak poród nastąpi, kobiety zaczynają się obawiać, że dużo. W tym przypadku, warto pamiętać, że pomimo faktu, że proces narodzin ma dokładnej kolejności, on przechodzi każda kobieta całkowicie indywidualnie. Nie zwracaj uwagi na strasznych opowieści.

Lepiej jest, aby skonsultować się z lekarzem, jak oddychać podczas porodu, dowiedzieć się, w jaki sposób dziecko będzie przejść przez kanał rodny.

Jak przygotować się do porodu?

Ważne jest, aby wstępnie uzbrojony niezbędnej wiedzy. Zapytaj swojego lekarza o sposobie pracy nastąpi, będzie można lepiej przygotować je. Oczywiście, nawet w tym długo oczekiwanym momencie powinien w pełni zaufać doświadczenie położników.

Słuchaj ich porady na temat oddychania i urodzenia. No, oczywiście, mając podstawową wiedzę, a pojawienie się dziecka będzie bardziej pewny siebie i móc się zrelaksować, jak to tylko możliwe.

Jak to proces rodzenia?

Podobne rodzaje może być podzielony na trzy okresy. Pierwszy — obraźliwe walki i ujawnienie macicy, drugi — próby i narodziny dziecka, a trzecia — wydalenie łożyska. Trwa to cały proces, zwykle około 12-18 godzin, jeśli jest to pierwsze dziecko.

W przypadku dalszej dostawy, pojawienie się dziecka trwa około 8-11 godzin. Czasami opóźniony poród, więc lekarze nazywają je przewlekłe.

Najwięcej czasu potrzebnego na przetwarzanie pierwszy. Regularne skurcze jest jednym z głównych wskazań do następnych pokoleń. Pierwsza walka dopiero odczuwalne. Odstęp pomiędzy nimi stopniowo maleje, a intensywność zostaje zwiększona.

W tym czasie, szyjki macicy zaczyna się otwierać, osiągając 10 centymetrów. Będą bardzo przydatne do nauki techniki oddechowe z góry. Może to być wykonane w specjalnych programów w czasie ciąży.

Podstawą tej technologii — oddychaj głęboko i spokojnie, jak to możliwe. Pozwoli to dziecku dostać tlen w ilościach wystarczających. Ponadto, jest również lepiej wybrać bardziej wygodnej pozycji, w której będzie to możliwe w celu zmniejszenia bólu podczas porodu.

Niektóre łatwiej położyć się na plecach z drugiej strony, czy przyjęcie pozycji pionowej. W tym okresie nie trzeba się postarać, ponieważ owoce musi najpierw podjąć właściwą pozycję, aby bezpiecznie przejść przez kanał rodny. Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarzy, którzy powie, kiedy jest czas wystąpienia dziecko.

Gdy szyjki macicy jest dostatecznie wykazały, powinien zacząć naciskać, aby pomóc dziecku przejść ogólne sposoby. Gdy jego głowa jest już na tyle niska, aby spadł na macicy zaczyna naciskać na membranę, która będzie rozwinięta pod wpływem powietrza wybierany. Ponadto zmniejszenie mięśni brzusznych wzrasta również ciśnienie w macicy. W związku z tym dzieckiem i awansuje w organizmie.

Jeśli jest to pierwszy poród, okres ten trwa 2,5 godziny. Podczas następnym porodzie, dziecko będzie trwać dłużej niż 1:00. W takim przypadku, jeśli główka dziecka jest na tyle duża, lekarze będą prawdopodobnie musiały dokonać nacięcia krocza.

Zapobiega to pęknięcie tkanek miękkich. W nacięcie zamyka się szwami, a więc leczy się szybciej niż przypadkowych przerw. Po pojawieniu się główka dziecka, proces narodzin jest znacznie szybsze.

Jakiś czas po urodzeniu dziecka rozpoczyna się trzeci okres, w czasie którego nie jest wydalenie łożyska. Bierze 5 do 30 minut. Podczas tej fazy, kobieta czuje lekki atak. Już po łożysko nie ma, lekarz zbada matek.

W przypadku pęknięcia zostaną wykryte, ich zashyut stosowania znieczulenia.

Po porodzie, młoda mama będzie musiał najpierw spędzić czas na oddziale położniczym, po czym został przeniesiony do sali poporodowej. W tym momencie lekarz zbada dziecko, trzymać zważyć i zmierzyć jego wysokość. Wszystkie dane zostaną zapisane na specjalnej tablicy.

Zwykle po 3-5 dniach moja matka z dzieckiem zostanie wypisany do domu. Nie martw się, jak przekazać pracę, po prostu zaufanie do porad lekarzy, a wkrótce będziesz mógł cieszyć się radością macierzyństwa.

Share →