Jak się pozbyć komarów w domu i nie szkodzi ich własne ...

Jak się pozbyć komarów w domu i nie szkodzi ich zdrowiu

Komary w domu

W jaki sposób paskudne komary w domu, nikogo przekonywać nie niezbędny. Inną kwestią jest to, jak się ich pozbyć, a tu poglądów na najbardziej efektywne i jednocześnie pozwoli bezpiecznych funduszy dla zdrowia rozchodzą. Od broni chemicznej przeciwko komarom zawsze jest potencjalnie niebezpieczne dla ludzi, skupimy się na sposobach do stosunkowo bezpiecznych dla zdrowia, dobre dla ludzi z tych wojnę z owadami metody wieku wynaleziono wystarczającej ilości.

Gdzie są komary w domu

Komary uwielbiają wilgoć, więc jeśli w piwnicy stojącej wody, na pewno będą się jej miejsce zamieszkania, a nie rozproszy się w każdym apartamencie. Dlatego też, w celu bardziej skutecznego zwalczania musi najpierw rozwiązują problemu wilgoci.

Gdzie są komary w domu

Innym czynnikiem, który przyciąga komary – zapach potu, że było słychać bardzo dobrze i latać w kierunku źródła.

Naturalne środki zaradcze

Ale doskonały węch i komary mogą być wykorzystane przeciwko nim. Pachnie niektórych roślin na nich – prawdziwej trucizny. W związku z tym, że dostał kilka garnków krzaków pomidorów, ustawić je na parapecie.

Zapach pomidorów liści nie może przedostać się szkodników zamieszkujących.

Skuteczny wobec latających krwiopijców i trawy pszenicznej. Jego korzenie powinny być drobno posiekane, wlać 1 litr wody i gotować przez kilka razy. Pobierz bogaty rosół, który jest niezbędny, aby umyć przed snem, i komary będą latać wokół swojej partii.

Liście i kwiaty dzikiej wiśni, czarnego bzu, orzech, również mają „Antikomarin” zapach. Jako środki Antikomarin mogą być organizowane przez wazony mieszkalnych z gałązek roślin i spodek z ich rozdrobnionych liści.

Naturalne środki na komary

Dobry odstrasza owady zapach oleju cedrowego, który jest również skuteczny wobec much i karaluchów. tak, że może on być stosowany do uderzenia w przypadku kilku rodzajów wrogów. Podobnie odeprzeć hordy komarów efekt przed bezwonny kozłka lekarskiego, tymianku, mięty i eukaliptusa. Kawałek waty nasączone olejem z wyżej wymienionych roślin i umieścić na parapecie, w razie potrzeby, a skóra smarowana zwiększonej ochrony przed owadami.

Tradycyjne metody

Przed powszechne stosowanie zawartych w fumigacją, do walki z komarami w domu pomógł Spirytus kamforowy, wylano na gorącej patelni i kandydowania w pary fumigacji pokój.

Apteki mogą kupić złocień, który odstrasza latające szkodniki, a nawet wykorzystywane w preparatach, które są przygotowane dla antikomarinyh tabletek i płynów. Przygotowanie kompozycji sam nie jest trudne w 10 g proszku złocienia zachęcam etanolu (75 ml) 7 dni, a następnie filtrowane, dodać 15 – gram kawałek zielonego mydła (dostępne nastrogat) i gliceryny (25 ml).

Pyrethrum komara

Otrzymaną mieszaninę należy nasączyć fumigację tabletki lub rozcieńczony wodą w stosunku od 1 do 10 lub 20, a następnie rozpylić do domu. W tej samej cieczy może namoczyć szmatkę i umieścić w pobliżu miejsca, w którym śpisz. Innym sposobem kontroli komarów oferuje zastosowanie złocień na paskach papieru, plamy z pasty.

Następnie paski wiszą w różnych pomieszczeniach, to lepiej, aby zamknąć okna i drzwi.

Może pomóc pozbyć i fenolu roztwór pocieranie odsłoniętą skórę i zwilżonej ściereczki jest umieszczony obok łóżka.

Praktyczne porady

Nawet niszczenia owadów jest ze względu na problemy, na przykład, w postaci brązowych plam na ścianie, gdzie został zgnieciony przez komara. Dlatego czasem lepiej używać odkurzacza zamiast swatter latać. Z jego pomocą można łatwo radzić sobie z rój komarów.

Zwykle w rój komarów gryzienie nie zwołuje mężczyzn, kobiety czekają, które po zapłodnieniu i przewieziony do polowania na ludzkiej krwi.

Moskitiery przeciw komarom

Rozciągana na siatce ramki włożonej do otworu okiennego, znacznie zmniejszenie dopływu nowych komarów w domu. Można to zrobić nawet bez ramki, po prostu żartuje pinezki siatki na drewnianej ramie. Jeśli dom ma małe dzieci, owady zabicia środkami chemicznymi nie jest zalecane.

Bezpieczeństwo i ochrona zdrowia w tym samym czasie dają zasłonę gazę rozciągniętą na łóżeczku dziecka.

Chemia Antikomarinaya

Szereg chemicznych i urządzeń ultradźwiękowych, które można znaleźć na rynku i sklepów jest dość szeroki. Ale tu chodzi o bezpieczeństwo dziobowej, ponieważ takie środki mogą nie tylko zniszczyć komary, ale także zaszkodzić osobie. Dlatego zawsze należy zapoznać się z instrukcją.

Środki związków toksycznych i nie przyniosła żadnych znanych firm, to lepiej nie kupować. Ale nawet bezpieczniejsze chemikalia lepiej nie używać przez długi czas bez dostępu do świeżego powietrza. Stosując narzędzie i odczekaj chwilę, należy dobrze przewietrzyć pomieszczenie, a dopiero potem wejść.

Walka z komarami (wideo)

Share →