Jak się wycofać z mrówek mieszkalnych

Jak się wycofać z mrówek mieszkalnych

Dom mrówki przeniknąć wszędzie, jeść słodycze i produkty mięsne, a także może uszkodzić ubrania i stać się nosicielami różnych chorób, w różny sposób przez różne bakterie.

Żeby przynieść mrówki z domu skorzystać z następujących metod:

1. rozpuścić w szklance wody jednej czwartej łyżeczki kwasu borowego, dodać trzy łyżeczki cukru i łyżeczkę miodu. Umieścić przynętę na miejsc niedostępnych dla zwierząt, ale są dostępne dla mrówki. W ciągu miesiąca, apartament może być całkowicie wolna od pasożytów.

2. Wymieszać drożdże chleb z miodem. Rozłóż swoje części swoich miejscach żywienia. Ten zapach przyciągnie mrówki, po zjedzeniu tej mieszaniny, będą po prostu pęknie.

3. Dobra pomoc i ten przepis: Wymieszaj 2 łyżki mielonego każdego i pół łyżeczki sproszkowanego kwasu borowego. Po zastosowaniu przynęty mrówki bardzo szybko umierają.

4.Operatsiya słodycz: Miesza się na sucho miodu i kwasu borowego stosuje się kilka kropli wody, otrzymując zawiesinę. Rozprowadzić w miejscu, w którym większość przejść mrówki. po kilku dniach znikają.

Dwa tygodnie później, taka procedura może być powtórzona.

5. Za pomocą profesjonalnych środków chemicznych, takich jak kreda, „Masza”. Narysuj linię z nich wzdłuż ich drodze (oni zawsze przenieść ściśle w ich utworów) bez ich przekraczania. Tylko w ten sposób, że będzie chronić je przed wodą. Mrówki nie odważył się przekroczyć granicę z Maszy i aktywnie nadal chodzić z jednego końca na drugi, pewnego dnia po prostu przejść.

Żeby przynieść mrówki z domu o sto procent prawdopodobieństwa, że ​​nie będą już powrotu, trawy nie są sami, ale razem z naszymi sąsiadami na mrówki Nie można było przenieść do innego apartament .

Share →