Jak siedzieć w szkole w kontakcie

Jak siedzieć w szkole w kontakcie

Kilka dni temu, spojrzałem w jego starej szkoły, jego najlepszy przyjaciel z nauczycielem informatyki. Okazuje się, że Ministerstwo Edukacji blokuje dostęp do wielu miejsc, rozpraszają się obiektów. A biedni studenci nie mogą siedzieć na ogromną liczbę miejsc, w tym Vkontakte.ru. W tym artykule omówię metodę, która pozwala pokonać tę przeszkodę.

Jakie jest znaczenie tej metody?

W internecie znajdują się strony, które pozwalają siedzieć przez nich na innych stronach. Takie strony są nazywane proxy WWW. A tajemnicą jest to, że wszystkie z tych stron nie mogą być zamknięte, jak pojawiają się one na co dzień, jak grzyby po deszczu.

Jak szukać Web Proxy?

To bardzo proste. Idziesz do wyszukiwarki takie jak Google.com i rodzaju w poszukiwaniu Web Proxy. Ludzie z Ministerstwa Edukacji, nie są głupcami i próbują blokować takich stron na ten temat, jeśli «kliknął» najpierw znaleźć miejsce, i to było zablokowane, nie martw się. Idź na kolejnych stronach wyników znalezionych.

Na przykład, w XX.

I poczuć swobodę wyboru dowolnego miejsca stamtąd.

Strony web proxy są głównie w języku angielskim. Ale zdrowy rozsądek jest bardzo prosta linia, aby wprowadzić adres «Zamknięty» strona.

Wpisz adres strony internetowej, na przykład Vkontakte.ru i pójść na to. Nie przejmuj się, ponieważ kontakt jest otwarty Cię w języku angielskim. To dlatego, że pochodzi z zagranicznego serwera proxy sieci Web, VKontakte rozpozna Cię jako osobę zagraniczną.

Kliknij ikonę z rosyjską flagą.

Metoda ta nadaje się również dla studentów i pracowników, w którym administrator sieci zablokował dostęp do «rozpraszać» strony.

Share →