Jak splot Baubles z szycia dla początkujących programu tkackiego

Jak splot Baubles z szycia dla początkujących programu tkackiego

Plecione bransoletki nici lub Bombki często nazywany bransoletki przyjaźni, bo dla nich konieczne jest splot nie tylko znać zasady tkania, ale także mają dobry gust przy wyborze kolorów dla poszczególnych produktów.

Bombki są wykonane ręcznie, co wymaga cierpliwości i zręczności palców. To nie jest trudne, aby dowiedzieć się, jak splot bombki, i że moc każdego człowieka, nie bez wysiłku.

Bombki splot nici – przędze specjalne, przeznaczone do haftu lub innych jednostek. Nie mylić z wyborem gwintem do bombki, chcesz splot, zwracać uwagę na producenta podane na opakowaniu, z wątku. Dość często, kolory nie będą zgodne z zalecanymi kolorach do wykonywania tkania, więc wątek lepiej nie kupować zestawy i indywidualnie.

Jak wszelkiego rodzaju robótek, bombki dziewiarskich – Jest to specjalny sztuka, która wymaga pewnej podstawowej wiedzy, w tym przypadku odnosi się do zdolności do tkania węzłów w głównym wątku. Wiedząc, jak splot Baubles gwintu w dwóch kolorach, można stworzyć praktycznie dowolny skomplikowanych wzorów. Technologia wykona się sama wszędzie i rysunki mogą być różne, wszystko zależy od wyobraźni rzemieślników.

Spójrzmy na pewnym schemacie bombki tkackich dla początkujących.

Proste lub węzłem głównym

1. Dwa pasma spięte, czerwona nić wisi swobodnie, i trzeba owinąć się wokół niej w następujący sposób: przytrzymaj żółtą nicią w dół, potem w górę, rozciągnąć do pętli i dokręcić. Powtórz jeszcze raz, a dostaniesz podstawową stronę. Jeśli podstawowe jednostki w tym samym wątku dużo, okazuje spirali.

2. związany z kilku nici guzków daje wartość, w tym przypadku jest konieczne, aby w miarę możliwości zapewnić, że guzy były najbardziej podobne.

Połowa węzeł, z którego można tkać skręcony łańcuch węzłów.

1. Dwie nici z tego samego koloru i dwie nici o różnych kolorach są umieszczone w odpowiedniej kolejności i bezpieczny za pomocą taśmy na krawędzi stołu. Lewa rzut wątku przez środek dwóch nici i odcinek pod skrajnej prawej części.

2. Następnie, prawo do posiadania wątek pod dwoma środku i umieścić lewy gwint.

3. Delikatnie wyciągnij na końcach łańcuchów zewnętrznych, zwężający pół węzła. Łańcuch pół węzłów tworzą spiralę.

Mieszkanie węzeł

1. przygotowania przędzy do tkania na pół, a następnie należy włączyć urządzenie prawym pół: lewy gwint średnio i zgodnie z prawem, ludzkie — pod środkowymi pasma i na lewo.

2. Teraz musisz włączyć Lewa połowa węzłów: prawy gwint średnio i pod lewo, lewo wątek poniżej średniej, a po prawej stronie. Następnie należy dokładnie dokręcić cały zespół.

Tak więc, aby przekraczać bombki tkackich. Fenichka z frędzlami .

Kod Reklama

Potrzeba takich bombki 6 białych nici 30 cm., A kilka tematów o różnych kolorach na długości 15 cm.

1. Podłącz białe nici do dżinsów.

2. Zapoznaj się z żółtą nitkę, przymocować taśmą tak, aby nie poruszać.

3. splatają pierwszą białą nicią.

4. Drugi warkocz.

5. Kontynuuj warkocz całą białą nicią.

Share →