Jak sprawdzić szybkość internetu

Jak sprawdzić szybkość internetu

Hi friends! Dawno nie pisałem na blogu, takich jak Offline dużo pracy i zalogować się w rękach nie docierają, ale dziś obudziłem się wcześnie i chcą pisać o jak sprawdzić szybkość internetu. Ale nie tylko prędkość, ale wiemy, że jego IP i PING.

Możesz mi powiedzieć, dlaczego muszę wiedzieć prędkość Internetu, takich jak strona otwiera, coś kręci :). Więc dlaczego, ale ze względu na zainteresowania i nie oszukiwać wiesz ze swoim dostawcą Internetu, i wreszcie, że po prostu pokazać znajomym :). Sprawdź prędkość będziemy za pomocą speedtest.net usług.

Schłodzić ten saytik, gdzie można nie tylko sprawdzić prędkość, ale także zobaczyć IP. Bardzo podobało mi się, w jaki sposób to zrobić, pod względem konstrukcji i różnych ozdób. Ale co my dekoracji, dajemy wynik!

Może zacznę :).

Zaczynamy sprawdzanie prędkości internetu

1. Przejdź do   speedtest.net i patrzeć, ładny, prawda? Następnie po bokach, nie naprawdę potrzebujesz, jest trochę reklamy i inne dodatkowe usługi, mamy do czynienia tutaj:

Po lewej na dole, można zobaczyć swój adres IP podczas przesuwania kursora w środku trójkąta, można zobaczyć swoją lokalizację. I pokazać, dlaczego coś nie jest bardzo dokładne, ale to dlatego, że mam internet 3G z Intertelecom, które mamy ustawioną w tym artykule. A w artykule Jak skonfigurować internet 3G używając AxesstelPst EVDO pisałem, jak można go skonfigurować i uzyskać maksymalną prędkość.

2. Aby uruchomić prędkość skanowania, wystarczy nacisnąć przycisk skanowania Start. I trochę do przodu.

3. Wynik jest taki sam, jak piękny obraz, trochę mieszane z reklam, ale usługa jest bezpłatna. Więc to, co stało się dla mnie z moim 3G z Intertelekom, nic specjalnego. Cóż, nic, a wkrótce spaść ze mnie ponownie 🙂 siatkę.

Jak widać, w raporcie prędkości wejściowej, i że idzie PING. Możesz natychmiast podzielić się wynikami przez kliknięcie w przycisk, aby podzielić się wynikami. No cóż, sprawdziliśmy szybkość połączenia internetowego.

Jeśli chcesz, możesz zarejestrować się na stronie i uzyskać dodatkowe funkcje, takie jak porównać swoje wyniki z innymi, i tak dalej. D Powodzenia!

Jeśli stać się dumnym właścicielem marki nowy iPad, trzeba się zastanawiać, jak zsynchronizować iPada z nowym komputerem i dobre, szczegółowe instrukcje na stronie 4apple.org rozwiązać problem.

Share →