Jak stać się bogatym, bez większego wysiłku?

Jak stać się bogatym, bez większego wysiłku?

Melpomene, .com

W celu wyrwania się z biedy, nie wystarczy po prostu „coś” lub „gdzieś do pracy.” To tak, jak w ubóstwo i dalej w nędzy!

I, by stać się bogatym, trzeba zacząć, aby wykonać następujące proste zasady:

1. Każdy Twój problem powinien być rozwiązany jak najszybciej, wtedy zwykle wymaga najmniejszej ilości wysiłku, aby rozwiązać ten problem. Bądź stanowczy! Mniej wahaj się zrobić więcej!

2. Mniej pracy dla kogoś. Im więcej pracy, tym mniej żyjesz! Jednak nie sądzę, zatrudnienia ulubione rzeczy.

Pracować – z niewolnika słowo!

3. Jeśli masz zamiar mieć pieniądze, wprowadzić na rynek żadnej wartości, a ludzie sami przynoszą pieniądze. Ale suma pieniędzy zależy od tego jak mocno możesz pisać korzyści z tej wartości!

4. Praca tylko ze względu na zainteresowania. Zapomnij o wywołanie kultury korporacyjnej i lojalność wobec firmy. Firma zawsze korzystać z was, w przeciwnym razie nie będzie tam pracować.

5. Pomyśl o tym, jak zarobić co najmniej 50.000 dolarów miesięcznie. Możliwe. Mniej jest niemożliwe!

6. Pieniądze przychodzą do Ciebie przez innych ludzi. Komunikować! Pustelnicy i buki rzadko stać się bogatym.

7. Słabe otoczenie prawie zawsze ciągnie cię w biedzie. Nawet bardzo bogaty zawsze będzie „krewnych, przyjaciół i innych azyl”, które, jeśli nie od nich profesjonalnie walczyć, szybko pozbawić cię o pieniądze. Jeżeli nie masz jeszcze człowieka, w środowisku po prostu nie podoba, nie szanują, a niektóre nawet nienawidzą bogatych.

Zawsze masz do czynienia z laureatów i optymista. To prawda, z dużej litery – laureatów i optymistą!

8. Ubóstwo występuje, gdy odpowiedzialność uchylać!

9. Jeśli brakuje pieniędzy, konieczne jest, aby robić interesy. Jeśli nie ma pieniędzy w ogóle, to jest konieczne do prowadzenia działalności gospodarczej od razu, teraz! Szukać problemów i myśleć nad tym, jak je rozwiązać.

Najbardziej udane rozwiązania zaprezentowane w formie projektów biznesowych i oferuje inwestorom.

10. Droga do wielkiego bogactwa jest tylko pasywnego dochodu! Dochód, że przychodzi do ciebie, niezależnie od wysiłków. Utwórz źródło dochodu pasywnego i żyć dla przyjemności!

11. Istnieją tylko dwie zasady rentownych inwestycji. Pierwszy – dbać o pieniądze! Zasada druga – chciał zaryzykować, spójrz w prawo.

Dochód zawsze przekracza kosztów.

12. Badanie biografia i myśl z najbogatszych ludzi na świecie.

13. Zadaj sobie pytanie: „Kim jestem? Jaka jest moja wyjątkowość? Jaki jest sens mojego życia? Co ja bym (-e) udział, jeśli pieniądze Nemerow? „. Bądź szczery!

Siła, energia, pasja odpowiedzi na te pytania, świadomość znaczenia własnego życia – tak wszechmocny!

14. Dreams – jest to ważne w swoim życiu! Marzyć i wierzyć, że marzenia się spełniają! Człowiek zaczyna umierać, kiedy już nie sen.

15. Pomoc osób! Nie dla pieniędzy, z serca! Ale! Tylko te osoby, które chcesz sobie pomóc.

To niekoniecznie krewnych lub znajomych.

16. Mów komplementy! Tylko chwalić kobietę na ulicy w pięknej fryzury dla mężczyzny pięknej, atletycznej figurze, ale nigdy nie wiadomo jeszcze jeden powód, dla chwały. To zawsze podnosi poczucie własnej wartości i!

17. Prowadź dziennik swoich wygranych! Zdjęcia i zniszczenie pamiętać 7-12 razy dłuższy w zwycięstwach i sukcesach. Jeśli spadły ducha – przeczytaj ten magazyn!

I mój ostatni kawałek porad. Nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj.

Z każdego wroga, i ubóstwo – wróg każdej osoby, trzeba walczyć do końca, bez litości dla wroga i użalania się nad sobą!

Share →