Jak stać się człowiekiem sukcesu

Jak stać się człowiekiem sukcesu

Jak stać się człowiekiem sukcesu. Co to jest — człowiekiem sukcesu? Czym jest sukces dla wszystkich, czy to jest to samo?

Pytania te zajęte umysły wielu ludzi. Oczywiście! Osiągnąć sukces w swojej karierze, życiu osobistym i społecznym — warto.

Na temat sukcesu i powodzenia, tym jak stać się człowiekiem sukcesu. rozmawialiśmy z psychologami, prowadzi program, Sinton. którzy osiągnęli w swoim życiu z pewnym sukcesem.

Władimir Winogradow — jednym z wiodących programu szkoleniowego Sinton «Wybrani ludzie: cele osiągający » powiedział, czego potrzeba, aby rozpocząć i postanowił zostać człowiekiem sukcesu:

«Koncepcja sukces, każdy ma swój własny, i często przychodzą na szkolenie ludzi, którzy wypowiedzieć frazę: „Chcę odnieść sukces“, Gdy zapytasz osobę: „Powiedz mi, proszę, i że słowo to oznacza dla Ciebie „sukces“Co za tym stoi?“On wzrusza ramionami i mówi: „Cóż, tak naprawdę, aby odnieść sukces“, Aby stać się człowiekiem sukcesu, ważne jest, aby określić sposób jego sukcesu, że słowo to oznacza dla ciebie, co się w nim. W Sinton sugerują, że ludzie sukcesu sukcesy we wszystkim, co udało mu się dzieje, szczęśliwy w swoich związkach osobistych, to rośnie, rozwija się, do przodu, żyje w harmonii ze światem iz samym sobą. Być może w niektórych miejscach już sukces, na przykład, wszystko jest dobrze w domu, ale chcą sukcesu w pracy iw biznesie.

Albo odwrotnie: kariera wzrosła do zawrotnej wysokości lub ich praca przynosi poważne pieniądze, ale w sferze prywatnej jest jeszcze wiele do zrobienia. Czasami są też inne sytuacje, w których normalne i w przypadkach, w relacjach osobistych, ale czegoś brakuje, nie ma poczucia, że ​​czas jest jak przez palce, i nic w życiu nie jest zmieniana. W tym przypadku, być może nie ma powodu, by myśleć o rozwoju osobistym i ich postępów rozwoju. Ustal cel, możesz ruszyć w tym kierunku, a podróż na tysiąc mil zaczyna się od jednego kroku. To jest, z definicji, jego celem rozpoczyna drogę do sukcesu, i że jesteśmy zaangażowani w wyznaczaniu celów na moim treningu autorskich „Kompas Życie: Dokąd idziesz? “

Innym prowadząc szkolenia «Ludzie sukcesu « — Denis Shvetsov daje praktyczne wskazówki, jak stać się człowiekiem sukcesu:

«Aby stać się człowiekiem sukcesu, trzeba:

  1. Pomyśl o swoich marzeniach. Marzenia pisemne w formie planów. Plany te powinny być ambitne: dożywotnia.
  2. Na podstawie docelowej planowania rejestru trwania 10 lat, 5 lat, jeden rok.
  3. Po tym, aby plan na następny miesiąc. Byłby jeśli napędzać do swoich najważniejszych celów.
  4. Codziennie, krok po kroku, robić to, co pasuje do Twojego głównego wektor życia.
  5. Dzięki planu, będzie można oddzielić ważne od zbędne. Twój czas, powinny być wydawane tylko ważne.
  6. Twój każdy ruch, każdy twój emocje, każdy twój oddech jest odpowiedzieć na pytania «Dlaczego?», I czy można odpowiedzieć na to pytanie, to można śmiało powiedzieć, że twoje życie cię sterowania. A jeśli nie może odpowiedzieć na to pytanie, odpowiedź dla Ciebie inny, a twoje życie będzie odpowiadać na ich pytania «Dlaczego?», Oznacza to, że będą one skuteczne, a ich zazdrość, zastanawiając się, «No jak ja się sukcesem?»,

Znasz już odpowiedź. Skorzystaj z? Albo znowu znaleźć usprawiedliwienie?»

Paweł Zygmantovich. które oprócz programów szkoleniowych Sinton. kierując się celami i sukcesu w życiu, jest również szkolenie autora na podobny temat «Czarny kwadrat: jaki jest sens mojego życia » zbyt chętni do dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat sposobu jak stać się człowiekiem sukcesu :

«Aby stać się człowiekiem sukcesu, trzeba pracować. Poświęcić tyle czasu na sprawy, w których chcę się sukcesem. Na przykład: nie do korespondencji Dowiedz się wiele kilometrów, udowadniając, że ktoś nie jest w porządku, nie trać czasu przed telewizorem, co pozwala bez reszty, nie ma zysku kilka nowych rzeczy, nie trać czasu na bezużyteczne ludzi. Konieczne jest, aby wykonywać swoją pracę, a następnie można łatwo odnieść sukces w nim. Jest ciekawa koncepcja. Ona mówi, że aby stać się mistrzem w biznesie, trzeba wydać 10.000 godzin zajęć w tym biznesie.

Jak „The Beatles“ się dobrze? Udali się do Hamburga w powijakach i nie cieszył się w jakiś numer nemerenoe godzin dziennie. I, w końcu, że stało się tak dobrymi muzykami, zaczął nit z tego pięknego utworu, dobrze, to wszystko się samo»,

Współgospodarzem Paul Zygmantovich Szkolenia Sinton — Konstantin Kostenko powiedział, wszystkie powyższe kilka porad:

«Ludzie sukcesu — Ludzie, którzy z powodzeniem realizuje swoje cele, to czuje się i jest w uznaniu innych (określana Psihologosa).

Aby skutecznie dotrzeć do mety. musi być przed tym celem jest dostarczanie. Więc droga do sukcesu może zacząć się od zrozumienia, co dokładnie będzie twój sukces.

Zdecyduj, jakie cele są wprowadzane, polecam ich szukać na przecięciu trzech obszarach:

  1. Co lubisz robić.
  2. Co jesteś w tym dobry.
  3. Co jest przydatne nie tylko dla Ciebie, ale także dla innych ludzi.

Wielu ludzi wierzy, że po wyznaczyć sobie cel i będzie natychmiast. W rzeczywistości, aby osiągnąć żadnego poważnego cel związany z bardziej poważnej pracy, co nie zawsze jest łatwe i nie jest w ogóle radości. Dyscyplina — Istotną częścią realizacji celów. Dlatego też wsłuchać się do pracy, dyscypliny siebie.

Każdego dnia myślę o tym, co dziś zrobiłeś, aby osiągnąć cele ich podstaw.

Dzieje się żadnych poważnych celów, zwłaszcza w przypadku uzyskuje się to po raz pierwszy, może być trudne, wad i błędów. Dlatego każdy sukces osoba wie, jak mają pozytywny stosunek do siebie i do tego, co robi, pomimo błędu. Większość ludzi są ustalane na awarie i stop do przodu po kilku błędów.

Jeśli chcesz osiągnąć coś poważnego, nauczyć się doceniać swoje sukcesy. A w obliczu trudności, uczenie zamiast własnego niepowodzenia emocjonalnym przeżyciem szkoły, analiza przyczyn awarii i wyciągnąć wnioski na przyszłość.

A głównym pomysłem. Wierzę, że sukces osoba nie jest możliwe «zostać», Oni mogą tylko «być», Po tym sukcesie nie czyni cię człowiekiem sukcesu.

Miesiąc później osiągnąć sukces staje się pamięć, która kiedykolwiek wykonane. Dlatego systematycznie stawiać sobie nowe cele i dążyć do ich osiągnięcia»,

Sukces we wszystkich sferach życia możliwym dla każdego, ale czasami konieczne jest, aby jasno określić cel, wierzyć w siebie i czuć wsparcie. Sinton ma przyjemność zaoferować szkolenie dla rozwoju i sukcesu pomocną dłoń na początku trudnej, ale pięknej drodze do sukcesu.

Zalecamy szkolenia, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele:

Wszelkie pytania można zadać się z nami telefonicznie: (495) 507–8793. Czekamy na Twój telefon.

Tutaj możesz zapisać się na szkolenia.

Wideo Sinton pomogą Ci pierwsze wrażenie naszym centrum:

Share →