Jak stosować balsam (mleko) dla ciała

Jak stosować balsam (mleko) dla ciała

15 sierpnia 2013

Właściwa pielęgnacja skóry ciała pozwoli Ci nie tylko na stałe zachować atrakcyjny wygląd, ale również chronią przed różnymi chorobami, jak skóra pełni funkcję przede wszystkim w obronie, chroniąc organizm przed infekcjami wchodzących.

Codzienne stosowanie mleka, balsam. lub krem ​​do ciała, tworzy dodatkową barierę ochronną skóry, pomagając jej poradzić sobie z atakami agresywnym środowisku.

Jednym z najbardziej powszechnych środków do balsamów do pielęgnacji ciała i mleka jest. Porozmawiamy o tych produktach kosmetycznych.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze mleka ciała?

Pamiętaj, że kupujesz narzędzie używane na co dzień. Oznacza to, że od rana do wieczora i będziesz to czuć otaczający smak. Nie zadowoli wszystkich, oczywiście, ale tak naprawdę powinno być miłe dla zapachu.

Należy pamiętać, że silnie perfumowany balsam do ciała jest bardziej prawdopodobne, aby wywołać reakcje alergiczne, więc to jak najlepiej wykorzystać od czasu do czasu, na przykład, na wieczorne imprezy. Ponadto, wybór odpowiedniego zapachu, nie zapomnij, że powinien go dobrze z innych środków smakowych, z których korzystasz: dezodorant, wody toaletowej, i inne.

Najtrudniejsza część, być może, − jest wybór producenta. Tutaj jest to do ciebie, z własnego doświadczenia, za radą przyjaciół, konsultantów w sklepach lub przeczytaj opinie. Tylko – Zawsze zwracać uwagę na skład. Producenci zagraniczni to wymagane tłumaczenie na język kraju, w którym realizowany jest ich pojazd.

Jeśli nie, to nikt nie może zagwarantować, że kupujesz «czarny» jakość produktów, na które nikt nie ponosi odpowiedzialności.

Ponadto, wybór mleka zależy od typu skóry: suchej, wrażliwej, skłonnej do tłuszczu, normalnych kłębie.

W trakcie użytkowania, to okazuje się, że pakowanie z mleka jest bardzo ważna, a mianowicie dozownika. Jeśli jest zbyt słaby, będzie nieopłacalny wydawać pieniądze, jeśli zbyt mocno, po prostu wycisnąć mu niewygodne.

W swojej strukturze, powinien przypominać płynnej śmietanki mleka: nie płynie, ale w tym samym czasie i ma konsystencję galaretki. Jeżeli narzędzie jest zbyt gruby, lub na jej powierzchni unosi tłustej warstwy, jest wadliwe lub wygasły towarów.

Zazwyczaj takie gorzkie galaretki dostaje nieprzyjemny zapach.

Jak stosować balsam (balsam) do ciała?

Wszystkie te narzędzia są stosowane na dokładnie oczyszczoną, suchą skórę, tuż po kąpieli lub prysznicu. Weź trochę mleka w dłoniach i okrężnymi masując delikatnie rozprowadzić na całym ciele, z wyjątkiem kroczu. Nie stosować zbyt dużo pieniędzy, myśląc, że dlatego, że jest lepiej nasycić skórę: skóra weźmie tyle, ile potrzebuje, a reszta pozostanie na powierzchni, przynoszą nieprzyjemne uczucie tłuste.

Dobre mleko nasyci skórę wilgotności, witamin, czy bardziej delikatne, przyjemne w dotyku i elastyczna. Lekka konsystencja mleka i jego wspaniałe chłonność pozwalają korzystać cały rok. Na lato lepiej wybrać produkty, które zawierają filtry przeciwsłoneczne lub odblaskowe cząstek. Pomoże to uniknąć poparzeń słonecznych i chronią przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Zaleca się używać balsamu do ciała po każdych zabiegów wodnych, w tym i po kąpieli w stawach, aby skóra nie wysycha.

W zimie, nałożyć na nie krem ​​co najmniej 30 minut przed wyjściem na zewnątrz, lub agent nie mają czasu, aby rozkoszować i będzie prawdopodobnie w silnym mrozem dostać odmrożeń.

Różnice balsam do ciała z mlekiem.

Te dwa narzędzia pod wieloma względami bardzo podobne, a główna różnica polega na tym, że płyny do uzyskania gęstej i oleistą konsystencję. To jest bardziej odpowiedni dla kobiet bardzo suchej skóry, skłonnej do łuszczenia się i podrażnień. Wśród głównych działań są następujące balsam: nawilżenie, odżywianie, wyrównywania powierzchni i kolor, spowalnia wzrost włosów po depilacji.

Przed rozpylać na całej powierzchni ciała, przetestować na małej powierzchni skóry. Jeżeli po kilku godzinach nie będzie miał żadnych reakcji alergicznych, nie wahaj się skorzystać z metody wyboru.

Share →