Jak szybko rosną włosy w domu

Jak szybko rosną włosy w domu

Prawie każda kobieta w życiu nie tylko radykalnie zmienia swój wizerunek, aby zaskoczyć innych i czuje się odmłodzony i atrakcyjne. A jeśli wczoraj po prostu nie może przestać patrzeć na nowej krótkiej fryzurze, spotkałem starego znajomego z eleganckich długich zamków, chęć rosnąć kosę do pasa staje się jak paranoi. Jednak, jak wiemy, wyciąć ich włosy są o wiele łatwiejsze niż się rozwijać, tak aby stać się właścicielem długich włosów wymaga dużo wysiłku. Po tym wszystkim, średnia human hair rosną w miesiącu tylko 1-2 cm. Ale nie panikuj!

Przyspieszenia wzrostu włosów i stać się właścicielem eleganckich i pięknych loków pomóc nasze zalecenia, które zaprezentujemy w publikacji. Zanim jednak powiedzieć o sposobów, aby pomóc zwiększyć wzrost włosów, zobaczmy, co wpływa na rozwój naszej głowie włosy?

Główne czynniki wpływające na wzrost włosów

Zacznijmy od tego, że tempo wzrostu włosów każda osoba jest wyjątkowa, ponieważ zależy to od predyspozycji dziedzicznej i genetycznej. Jednakże, istnieje wiele czynników, które odgrywają bardzo ważną rolę w procesie wzrostu włosów.

Na przykład, jeśli nie dostarczyć organizmowi wystarczającej ilości witamin i minerałów, niedożywionych lub jest fanem rygorystycznych diet, nie jest zaskakujące, jeśli proces wzrostu włosów w organizmie jest znacznie spowolnione.

Drugim czynnikiem, który wpływa na porost włosów – sposób na życie. Jeśli palisz, ciągle zdenerwowana, spać mniej niż ósma dnia, oprócz spowolnienia wzrostu włosów, można obserwujemy poważne nieprawidłowości w organizmie.

Jeśli cierpisz na choroby układu hormonalnego, a zaburzenia metabolizmu zaobserwowali, pogorszenie funkcji wzrostu włosów w Twoim przypadku – zwykły przypadek. Aby rozwiązać ten problem, należy skonsultować się ze specjalistą.

Ważne jest, aby pamiętać, że efekt wzrostu i regularne właściwa pielęgnacja włosów i skóry głowy, więc jeśli używasz „złe” kosmetyki do włosów, cios suszenia i nadużywanie zawarcia prostownika, twoje włosy mogą reagować na te działania karłowatych włosów.

Tak więc, badanie czynników, które pogarszają stan i tempo wzrostu włosów, możemy rozważyć dalsze sposoby, które pomogą szybko rosną piękne i długie loki.

Jak rosną włosy w domu: Porady

Wskazówka pierwsza: prawidłowe odżywianie

Jeśli chcesz się rozwijać długie i silne włosy. to pierwszą rzeczą, należy zwrócić uwagę – aby dostarczyć organizmowi odpowiednich składników odżywczych, które stymulują wzrost włosów od wewnątrz. Po tym wszystkim, co byłoby „cudowne” oznacza, że ​​nie są stosowane na włosy, efekt będzie zerowy, jeśli organizm nie otrzymuje składniki odżywcze od wewnątrz.

Włosy rosną szybciej, jeśli w codziennej diecie będą produkty, które są bogate w witaminy z grupy B, wapnia, żelaza, magnezu, itp Wszystkie z tych składników zawartych w owocach, warzywach, produktów mleczarskich. Należy pamiętać, że warzywa i owoce żółty i zielony zawierają beta-karoten – niezbędny element dla szybkiego wzrostu włosów.

Również bardzo pomocny i biotyna, która zawarta jest w Hercules, rysie, orzechami i drożdży piwnych. Jednocześnie należy pamiętać, aby osiągnąć cel należy jeść cały czas.

Nie zaszkodzi również kompleks witamin do odbioru skórę i włosy, które nadrabia brak witamin.

Wskazówka druga: Precz ze złymi nawykami!

Rosną długie i zdrowe włosy, można tylko wtedy, gdy będzie zminimalizować zużycie kawy i napojów alkoholowych i, oczywiście, palenie. Te złe nawyki tylko spowolnić wzrost włosów. Cóż, tak szybko, jak to możliwe, aby doprowadzić organizm z szkodliwych toksyn – pić dużo płynów, mniej nerwowe, a częściej na świeżym powietrzu. I, oczywiście, długie włosy rosną szybciej, spróbuj wyspać i iść do łóżka przed północą.

Jako bonus – z wyjątkiem długich włosów i masz dobry zdrowy wygląd.

Wskazówka trzecia: Ochrona włosów przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi

To nic nie przeszkadzało rosną długie włosy, staraj się nie suszyć suszarka do włosów w wysokich temperaturach i chronić loki środki przeciążenia. Również zachować włosy przed działaniem promieni słonecznych i mrozu. Więc nie zapomnij o nakrycia głowy zimą i latem.

Share →