Jak szybko wyleczyć kaszel dni

Jak szybko wyleczyć kaszel dni

Oto kilka przepisów na leczeniu kaszlu, zaczerpnięte z tradycyjnej medycyny

Środki ludowe

Obrać i posiekać 500g. zwykłe cebulę, dodać 2 łyżki kwiatów miód, dodać cukier 400gramm i ugotować wszystko w jednym litrze wody, gotować na wolnym ogniu 03:00. Następnie ostudzić i przecedzić. Przechowywanie Otrzymaną brzeczkę konieczne w lodówce w szczelnie zamkniętym pojemniku.

Weź było potrzeby wywar pięć razy dziennie na jedną łyżkę.

Z silnym kaszlu zaleca jeść cebulę, mieszane z miodem i zapiekane w maśle.

Z silnym kaszlu pomaga w równych proporcjach mieszane orzechy i miód. Weź mieszankę z 1 łyżeczki, pić ciepłe mleko, sześć razy dziennie.

Wymieszać sok z chrzanem i miodem w proporcji 1 łyżka miodu 3 łyżki chrzanu. Weź małe porcje w ciągu dnia, popijając herbatę lub gorącą wodą. Przez cały dzień pić 2-3 szklanek tego infuzji.

Przetrzeć przez sito dojrzałych bananów i umieścić je w garnku z gorącą wodą w stosunku 2 banany 250 ml wody, wymieszać w filiżance wcześniej 4 łyżki cukru. Rozgrzewka i pić podczas kaszlu w ciągu dnia iw nocy.

Aby pozbyć się kaszlu zdecydowanie należy pokroić w drobną kostkę rzodkiewki i umieścić w misce, posypać cukrem. Obserwowani przez pieczenie na 02:00 co 120-150 stopni. Po upieczeniu należy opróżnić i spuścić płyn w butelce, i pić trzy razy dziennie, a w nocy przed snem do 2 łyżeczek.

Potrzebujesz świeżego soku z buraków, o jedną filiżankę. Dodała, łyżkę octu jabłkowego. Otrzymaną mieszaninę dokładnie przepłukać gardła.

Rano, gdy kaszel nie zatrzymać, należy powtórzyć procedurę.

Innym przydatnym przepis

Aby rozwiązać problem, jak leczyć kaszel na dzień na wybór użyć roztwór dezynfekujący: kwas borowy rozwiązanie rivanola lub nadtlenek wodoru. Kwas borowy wymierzona w tempie jednej łyżeczki, wymieszać w szklance wody. Rivanola lub roztwór stężenie 0,1%, łyżeczki w szklance wody. Albo nadtlenek wodoru w tych samych ilościach.

Jeśli to wszystko nie ma rozwodów łyżeczkę soli jodowanej w szklance wody. Kilka razy dziennie należy przepłukać usta dokładnie. To samo rozwiązanie jest zabronione kapać do nosa na zimno, kilka kropli, 2-4 razy dziennie.

Jak inhalacje dla dzieci?

Na drogi oddechowe dziecka wygodny być prowadzone przez herbaty lub kawy puli. Czajnik (dzbanek do kawy) wypełnione wodą o jedną trzecią. Nypel z pre-cut końca lub rurki daje dziecku oddychać przez nią. Dzieci w wieku od dwóch do trzech inhalacji nie jest zalecane. Podczas prowadzenia koniecznie potrzebuje nadzoru osoby dorosłej. Czas trwania inhalacji wynosi 5 – 10 – 15 minut dla mniejszych dzieci – 5 minut. przeprowadzono 1 – 2 razy dziennie. Wdychanie może rozpocząć się po upływie 5 minut, dziecko jest 10 minut po wrze woda.

Nad wrzącą wodą do oddychania jest surowo zabronione!

Jak szybko wyleczyć kaszel środków ludowe

Aby szybko wyleczyć kaszel, a także pomóc środków ludowych. Czarny tarty rzodkiewki z miodem i osiedla się w kilka godzin – na wyjściu otrzymujemy napój uzdrawiający, najlepsze walki suchy kaszel. 2. Czy słodzony sok z cebuli, 2-3 łyżki brane dziennie lub połowę ciepłego mleka świeżego soku z marchwi. Brazylijczyk, bardzo egzotyczna przepis: dwa banany wcierać przez sito, miesza się z szklanką ciepłego mleka (można zrobić z ciepłą wodą), dodać łyżkę miodu – bardzo dobry deser obok! 3. mieszanina dwóch łyżek miodu, dwie łyżki soku z cytryny i brandy tyle – i kaszel zniknął. 4. Wystarczy zrobić napar z tymianku lub matki i macochy jest również bardzo pomocny. Tymianek, lepiej znany jako przyprawa, od dawna działa jako środek wyjścia flegmy i jako środek wykrztuśny.

Jest również czasami określana jako tymianku. Przygotowany w następujący sposób: łyżkę tymianku przegotowanej wody, trzymać godzinę pod maską i filtrem. Weź jedną łyżkę stołową trzy razy dziennie.

Share →