Jak szybko zajść w ciążę

Jak szybko zajść w ciążę

Jak szybko zajść w ciążę, jeśli nie można?

Jak szybko zajść w ciążę Para, której lekarze nie znaleźć istotnych różnic w zdrowiu? Aby to zrobić, do maksimum, aby wykluczyć wpływ negatywnych czynników na obu partnerów, mniej nerwowe, a także skorzystać z prostych zaleceń ludowych. Ale niech nas wszystkich w porządku.

Porady dla mężczyzn

Wielu mężczyzn uważa, że ​​fakt, Jak szybko zajść w ciążę, jeśli nie można. Kobiety mają myśleć, i domagać się samca? Jednak nowoczesne lekarze uważają inaczej. W ten sposób, zalecenia silniejsza płeć.

1. Jeśli masz zwyczaj picia alkoholu na święta i nie dostać się do rzucenia palenia, nadszedł czas, aby ciągnąć się razem. Nie należy zapominać, że w papierosach, i napoje alkoholowe zawierają trucizny, które mogą również przenikać w płynie nasiennym. Czy takie ryzyko?

2. Mniej siedzieć, nosić luźne spodnie, nie schładza i nie za ciepło miednicy. Przegrzania i przechłodzenia wywołać pogorszenie jakości nasienia – na żywo plemniki staje się mniejszy. W związku z tym faktem Jak szybko zajść w ciążę w takiej sytuacji nie może marzyć.

3. Nie wywoływać negatywne emocje w jego ukochana. Kobiety planujące dziecko i przyszła mama chce, co najmniej. Stres wpływa na układ nerwowy miękkiej kobietę nawet silne naprężenia może prowadzić do braku owulacji w cyklu miesiączkowym.

Porady dla kobiet

Przed poszukiwania Oznacza szybko zajść w ciążę. niezbędne do prawidłowego zbadania własnej fizjologii – a raczej to, co jest owulacja, kiedy to się stanie i jak diagnozować. Od tego zaczniemy.

1. Owulacja – W tym dniu po dojrzewa jaj jest uwalniana z pęcherzyka i gotowe do nawożenia plemników. Wszystkie te działania ma miejsce nie więcej niż 24-48 godzin. Właściwie tylko w tym okresie i zajść w ciążę. Inne dni tam, mówiąc w przenośni, bezowocne.

Ale jak ten dzień? Przede wszystkim należy pamiętać, że prawie wszystkie kobiety owulacja występuje w środku cyklu. A konkretnie określić, kiedy to się stało lub stanie, możesz:

  • pomiaru podstawowej temperatury ciała i oglądania jej wartości za pomocą grafiki;
  • przeprowadzenie diagnozy za pomocą testów dla owulacji (sprzedawane w aptekach, są niedrogie);
  • Śledź swoje samopoczucie (w tym dniu zazwyczaj stają się obfite upławy, ból może pojawić się w jamie brzusznej);
  • w USA (do odwiedzenia gabinetu lekarskiego będzie miał kilka dni z rzędu).

Jeśli szukasz jak dostać się w ciąży szybki sposób najbardziej skuteczne i nie ma problemów z pieniędzy i czasu, to jest druga metoda jest lepsza.

2. Zdrowy styl życia. Tu, podobnie jak w przypadku odmiennej płci tylko związane z problemem powinny być bardziej odpowiedzialne. Zakaz palenia i alkoholu! Nie zapomnij, że nikotyna, w dosłownym tego słowa znaczeniu, zabijając jajko!

Ponadto, zdrowy tryb życia można przypisać i prawidłowe odżywianie. Tak więc, jedzenie kobieta szuka sposobów Jak szybko zajść w ciążę. musi być koniecznie owoce morza, warzywa i owoce. W diecie powinny zawierać wszystkie niezbędne witaminy i minerały.

Bardzo ważne witaminy A i E, a także kwas foliowy. Na przykład, bardzo przydatne produkt dynia, ponieważ zawiera duże ilości witaminy E

Kobieta powinna nauczyć się żyć przez reżim – sen co najmniej ósmej dzień, nie wychylaj się. Jaki będzie spokojny i zmierzyć sposób życia i pracy, tym lepiej dla kobiecego ciała, tym mniej problemów będzie z funkcji rozrodczych. Przy okazji, dla tych, którzy chcą poznać sposób Jak szybko zajść w ciążę. polecamy iść z ulubionych wakacje – pokazy i praktyką, i statystyki – ciąży na wakacjach przychodzi bez żadnych problemów, a nawet wielu niepłodnych par.

3. Tradycyjne ludowe przesądy i medycyny. Istnieje kilka ziół, które rzekomo pomagają zajść w ciążę szybciej. A więc, jak zajść w ciążę szybko – środki folk .

) Salvia. Pić wywar z niej może być każdego dnia, z wyjątkiem dni miesiączki, przez 2 miesiące. Jeśli w tym czasie poczęcia nie doszło, konieczne jest zrobić przerwę na jeden cykl.

Jak gotować rosół: 1 łyżka szałwii parze z jednej szklanki wrzącej wody. Wypić 1 łyżka 2 razy dziennie.

b) macica Hog. O tym w internecie wiele pozytywnych recenzji, chociaż, kto wie, że naprawdę jest w ciąży zasługują występuje w parach pozytywnych odpowiedzi. Bulion jest przygotowany z liści i kwiatów tej rośliny. Przygotowanie pożywki pożądane w łaźni wodnej. Wypić 1 łyżka 4 razy dziennie.

Dzięki temu upland macicy stosowany w leczeniu różnych chorób ginekologicznych.

c) szczotki Red. Wywar z nich przygotowuje się również w łaźni wodnej i ma na celu leczenia i zapobiegania chorobom układu rozrodczego. Weź łyżeczkę 2-3 razy dziennie.

Przebieg leczenia jest nie więcej niż 45 dni, a następnie musisz krótka przerwa.

g) wywar z płatków róży. Tak więc, konwencjonalne wzrosła. Sztuką jest, że zawiera niedobór witaminy E, która może zapobiec ciąży.

Ma taki sam skutek i kruszyna.

I teraz różne znaki.

) Bezpłatne domu ficus.

b) Usiądź na krześle, gdzie siedział przyszła mama.

c) Do picia z kubka, z którego widział kobietę w ciąży.

g) Poproś, aby można kichnął przyszła mama.

e) Pat ciąży brzuch.

Rekomendacje dla par

2. Nie jest pożądane przez 2-3 godzin po stosunku, aby podjąć się wanna, prysznic. umyj genitalia kobiet, zwłaszcza z mydłem. Wszystko to będzie szkodliwe dla plemników.

Share →