Jak to zrobić. Skład kulek z Twoich rękach

Jak to zrobić. Skład kulek z Twoich rękach

Być może widziałeś piękną kompozycję balonów, które zdobią pokój dla różnych świąt. Czy takie kompozycje wyciągnąć wakacje Twojego dziecka? Nic nie mogłoby być łatwiejsze.

Co będzie potrzebne

Musisz małą pompę, specjalne kulki, wstążki papierowe i odznaczeń. Wszystko to można znaleźć w specjalistycznych sklepach. Kulki te są sprzedawane na każdym kroku, najprawdopodobniej do symulacji nie będzie działać. Kulki do utworzenia kształtów mają rozmiar 5, 9 i 12 cali.

Aby utworzyć kształty, można kupić kulki o różnych kolorach, matowe i przezroczyste.

Piłki do tworzenia kompozycji sprzedawane dużych partii 100 sztuk. 3-4 opakowania zapewni Państwu materiał na kilka lat. I będzie to znacznie tańsze niż zakup piłkę w trybuny.

Sprawia, że ​​kompozycja

Oczywiście, aby zrobić kilka złożony skład lub kształt kulek tylko przez profesjonalistów. Ale na wakacje dla dzieci i nie muszą pretensjonalność. Postaramy się, aby dowiedzieć się, jak zrobić najprostsze elementy, które mogą być już połączone do woli.

Jak zawiązać piłkę

Brak wątków. Metoda ta jest bardzo zawodna, z nim więcej zamieszania. Dowiedz się, jak zawiązać węzeł w jaja, trzeba zrobić kilka ćwiczeń.

1. napompować piłkę do żądanej wartości i krwawić trochę powietrza.

2. Włącz końcówkę balonu wokół indeksu i środkowymi palcami, aby uzyskać pętli.

3. palec z drugiej strony przechodzą końcówki kulki w pętli i zacisnąć węzeł.

4. piłka nie jest w pełni napompować za mały kucyk.

5. Beads są skręcone tylko w jednym kierunku, powracając osi 2-3.

Kule odpowiednio napompowane nauchilis.Teper uczymy się robić proste kompozycje z balonów.

Kwiat

Jest to tradycyjna, najbardziej popularne i najczęściej stosowanym elementem w postaci balonów. Te kwiaty mogą być montowane pojedynczo lub jako wystrój ściany, schody, zasłony, i gromadzą się w małych bukietów i kompozycji.

Aby utworzyć trzeba czterech kul o średnicy 9 cm i kulki o średnicy 5 cm. Balony są zawyżone i związane. Upewnij się, że duże kule były tej samej wielkości, jeśli nie jest, można wyciągnąć trochę powietrze z piłki, lub odwrotnie, lekko napompować go.

Obecnie kojarzy się w pary więcej kulek (to płatki). Dwie pary kulek umieścić na szczycie siebie i skręcie w środku pomiędzy nimi. Powinien dostać podstawy z czterech płatków («cztery»).

Pozostaje dołączony do centrum małej kuli-centrum i poszedłem do dekoracji kwiat papieru taśmy, które chcesz dostosować nożyczkami. Gotowy element o taśmę klejącą lub w samej taśmie papieru przyłącza się do wnętrza. Przy okazji, jeśli z takich kwiat po przeciwnej stronie w połowie dołączyć długi, cienki koralik, otrzymasz kwiat na łodydze.

Spośród nich «Powietrze» bukiet kwiatów można odebrać i umieścić w wazonie lub po prostu w rogu.

Żyrandol

Element jest bardziej skomplikowana niż kwiat, ale także podstawowe. W rzeczywistości, to same kwiaty, lecz z dodatkowym «Kwartet» kulek o średnicy 12 cali. Takie elementy mogą być podwieszane do sufitu lub po prostu zorganizować pokój.

Jeśli planujesz umieścić utwór na podłodze, stosować się do jego podstawy małą piłkę wypełniony wodą, aby obniżyć te elementy projektu i zapobiec lot przez pokój z najmniejszym powiewie.

Gotowe «żyrandol» oraz «kwiat»Z tą różnicą, że istnieje inna przyczyna czterech kul o dużej średnicy. Oni po prostu przekształcić do pierwszej bazy, lub, jeśli nie można podłączyć «Cztery» wstążkami papieru lub sznurka.

Łup

Girlandy z balonów zdobione gzymsy, balustrady, schody wisiały między świateł na ścianach i sufitach. A jeśli odebrać solidne podstawy woli stos balonów, które mogą być dostarczane, na przykład, przy drzwiach.

Girlandy do 1 metra, trzeba będzie 16 kulek o średnicy 12 cali lub 28 kulek o średnicy 9 cali lub 40 kulek o średnicy 5 cm. Do małych pomieszczeń (zwłaszcza pokoje w mieszkaniu) jest lepiej zrobić girlandę z koralików o małej średnicy. Ten wieniec wygląda schludne, ale jego czas produkcji będzie wymagało sporo.

Przygotuj bale, żyłki lub cienkiego ozdobne wstążki. Podaj piłkę i krawat oddzielnie. Tie kulki «Cztery» (Jeśli wianek NIE monotonne, myśleć o kolorach lokalizacji: paski go, jeśli wiążą cztery piłki w różnych kolorach w tej samej kolejności, a «skręcone» Garland jest, jeśli Ciebie «czworaki» będzie używać kul dwóch kolorach).

Cztery połączone ze sobą przez linię lub taśm. Kulki są nawleczone na podstawie, a następnie jest przymocowana i tak za każdym razem. Na początku i na końcu wieniec powinny być z jednej kuli lub zarysować koniec o większej średnicy na taśmie papieru, który nie był widoczny kulki miejsce wiązania.

Zgodnie z zasadą girlandy wykonanych kolumn, filarów i piramid (jeśli stopniowe zmniejszenie średnicy kulki w «czworaki»). Podstawą składu stojącego lepszego ciężarka przywiązany do zrównoważonego rozwoju, a nie starają się związać piłkę mocniej, tak, że nie zawiódł i nie rozpadnie.

Nie dość skład (bonus)

Wszyscy zapewne wyobrazić, śmieszne zwierzęta, które rozwijali długich, cienkich koraliki. Chcesz dowiedzieć się, jak zrobić coś takiego? Spróbujmy zrobić prosty rysunek — pies.

Upewnij się, że dzieci będą wdzięczni za wiedzę.

1. Napełnij piłka, kiełbasa, pozostawiając pusty powietrza 15-20 centymetrów. Uwaga knot.

2. Wprowadzenie do tworzenia głowy. Weź trzy w przybliżeniu równe pęcherzyki, skręcać ostatnią dwóch połączonych ze sobą, aby otrzymać występy.

3. Dodać gryf około 2,5 cm, a zaraz za przykładem uszach, przednich nóg. Szyja nie może zrobić i od razu skręcić piłkę między uszy i łapy.

4. Dodać do ciała (około 10 centymetrów), a następnie natychmiast włączyć ich tylne nogi.

5. Powietrze w części koralików podzielony na 2 części: dużo — przy podstawie ogona, mniejsze — jako wskazówka.

6. Teraz możesz rysować flamastrem oczy i usta. Pies jest gotowy.

Na podstawie tego modelu, można spróbować zrobić inne małe zwierzęta, lub eksperymentować z modeli psów. Ta zabawka piłki — Świetny prezent dla dzieci, który przyszedł do świętowania.

Dane z balonów nie trudno, sam pan widzi tego. Pamiętaj, aby spróbować zorganizować kulki dla dzieci z wakacji!

Podziel się ze znajomymi:

Wydanie ikirov.ru żywo

Share →