Jak uczcić pierwsze urodziny dziecka. Urodziny ...

Jak uczcić pierwsze urodziny dziecka. Urodziny dziecka – 1 rok

12 marca 2013, 15:42

Większość rodziców poważnie myśli o tym, jak do świętowania Urodziny dziecka w roku 1. że pozostaje żywa pamięć dla całej rodziny. Nasz artykuł o tym, jak zrobić sobie wspaniałe wakacje na cześć pierwszego dnia narodzin jego dziecka.

Ta uroczystość jest wydarzeniem przede wszystkim dla rodziców, nie dla małych dzieci. Kid trudno coś do zapamiętania i, najprawdopodobniej, że prawie nie brali udziału w tym wydarzeniu. Pamiętaj, dziecko wciąż dość Pipsqueak, tętniące życiem wakacje może go zmęczyć.

Zalecamy, aby zorganizować wszystko tak, że był mały chłopiec urodziny udział w procesie i miał okazję obserwować tryb dnia (do spania, jedzenia) bez przerwy.

Skrypty świętuje pierwsze urodziny dziecka są bardzo podobne, więc obowiązkowe elementy praznovaniya urodziny dziecka w ciągu roku nie gratulacje po dziecko i rodziców quizu z pytaniami o dziecko i konkursach.

Możesz użyć gotowego skryptu świętuje pierwsze urodziny dziecka lub rozwijać własną wersję na podstawie gotowego skryptu.

Główne etapy celebracji narodzin dziecka

Przygotowanie:

– Na uroczystość dziecka nie zaleca się zaprosić bardzo dużą liczbę osób, ponieważ nawet najbardziej rozrywkowy dziecko może bać się tłumu i zaczął się denerwować od zgiełku i uwagi od gości. Byłoby lepiej, gdyby ta uroczystość wezmą udział najbliższa rodzina i dziecko ludzi.

– Zaproszenie. Kiedy w końcu listę gości, można przygotować i wysłać do nich zaproszenie w formie małych domowych kart. Tekst może być napisany w imieniu urodziny chłopca, ale jak podpis, możesz umieścić swoje okruchy handprint.

Pamiętaj, że jeśli wysłać zaproszenia pocztą, zamiast przekazać je osobiście, to zrobić wcześnie, aby mogli dotrzeć do odbiorcy.

W erze technologii i dostępności wszystkich zaproszeń e-mail, możesz stworzyć elektroniczną zaproszeń i wysłać go przez Internet, ale jeszcze bardziej niezapomniany zaproszenie może pozostać do zrobienia z rąk.

2. Rejestracja.

– Piłki. W pierwszym dniu narodzin dziecka mogą już korzystać w projektowaniu balonów. Można przygotować z tych figur zwierząt lub, na przykład, słońce i chmury – to zależy od Twojej wyobraźni i chęci.

Rzeczą do zapamiętania jest to, że żarówki muszą silna, żeby nie wybuchnąć kemping sam i przestraszony okruszek.

– Gazeta zdjęcia. Ta cecha jest bardzo ważna. Wszyscy rodzice są często lat zdjęcie dziecka w różnych sytuacjach, pozycje z różnych stron.

Na papierze fotograficznym jest powszechnie używane Whatman, inny, który należy wkleić zdjęcie dziecka i podpisać je ciekawe wersety lub frazy opisujące urodziny. Nie można po prostu zrobić foto-papier, ale, na przykład: lokomotywy i 12 wagonów o zdjęcie każdego miesiąca życia dziecka; Karetka, w której urodziny dziewczyna jeździ; balon, który pływa bohater dnia; 12 zdjęcia dziecka na tarczy zegara; kalendarzowy (obraz i nazwa miesiąca, a dolny, zamiast numerów, osiągnięcia dziecka), itp

Możesz też zrobić drzewo genealogiczne, gdzie cała rodzina, to uroczyście wkleić zdjęcie dziecka.

– Dokonywanie dania. Na jego pierwsze urodziny dziecka, prawie nie pamiętam, co potrawy były na stół i jak zostały one urządzone. Ale jeśli rodzice były oświetlone pomysł i chcesz, możemy zorganizować w kategorii gotowane cukierki dla dzieci.

Zobacz przykłady tego projektu, to tutaj można.

– Prezenty. Dopóki dziecko nie obchodzi, kim i czym był podany. Lepiej, jeśli prezenty dla niego będzie wymagane od absolutorium.

Możesz omówić problem z gośćmi z góry.

Bardzo obchody narodzin dziecka składa się z otwarcia (oficjalnej) części uroczystości (zawiera wszystkie konkursy i gratulacje okruchy) i ostatnie słowo. Zdarzenie może być prowadzone przez kogoś z krewnych lub zatrudnionych przez kapitana.

W początkowej części obchodów pierwszego dnia narodzin dziecka jest zawsze powodem wspomnieć spotkanie, to urodziny i ogłosił otwarcie festiwalu. Możesz również przypomnieć, co pamiętny dzień, w którym dziecko się urodziło: jakie gwiazdy przyszły na ten dzień jest dobry i niezapomniany wydarzyło się w historii, etc.

W uroczystej celebracji konkursy dla gości. Wszystkie konkursy dedykowane do dziecka, gratulacje dla niego, a nawet «wróżenie» jej akcji.

W końcowej części urodzenia wszystkich uczestników może zbierać pakiet pamiątkowy dla dziecka, może on uzyskać i odkryć jego wiek. W czasie działki zazwyczaj składają się pamiątki, takie jak birochka ze szpitala, odcisk nogi i ramiona dziecka, kosmyk włosów, pierwszy grzechotki, pierwszych ubrania, na pierwszym zdjęciu, i, oczywiście, niezapomniane życzenia gości w tym pierwszym festiwalu. Wszyscy goście będą musieli napisać na kartce jego urodziny życzenia na przyszłość, ich wizja, jak to będzie do dorosłości, umieścić datę i podpis.

Rodzice z kolei mogą przygotować mini prezenty dla wszystkich gości festiwalu pierwsze urodziny ich okruchy.

Drodzy Rodzice, pamiętaj, że 1 dziecko urodziny – jest to przede wszystkim święto dla Ciebie, to ci, którzy po latach powie dziecku o tym wydarzeniu, akcji ciepłe wzmianki o nim, ponieważ fantazjować i daje dziecku wspaniałe wakacje, ja i gości!

Zobacz także – jak zorganizować super urodziny dla swojego dziecka:

Share →