Jak ugotować rosół?

Jak ugotować rosół?

Wielu młodych pani często zastanawiam się, jak gotować rosół, przyprawy i składniki należy dodać do niego i jak długo powinien trwać cały proces gotowania. Warto więc spróbować zrozumieć ten fakt.

Jak ugotować rosół?

Przed gotowaniem kurczaka należy rozmrażać, czyste i dobrze spłukać, a następnie umieścić w garnku z zimną wodą. W różnych wskazówek, jak gotować rosół, często zalecają umieszczenie kurczaka o wadze około 1 kg na 2,5 – 3 litry wody. W bulionu dodaje się zwykle marchewki, pokrojone w cienkie plasterki, pietruszka, Cebulę obrać, czarny pieprz i liść laurowy. Można zrobić zwykłe sklepy przyprawy.

Nie zapomnij dodać sól! Tylko nie przesadzaj, w przeciwnym razie nie ma rekomendacji, jak prawidłowo gotować rosół, nie zapisać danie.

Musisz umieścić na patelni na dużym ogniu, odczekać aż woda dojdzie do wrzenia, a dopiero potem je zmniejszyć. Bulion powinien obejmować pokrywę luźne. Wiele osób woli gotować bez pokrywy, biorąc pod uwagę, że woda, która gromadzi się na krawędziach i spływa z powrotem do garnka, dużo psuje smak potraw.

Jest to konieczne w celu dalszego gotowania zupy okresowego usuwania piany z powierzchni, aż do gotowanej kurczaka. Można to łatwo zweryfikowana za pomocą konwencjonalnych widełek: powinien być łatwo u drobiu.

Jak długo trzeba czekać, aby ugotować rosół?

Na pytanie, jak długo gotować rosół, trudno jest odpowiedzieć jednoznacznie. To zależy od wielkości i wieku ptaka. Na ile gotować rosół również wpływa na to, co ptak wybrać. Kurcząt brojlerów będzie można gotować tylko 40 – 50 minut. Ale do gotowania kurczaka drugą kategorię zajmie znacznie więcej czasu – 2-3 godziny.

Jeśli gotować udka, filety z piersi lub oddzielnie, nie powinno to zająć więcej niż godzinę, skrzydła – 20-25 minut.

Jak zrobić kurczaka akcji?

Kurczaka gotowe muszą być usunięte, a bulion chłodny i spustowy. Zastanawiasz się, jak gotować rosół, nie zapomnij, jak prawidłowo stosować go do stołu. Możesz umieścić makaron lub tosty (białe lub czarne kawałki chleba posypane cienką warstwą tartym serem i piec w piekarniku lub w kuchence mikrofalowej).

Rosół, jak to jest możliwe, aby udekorować gałązką pietruszki lub koperkiem, a kolejne pół jajka.

Share →