Jak umyć i wysuszyć dół kurtkę piór

Jak umyć i wysuszyć dół kurtkę piór

Jak zmyć kurtkę piór Nie każdy wie. To nie jest prosta sprawa, to zimowe ubrania nie czyścić i myć jak zwykłe kurtki zimowe i rzeczy. Oczywiście, można wziąć sprawy w zwykłym pralniach chemicznych, ale nie tak skutecznie i sprawnie dokonać sposób jasne, jak można w domu.

Takie prania może odbywać się zarówno ręcznie lub w pralce, a wybór mycia detergentem jest określana przede wszystkim wypełnione kurtki, jeśli izolacja syntetyczne, potrzebny jest jeden rodzaj prania, a jeśli wypełniacz jest w dół, po czym płucze powinny być zdefiniowane i właściwe.

Jeśli wypełniacz syntetyczny następnie zmyć kurtkę może to być jak normalny kurtki, dół kurtki, ale jeśli ich puchu i pierza, powinno być myte w maszynie pod pewnymi zasadami.

Pierwsza zasada mycia piór głosowania, że ​​nie mogą w żadnym wypadku być namoczone, jak to zrobić zwykłe rzeczy w praniu. Również mycia takich unikalnych potrzeb specjalnego detergentu, jest nadal bardzo ważne, do prania w wodzie o temperaturze nie przekraczającej 30 ° C

Słabym punktem jest to, że naturalny piórko podczas mycia puch może zboczyć w kępach. Aby tego uniknąć, można wrzucić do pralki trzy piłki do tenisa.

Liczba firm sprzedających te kurtki z kurtki i sprzedażą kompletnych specjalne małe kulki być połączone z piórkiem w pralce.

Zmyć kurtkę i jeśli tylko przy niskich prędkościach, takich jak kurtki lepsze płukanie co najmniej trzy razy. Naciśnięcie się w dół kurtki nie musi ręcznie, możesz to zrobić w samochodzie, stosując te same piłki tenisowe na niski obrót.

Ponadto, oprócz właściwej wirowania jest, aby wiedzieć jak wyschnie dół kurtki. Suszenie może odbywać się w urządzeniu do mycia, albo po prostu przez umieszczenie żakiet z dowolnym źródłem ciepła, w pewnej odległości. Ważne w tym okresowych uścisk kurtki suszenia, powinno to być prawie taka sama jak w przypadku bicia poduszkę.

Odpowiednio wysuszone dół kurtki Nie jest również prosta sprawa, bo często szorstkie i potrząsając bardzo źle podczas suszenia może wpłynąć na sam materiał. Suszenie po wstrząśnięciu dół kurtki muszą być przechowywane w pozycji pionowej, w dół kurtki nie może w żadnym przypadku umieścić na baterii i więcej nie można utrzymać ją nad ogniem. Regularne okresowe wstrząsy pomoże Ci uniknąć gromadzenia pióra kurtki w bryłach.

Podczas mycia dół kurtki może być nieprzyjemny zapach mokrych piór, ale gdy kurtka jest sucha, a następnie zapach zniknie. Że takie rzeczy, nie tracą swoich właściwości i koloru, gdy pralka powinna być wyraźnie kieruje wszystkimi przepisami prania.

Równie ważne jest, aby wiedzieć, jak prawidłowo i skutecznie przechowywać kurtkę. Trzymaj go lepiej szafy, ale przed przechowywania powinny kurtka jak powinien ponownie być suche. Nie przechowywać takie ubrania w szufladach, pudełkach, i jest niezwykle szkodliwe światło słoneczne.

Share →