Jak uniknąć rozstępów w czasie ciąży

Jak uniknąć rozstępów w czasie ciąży

Dziś, wiele kobiet spróbować, światło, aby zminimalizować zmiany w organizmie, które mogą pozostać w organizmie kobiety po łożyska dzieci. Najczęstszym niepożądanym wada – odcinek. Możesz chronić się od nich tylko jeden warunek, aby obserwować i wykonywać do maksimum programów profilaktycznych.

Składa się z prostych i nieskomplikowanych zasad. Jakie? Powiedzmy sobie.

Jak uniknąć rozstępów w czasie ciąży? Poznaj zasady zdrowej diety, kosmetyki i uzyskać specjalne opanować technikę masażu.

Opis Moc

Ważne w tym okresie – utrzymanie elastyczności skóry. Jak to zrobić? Istnieje wiele produktów, które zawierają lekkostrawne białko, które jest podstawowym budulcem. Naukowcy odkryli, że białkiem odpowiedzialnym za prawidłowy przebieg procesów naprawczych, a więc dla zdrowego widzenia całej skórze. Ale produkty spożywcze białko musi być rozcieńczony, w ramach której istnieje wiele ważnych minerałów i witamin wszystkie istniejące. Nie należy zapominać o korzyściach płynących z produktów mlecznych. Muszą również należy uwzględnić w codziennej diecie.

Jogurt, ryby, suszone morele, rodzynki, banany, gruszki, melony, arbuzy, soi i oleju z oliwek. Moc jest konieczne wytworzenie zrównoważone, wysokiej jakości, ale nie muszą przeładowywać ciało jedzenia dużo kalorii.

Kosmetyki dla kobiet w ciąży

W trakcie ciąży pielęgnacji skóry jest szczególnie ważny. Musi być jeszcze trudniej nawilżają. Spójrz na te wszystkie słoiki kremów i pozostawić na stole, tylko te, które są zbudowane z włókien kolagenowych i elastyny, naturalnego kwasu hialuronowego. Rozciąganie skóry ostrzegają składniki, takie jak soja raffermin biosaharidy i, dobrze, jeśli w kosmetykach jest hydrolizat białka lub wyciąg z marchwi tiger trawy. Zawsze pod ręką są naturalne składniki, które mogą zastąpić fabryki kosmetyków dla kobiet w ciąży.

Weź co najmniej oliwa z oliwek – to najbardziej naturalny balsam, który może pomóc utrzymać skórę w jak najlepszym porządku. Apteki można kupić olejki eteryczne. Są one bardzo skuteczne w walce z ugięcia i obniżenie napięcia.

Skuteczny masaż

Kosmetyczek doradzić wszystkie kobiety w ciąży zrobić samo-masaż po każdej wizycie, prysznicem lub wanną. Jest to przydatne do nacierania skóry z szorstkim ręcznikiem, a następnie Schipatelnoe palcami dotknąć jej dołu do góry, lub naciśnij miękkich palców, bez obawy, ledwie dostrzegalnym bólu. Rano i wieczorem, można wziąć natrysk, będzie to dobre ćwiczenie dla napięcia mięśniowego.

W zasadzie ostry różnica temperatury włącza krążenie krwi, poprawiają odżywianie skóry, poprawia elastyczność skóry. Cała procedura powinna zająć około dziesięć minut, podczas których kobieta powinna masażu ud, pośladków, rąk i klatki piersiowej. Nie należy rezygnować z ćwiczeń. Zapewnić dobrą kwotę obciążenia jogi dla kobiet w ciąży.

Kilka dobrze wybrane węzły energetyczne blokady Assanov Odblokuj i krążenie krwi, odgrywa ważną rolę w żywieniu wszystkich organów człowieka.

Bielizna specjalna

W jaki inny sposób można zabezpieczyć się przed rozstępami w ciąży? – Nosić specjalną bieliznę. Prawidłowo dobrane ciała (body) jest lepsze niż bandaż. Ze względu na jego integralność, to właściwie rozkłada obciążenie i waga ciągle rośnie brzuch.

Ubrania specjalnego pomaga utrzymać ciężar żołądka, a nie tylko na jego ramionach, a także na plecach. Zatem obciążenie na skórze szybko znormalizowane. Eksperci zalecają, aby nawet spać w organizmie do tych wszystkich, którzy chcą uniemożliwić powstawanie rozstępów silny.

Fakt, że był we śnie, gdy kobieta odwróciła jej ciało przez bezwładności sprawia, że ​​znacznie szybciej niż duży brzuch. Dlatego istnieje silne rozciąganie, jak pęknięcie włókien. Chronić przed rozstępami jest ważna zasada: nigdy nie podnieść ręce do góry w czasie ciąży.

Jest to nie tylko niebezpieczne dla stanu skóry, ale dla dziecka, które znajduje się w macicy.

Share →