Jak upiec smaczne mięso Multivarki?

Jak upiec smaczne mięso Multivarki?

Wołowe lub wieprzowe można wytwarzać na wiele różnych sposobów przy użyciu różnych marynata cienkiej panierce i smażenia gotowania technikę wrzenia. Prawie każdy sposób, aby łatwo znaleźć koneserów. Szczególnie dobre dla zdrowia, a także bardzo smaczne – piec mięso w piekarniku lub Multivarki.

Może również stanowić dowolny receptury – Wynik zawsze okazuje się świetnie.

Jak gotować mięso w Multivarki? Jedna metoda

Kucharz wieprzowiny w wieprzowinie – co może być bardziej oryginalna? Boczek pieczenia pozwala uzyskać bardzo soczyste, pyszne i aromatyczne danie bez większego wysiłku. Aby zrealizować to mięso przepis, pieczone w Multivarki, w życiu, trzeba kilo wieprzowiny, czterysta gramów boczku, kilka dużych ząbków czosnku, skórkę z połowy cytryny, trochę cebuli, pół łyżeczki papryki, kolendry, soli i masła. Spróbuj wybrać szyjki polędwiczki wieprzowe lub tak się smaczniejsze. Obierz cebulę i czosnek, skórkę z cytryny i mielone wymieszać wszystko solą i przyprawami, walenie w ciągu produktów zaprawy.

Roztopić masło na patelni i leżał peretёrtuyu pachnące mieszaniną gotować przez dziesięć minut.

Pokroić w cienkie plastry bekonu. Paski powinny być bardzo długi, więc mięso było wygodniej je zapakowane. Wszystko łatwo ciąć, plaster boczku przed gotowaniem można umieścić w zamrażarce. Wlać na papierowe paski pieczenia przygotowany, a oni – wybrany kawałek wieprzowiny. Wypełnij wszystkie przygotowany sos i owinąć boczek wokół.

Przed piec mięso w Multivarki «Redmond» lub inne, należy zwrócić folii. Przygotuj tryb niezbędne «Pieczenie» lub «Gorący», Trwa około dwóch godzin.

Jeśli chcesz, możesz przygotować to samo danie w piekarniku – Wymagana temperatura dwustu stopni i około półtorej godziny czasu.

Aby zrobić pyszne wieprzowiny można użyć smakowej marynaty. Uzyskany w ten sposób jest dobry wieprzowe zarówno na zimno i na gorąco. Weź kilograma mięsa, wskazane jest, aby wybrać kawałek off z tyłu stopy, ale można skorzystać z szyi. Natrzeć czosnkiem, solą i przyprawami do smaku. Przygotować marynatę.

Musisz dwieście gramów śmietany lub majonezu, łyżkę musztardy, łyżka chrzanu, czosnek, sól, przyprawy. Wymieszaj wszystkie składniki i pozostawić wieprzowina w marynacie na kilka godzin lub na noc. Upiec mięso w Multivarki dziesięć minut trybie użytkowania «Gorący»A następnie przejść «Hartowanie» i gotować przez około dwie godziny. Można gotować gotowane tryb wieprzowina godzin «Pieczenie», Złapany w środku kawałek na bardziej równomierne pieczenie. W piecu przez pół kilogram mięsa wymagają godziny gotowania w temperaturze sto osiemdziesiąt stopni. O gotowej potrawy można oceniać po wyglądzie jasnego soku.

Więcej brzmienia powinny być okresowo podlewać kawałek pozostaje marynaty podczas gotowania. Możesz także użyć rękawa do pieczenia lub folię, jednak nie lubię skorupa smażone i rumiane. Pieczonych w folię wyglądał apetyczny mięsa do chwili aż gotowane można go usunąć z elementem względem zmętnienia.

Share →