Jak urządzić okulary ślub z ich rąk?

Jak urządzić okulary ślub z ich rąk?

Puchary weselne – jeden z najważniejszych atrybutów wakacje. Udekoruj je samodzielnie, można umieścić w wielkiej celebracji intymności i symboliki. Kieliszki do wina Projekt na wesele zróżnicowaną, ale zasady biżuterii jednym – na zewnętrznej powierzchni szkła zamontowane różne elementy dekoracyjne, takie jak koronki, koraliki czy płatki kwiatów.

Mając wykonane kieliszki weselne z ich rąk, a zdjęcie z grafiką z pewnością pozostaną w albumie rodzinnym, ponieważ same obiekty są bardzo delikatne i mogą być podzielone przez przypadek. Dodatkowo ozdobiony świeżymi kwiatami, szybko tracą swoje pierwotne piękno.

Szkło nie jest łatwo skleić coś, więc użyć pistoletu do klejenia. Nadaje się również silikon, wodoodporne kleje, PVA lub klej błyskawiczny do szkła, ceramiki i kryształu. Świetnym rozwiązaniem – na podstawie cjanoakrylowym klejem.

Jego jedyną wadą – znaki na przezroczystej powierzchni. Dlatego praca wymaga dokładności. Jeśli gdzieś jeszcze stało się jasne, klej, należy go usunąć za pomocą igły lub rozpuszczalnika. Aby nie psuć drogie kieliszek wina, najpierw poćwiczyć na normalnego szkła.

Materiały wykończeniowe można kupić w sklepach dla wygodnych ludzi.

Koronka dekoracji szkła

Sprzedam piękne koronki, a następnie udekorować kieliszek wina w następującej kolejności:

1. Zmierz długość żądaną koronki owijania im szklankę.

2. Dodając kilka milimetrów w stanie cięcia.

3. Przyklej szkła.

4. Aby ozdobić nogi odciąć kawałek koronki kielich i śmietaną w formie spódniczki, trzymać się nogi.

Dodawanie łuk, dostaniesz prawdziwe arcydzieło robótek. Ponadto nogi ozdobione odwrotnej taśmy spirali. * Udekoruj okulary weselne z rękami, zdjęcie na pamięci * mogą natychmiast zrobić.

Wstążką

Zrób łuk wstążką, ozdobić go z cekinami, koralikami, kwiatami lub siatki. Po tym ostatecznym składzie starannie przykleić do szyby. W połączeniu dobrze wyglądać sztuczne liście.

Share →