Jak urządzić pokój dziecinny z rękami

Jak urządzić pokój dziecinny z rękami

Szare ściany, biały sufit i podłoga. Beżowy Nudne! Nawet jeśli projekt pokoju dziecka nie podoba, co może powiedzieć dziecku?

Nadszedł czas, aby pokój dziecka jaśniejsze i bardziej pogodny. Kraina Sowietów powie, jak urządzić pokój dziecinny z rękami.

Jest tak wiele pomysłów, jak udekorować pokój dziecięcy. Ale trzeba najpierw określić wiek i płeć dziecka. Jeśli chcesz, aby ten pokój jasny studenta, w tym przypadku lepiej jest skonsultować się z dzieckiem się to, co chce.

Może on na przykład plakaty grupę ulubiona muzyka na ścianach, a nie postaci z kreskówek. Zapytaj również o kolor. Dziewczyny są bardziej prawdopodobne, aby wybrać bardziej jasne i zabawne kolory: różowy, zielony, żółty, pomarańczowy. Ale chłopcy lubią bardziej spokojne odcienie:. Niebieskie, niebieskie, zielone i tak dalej D

Jeśli dziecko idzie do przedszkola tylko, a następnie prawie dziecko może reprezentować siebie, co chciałby zobaczyć pokój. Jego odpowiedź, najprawdopodobniej, będzie: jasne, ciekawe, zabawne. W związku z tym, można wziąć stery w swoje ręce i urządzić przedszkole, jak chcesz.

Jeśli Twoje dziecko może już pomóc w projektowaniu pokoju, musi wziąć udział w tej ekscytującej i zabawy procesu.

Tak więc, aby Ci zacząć. Dobrze, jeśli ściany pomieszczenia malowane w neutralnym kolorze. Nie jest konieczne, aby przykleić nową tapetę lub wybrać bardziej żywe kolory. Będziemy korzystać z innych sposobów, aby udekorować pokój. Zacznijmy od najprostszych: zdjęcia. Niekoniecznie kupić obraz różnych dzieci w sklepie lub na rynku, ponieważ można malować je w jasny i Klatki się wkleić.

Nawet jeśli nie może pochwalić się umiejętnościami artystycznymi, to nie ma znaczenia. Proste rysunki zawsze będziesz na ramieniu. Na przykład, można wyciągnąć mieszkańców głębokiego morza i powiesić je na ścianie.

Bardzo dobrze wyglądało Zdjęcia robione z aplikacjami. Stare kawałki kolorowych tkanin przydatna do zrobienia prostego obrazu: kwiaty, małe zwierzęta, ryby. Mogą być również wyposażone o jasnym materiału na bazie kleju sztuczne kwiaty.

Tutaj masz gotowe obrazy do dekoracji pokoju dziecka.

Na Zachodzie istnieje tendencja do dekoracji ścian dziecięcych zdjęcia z listów, które są rozmieszczone w imię dziecka. Każda litera – pojedyncze zdjęcie w określonym kolorze. Zdjęcie nie powinno być skomplikowane, więc prosty wzór będzie bardzo przydatna.

Dekorowanie pokoju dziecka można zrobić z tekstem. Tutaj można również użyć wszystkich swoich umiejętności. Jest tak wiele pomysłów, które mogą być girlandy. Może być nawleczone cięcie z papieru kwiatów na nici lub wyciąć koła z tkaniny, runa, które powinny być połączone ze sobą za pomocą maszyny do szycia.

Więc przygotuj wianek.

Pompony i papierowe lampiony jasne może być z sufitu, więc urządzony pokój dziecka. Na suficie może być wklejony gwiazdy i planety, które są oświetlone w nocy.

Jeśli nadal nie może znaleźć dobry pomysł, a następnie zdobią pokój dziecięcy z pomocą etykiet. Twoje dziecko pokocha ten pokój, którego ściany są przedstawione kota lub psa.

Nie ma możliwości, aby kupić naklejkę? Nie rozpaczaj, bo śmieszne małe zwierzęta można zrobić samemu. Nie jest konieczne, aby wymyślić skomplikowanych kształtach i zrób prosty kształt. Na przykład owiec. Z małych jagniąt na ścianie może pojawić się całe zielone pastwiska, i sprawiają, że bardzo łatwo.

Zielona farba, rysować zarys łąki. Teraz trzymać kilka kwiatów na łące (mogą to być zarówno papier jak i sztuczne). Tektury wyciąć przedmiot w postaci chmury, który przypomina ciało baranka.

Teraz wystarczy umieścić górną warstwę mrugnięcia do jagnięcina była miękka i napięta ściereczką. Małe elementy mogą być wykonane z filcu. Podobnie, możemy te ozdoby w postaci drzewa.

Nie ma innego sposobu, jak urządzić pokój dziecinny z rękami. Stosowanie Książki Bright dzieci. umieścić je na półkach. Następny posadzić kilka zabawek, które można wykonać samodzielnie.

Share →