Jak urządzić Wielkanoc

Jak urządzić Wielkanoc

1. cukrem pudrem – najszybszy i najprostszy sposób do dekoracji ciast. Wystarczy posypać obficie cukru pudru z ciasta przez sitko. Biały kolor będzie doskonale różowy odcień ciasto.

2. Ubić białka z cukrem – również bardzo proste i ekonomiczne rozwiązanie. Ubij białka (ciasta ciasta w typowo przejść żółtka jeden) z grubym cukrem na pianę i powstałą pianę nakładane na pas białka. Dodatkowo można je wysuszyć w piekarniku.

3. Słodycze Wielkanoc pudru i jadalne ozdobne zraszanie. Bardziej nowoczesna metoda wielkanocnych cukru pudru jest w postaci proszku, miesza się ze skrobią i kwasem cytrynowym (dzięki lepszej skrobi spienia się i zagęszcza). Potrzeba jest bicie pudru z białka jaja, a następnie stosuje się go na szczycie tortu pędzlem lub łyżką. Zamraża i wysiada to lukier jest znacznie lepsza niż tylko białka jaj.

Kilka minut później posypać dekoracyjnych produktów proszkowych. Istnieje wiele rodzajów rozprowadzania – długie, okrągłe, w formie gwiazdek i więcej. Proces rozprzestrzeniania strefę można ufać z dziećmi, przychodzą do tego zadowoleni!

4. perełki cukrowe, kandyzowane figurki cukrowe. Dekorowanie ciast nie tylko cukierniczego ziarna, ale również wielobarwne kandyzowane owoce. Wygląda bardzo ładnie. Początkowo będzie wyglądać pas, ozdobiony figurami kitu.

Perełki cukrowe (srebrny, błyszczący, złoto) wygląda bardzo ładnie, ale do zdobienia upieczeniu są one bardzo podobne, ponieważ bardzo ciężko i są bardzo trudne do złamania. Ponadto, dekoracji dla dzieci mogą być niebezpieczne.

5. Cukier ołówki – Pomysłowy nowoczesny wynalazek kulinarny. Proces zdobienia ciast (i innych wypieków, takich jak pliki cookie lub babeczki) staje się prawdziwą kreatywność. Te ołówki cukru można wyciągnąć wszystkie rodzaje liści, wzorów, kolorów. Standardowy zestaw trzy wielo-kredka – żółty, czerwony i zielony.

Szczególnie cieszyć się w ten sposób zdobienia dzieci, ponieważ będą one w stanie w pełni wyrazić swoją wyobraźnię!

Share →