Jak usunąć Antivirus Avast?

Jak usunąć Antivirus Avast?

Istnieją sytuacje, gdy jest to konieczne, aby usunąć program antywirusowy avast z komputera. Powody mogą być różne: postanowił użyć innego programu antywirusowego zainstalowanego nieprawidłowo lub pobranego Avast. ale wkrótce antywirusowego ważności zakończył.

Aby usunąć program wybierz „Start”, a następnie – „Panel sterowania”, wybierz – „. Dodaj lub usuń programy” Dostaniesz listę zainstalowanych programów na komputerze. Znajdź Avast Antivirus Avast (kliknij tutaj) i dla niego.

W ramach programu będzie „Zmień / Usuń”, kliknij go.

Otworzy się nowe okno, w którym wybrać „Usuń” i kliknij przycisk „Dalej”.

W potwierdzają Avast Antivirus Usuń. Po pojawi się krótkie okno proces usuwania, w których zaleca się, aby ponownie uruchomić komputer. Zaznaczyć pole obok „Kalendarz komputer” i kliknij „Zakończ”.

Ale to nie wszystko. Wybierz „Start”, a następnie – „Uruchom”, w wierszu polecenia wpisz polecenie regedit, a następnie kliknij „OK”.

Otwiera „Edytor rejestru”. W nim, pozycja menu „Edycja”, wybierz „Znajdź”.

W nowym oknie odznacz pozycji „Nazwy parametrów” i „wartości parametrów” i w pasku wyszukiwania wpisz „avast» kliknij przycisk „Znajdź następny”.

Teraz usuń jeden po drugim wszystkie klucze rejestru, które zawierają słowo «avast». Aby to zrobić, za każdym razem wybrać punkt menu „Edycja” – „Znajdź” – „Znajdź następny”.

Nie ma innego sposobu, jak usunąć z komputera Avast antivirus. Aby to zrobić, należy pobrać odpowiedni program, który może Ci pomóc w tym. Po uruchomieniu tego programu, to uruchamia ponownie komputer, zaleca się przed tego działania, aby zamknąć wszystkie programy zagraniczne.

Komputer musi być ładowane w trybie awaryjnym (naciśnij na klawiaturze klawisz F8).

Po zakończeniu pobierania pojawi się usunąć program antywirusowy Avast. Prasa – «Odinstaluj». Zostaniesz poproszony o potwierdzenie wyboru, więc kliknij „OK”. Proces usuwania Avast trwa kilka minut, a następnie można zamknąć program.

Następnie należy ponownie uruchomić komputer, ale w normalnym trybie.

Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, Antywirus Avast zostanie całkowicie usunięty z komputera.

Share →