Jak usunąć i zmniejszyć podbite oko?

Jak usunąć i zmniejszyć podbite oko?

Sposoby i metody, jak usunąć i zmniejszyć podbite oko, jest świetny zestaw. Magiczne środkiem może być proste improwizowane środki, leki i metody tradycyjne. Zastanów się, jak szybko wyleczyć siniak pod jego okiem w domu.

Homeopatia

Homeopatycznym Arnica 30 potencji, jest używany w żadnych urazów mechanicznych i siniaki. Szybszy pojazd jest akceptowane, szybciej pójdzie podbite oko, więc wskazane jest, aby mieć w domowej apteczce tego leku. Możesz nie wierzyć, ale to naprawdę działa cuda – podjęte w ciągu pierwszych 5 minut po grochu szkody mogą, co do zasady, można pozbyć się siniaków, a jeśli on utworzony jest znacznie mniej bezbolesne i przyjść szybciej.

Zimne okłady

Jeśli trafisz pierwszy pojazd jest zimno. Użyj kostki lodu z zamrażarki lub zamrożonego produktu. Zimno skurcz naczyń krwionośnych i zmniejsza sinienie, dzięki któremu łagodzi ból i nie tworzy się obrzęk. Przed zastosowaniem lodu na miejscu uszkodzenia należy zwrócić ręcznikiem lub szmatką, aby uniknąć odmrożenia zarobić tkanek. Trzeba trzymać lodu na 15-20 minut.

Będzie co najmniej tak samo skuteczne kompresuje ocet i roztwór sody.

Rozgrzewka

Pewnego dnia po urazie, gdy subsydiów siniec obrzęk wokół uszkodzonej powierzchni może zacząć rozgrzewkę. Z ocieplenie przyspiesza regenerację tkanek, a siniak minie bardzo szybko. Do procedury, użycie torebek wypełnionych ogrzewanego piasku lub soli, lub po prostu stosuje się wilgotne ciepłe okłady.

Aby proces odzyskiwania przyspieszone ciepłych siniaka trzy razy dziennie przez 15 minut.

Jod siatki

Na miejscu siniak dokonać siatki jodu, najlepiej przed snem. Ma działanie przeciwzapalne ocieplenia, przyspiesza usuwanie produktów rozpadu i poprawia krążenie krwi. W godzinach porannych, skóra będzie lewo i podpowiedź jodu rysunku.

Leki apteczne

W każdej aptece można kupić balsamy i maści do łagodzenia stłuczeń. Lepiej oczywiście pobliżu preparatu homeopatycznego Arnica 30 mają domowej apteczce i takich funduszy. Uważa się, że dobre działanie ma żel do szybkiego usuwania siniaków z wyciągiem z pijawki „Siniak Off», krem-balsam z wstrząsami i uderzeniami «SOS», maści „Ratovnik” Balsam „Rescue”, aby przywrócić i absorpcji skutków.

Dla maksymalnego efektu, środki te są stosowane co 2-3 godziny.

Share →