Jak usunąć pleśń ze ścian i pozbyć się pleśni w mieszkaniu i domu

Jak usunąć pleśń ze ścian i pozbyć się pleśni w mieszkaniu i domu

Co to jest pleśń (grzyb). Forma jest typu mikroskopijnych grzybów, który jest niemal niewidoczne zarodniki. To jest jej sprytu: jest w stanie przeniknąć do wszystkich miejsc do osiedlania się i aktywnie rozmnażać.

Zarodniki pleśni mogą przetrwać w niemal każdych warunkach: w wodzie, w powietrzu, na ziemi, nawet na klawiaturze komputera stacjonarnego, a pod mikroskopem można zobaczyć ten atak. Forma jest toksyczność grzyby, która ma charakterystyczny zapach i barwę. Apartamenty są najczęściej znaleźć czarną pleśń, ale w ogóle tego grzyba posiada szeroką gamę kolorów.

Jak usunąć pleśń ze ścian głównych powodów, dla rozwoju pleśni w mieszkaniu i domu

Główną przyczyną pleśni w mieszkaniu może być wysoka wilgotność. Jeśli osiągnie 95% takich pomieszczeniach klimatu jest korzystne warunki dla powstania i rozwoju zarodników pleśni. Przy dużej wilgotności pary wodnej skrapla się na powierzchni ścian i sufitów, często grzyby znaleźć w łazience lub WC. Drugą przyczyną może być grzyb brak wentylacji w pomieszczeniu. Jest to konieczne, aby zapewnić, że w kuchni, łazience i WC w Twoim mieszkaniu musi prawidłowo funkcjonujący system wentylacyjny.

Na jego braku może być oceniana przez pojawiające się w sali zużytego powietrza, który jest wylęgarnią pleśni.

Przyczyną grzyba jest montujemy okna pcv, ponieważ naruszają one naturalną wentylację w domu, więc właściciele takich okien częściej pojawia się pytanie – w jaki sposób pozbyć się pleśni w mieszkaniu. Apartamenty z takich okien muszą być emitowany co najmniej dwa razy dziennie. Trzecim powodem pojawienia się grzyba na ścianach – ściany hipotermii.

Zimą krzepnięcia występują ściany, a następnie ich wewnętrznej stronie skroploną parę wodną. To z powodu naruszenia budowy domu i brak izolacji w ścianach. Przyczyną może być również nawet mikroskopijne pęknięcia w ścianach, niewidoczne dla ludzkiego oka, ale podstępny grzyb znajduje je i pamiętaj, aby osiedlić się w nich.

Jak niebezpieczne pleśń w mieszkaniu i dlatego trzeba się go pozbyć?

Forma może szybko i aktywnie rozmnażać, niszcząc wszystko na swojej drodze, w tym żywym organizmie w właścicieli domu. Może być czynnikiem sprawczym następujących schorzeniach: alergie, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, zapalenie skóry, drożdżyca, wyprysk, astmę, zapalenie spojówek, zapalenie jamy ustnej. To nie jest cała lista chorób, które zagrażają ci, których obudowa Spółdzielnia stała się pleśni. To może wywołać bóle głowy, nudności, zmęczenie, zawroty głowy. Po cichu, ale bardzo silny wpływ na organizm człowieka, szczególnie dla dzieci, lub osłabiony. Możliwe jest, że w pierwszym niepożądanej dzielnicy nawet nie zauważą pogorszenie stanu zdrowia, lub odwrotnie, nie może zrozumieć, przez długi czas, od którego tak ciągle bóle głowy i zmęczenie rolkach.

Znać powód może być wyświetlane na suficie w łazience, czarne plamy. Ponadto, forma jest w stanie zniszczyć prawie każdy budynek i materiałów wykończeniowych. Zgadza się z jego upadku na powierzchnię drewna, betonu lub cegły, zaczynają rozwijać się drobnych nitek i zniszczenia struktury.

Nie można lekceważyć niebezpieczeństwo formy, jej niewidoczne zarodniki są obecne niemal wszędzie, radzenia sobie z nimi jest bardzo trudna.

Jak usunąć czarną pleśń na ścianach? Albo uniwersalnym lekarstwem na pleśń na ścianach i czarnej pleśni jest wyświetlany poprawnie?

Przed przystąpieniem do czynienia z grzybem w mieszkaniu, należy określić jego rodzaj, aby znaleźć przyczynę i źródło. Istnieją trzy główne rodzaje formy: formy (najczęściej pojawiają się na betonie w formie kropek i plam, kolor – czarny, zielony lub brązowy), niebieskim grzybów (pojawia się na powierzchni drewnianych, zamieniając je w szaro-niebieski) grzybów, gnicia (oni narażone ścier drzewny). Rot grzyby w skrócie określane jako „gnicia”. W dawnych czasach w domu, zainfekowany tym grzybem, spalone, ponieważ nie wiem, nie ma innego sposobu pozbycia się ich.

Dziś, ludzie nauczyli się pozbyć formy bez takiego uszkodzenia siebie.

Grzyb jest łatwiej zapobiegać niż walczyć. Po pierwsze, konieczność częstego wentylowania pomieszczenia, w zimie ogrzewać cały dom (jeżeli nie, na przykład w zimnej miejskiego mieszkania, w użyciu grzejnika), aby wyeliminować przepływ wody w miejscach, w których są połączone rury, przywrócenia lub oczyścić wentylacji i izolacji ścian zamknąć istniejących pęknięć.

Ale co, jeśli paskudne czarne plamy pojawiły się na ścianie? Maszyny i urządzenia – czy jest czarna pleśń na ścianach są antyseptyczne. To specjalne środki chemiczne o działaniu przeciwgrzybiczym. Tam środki przeciwbakteryjne, które są rozpuszczalne w wodzie lub terpentyna, jest konserwanty na bazie oleju.

Ważne jest przy zakupie uważnie przeczytać instrukcję i stosować się do niego we wniosku. Jeśli forma jeszcze nie miał czasu, aby rosnąć, traktować zanieczyszczone powierzchnie gorącą wodą z detergentem, a następnie dobrze wysusz. Jeśli powierzchnia jest już mocno dotknięte przez grzyba, ostrożnie zdjąć wierzchnią warstwę tynku lub tapety, farby, suchej powierzchni.

Betonu i cegły łamać palnika gazowego lub blowtorch. Drewno jest najlepszym do wyschnięcia grzejnik lub wentylator. Następnie całą powierzchnię traktować antyseptyczne. Najlepiej jest przeprowadzić tę procedurę, w letnie upały. Ale jeśli grzyb pojawił się w zimie, nie można odkładać czyszczenie, bo lato leczyć już w połowie drogi po drugiej stronie pokoju. Pożądane jest, aby przetwarzać nie tylko na tym terenie, ale cały pokój, więc zarodników obecnych w powietrzu pomieszczenia.

Po farby antyseptyka zashpaklyuyte lub lakieru w zależności od tego, jak to było przed zabiegiem. Podczas pracy w celu usunięcia pleśni, stosować maskę i rękawice ochronne, otworzyć okna o dobrą wentylację i wniesionych domu dzieci i alergików.

Share →