Jak usunąć podwójny podbródek

Jak usunąć podwójny podbródek

Szyi, bez fałd, zmarszczek i plam starczych. Czy nie jest to marzenie każdej kobiety, która ma już świętował 30-lecie. Niestety, z każdym rokiem, nasz podbródek traci swój kształt i stopniowo sag więcej i więcej.

To naturalne, że nie będziemy tolerować żadnej kobiety.

Sflaczałe podbródek jest w stanie zrujnować życie nawet najbardziej smukłych kobiet. Dlatego pytanie, jak usunąć podwójny podbródek, prawie jednym z najważniejszych w sprawach urody i zachowania młodzieży.

Idź do niego, aby usunąć podwójny podbródek przez interwencji chirurgicznej, nie może każda kobieta. Przecież nie każdy może sobie pozwolić na cenę transakcji, a następnie zagwarantować, że podwójny podbródek nie pojawi się ponownie, a operacja jest operacja prawie nikt nie daje 100% gwarancji, że wszystko pójdzie dobrze. Dlatego najlepszym sposobem, aby pozbyć się tego defektu jest usunąć podwójny podbródek w domu.

Jak usunąć podwójny podbródek szybko?

To pytanie jest podana każda kobieta marzenia o pięknie. Szybkość i skuteczność są interesy na pierwszym miejscu. Ale szybka decyzja może być tylko operacja, ale w domu, trzeba dostroić się do długotrwałej pracy. Ale skuteczność metod domowych są znacznie wyższe, a wynik będzie przechowywane znacznie dłużej, lub zawsze, jeśli nie przerwać pracę nad sobą.

Więc zapomnij o metodach, które obiecują, aby szybko usunąć brodę i rozpocząć pracę z nimi.

Jedną z metod, przy okazji, najbardziej skuteczne w pozbyciu się podwójnego podbródka, nie są ćwiczenia. Ale nie tylko spieszyć i zacząć je realizować. Po pierwsze, trzeba przygotować skórę.

Przygotowanie skóry

Zacznij przygotowując skórę powinien być masażu. I oferujemy to zrobić z miodem. Weź trochę miodu, łyżkę, gdzie stosuje się go do obszaru problemowego i rozpocząć masaż łatwo. Wystarczy upewnić się, że skóra nie rozciąga. Masaż powinien nadal zaczerwienienie. Po tym miód powinien spłukać ciepłą wodą i nałożyć krem ​​anti-aging.

To nie tylko dokręcić skóry, ale także nasycenia składnikami odżywczymi.

Ale do masażu miodem tam i przeciwwskazania. Jest kruchy i wizualne naczynia krwionośne, jak również alergiczne miodu. Więc powinieneś spróbować innego rodzaju przygotowania skóry.

Przygotuj skórę do ćwiczeń może być i w następujący sposób. To kompresuje z sokiem z cytryny. Nałożony namoczone w soku z cytryny bezpośrednio na obszar problemowy i zachować powinno być pół godziny.

Po tej procedurze, należy smarować skórę z tłuszczu śmietaną. Sok z cytryny jest nie tylko odżywia skórę w witaminy, ale także drażni ją, poprawiając krążenie krwi. Do przeprowadzenia takiej procedury jest konieczne do miesiąca, co drugi dzień.

Wskazane jest, aby okłady na noc.

Sposób usuwania podbródka za pomocą procedur kosmetycznych

Skóry brody należy utrzymać. i ciągły. Jest to konieczne, aby podczas ćwiczeń, w trakcie i po nim. Pielęgnacja szyi i podbródka jest stosowanie kremów i masek, w tym pull-up. Konieczne jest również, aby stale się pewne procedury, aby usunąć podwójny podbródek.

Istotą wszystkich tych procedur jest utrzymać skórę podbródka na palcach. Aby to zrobić w ciągu dnia kilka minut łatwo i szybko klaskać podbródek. Możesz odebrać i ręcznik do tego celu.

Powrót do uprzęży, moczyć w osolonej wodzie i zatrzasnąć ją z ręcznikiem na obszarach problemowych. Trzaski powinny być dość łatwe, ale lepiej wybrać ręcznik trudniejsze.

Takie procedury nie tylko pomoże usunąć podwójny podbródek, ale także utrzymać skórę podbródka i szyi w tonie i zrobić z niego piękny i promienny zdrowia.

Jak usunąć podwójny podbródek ćwiczenia

Po co najmniej przez miesiąc, już przygotowana skórę, możesz zacząć wykonywać drugi podbródek. Można zrobić jogi dla twarzy. i może wykonywać tych złożonych ćwiczeń, które oferujemy. Ale zauważ, że należy regularnie wykonywać ćwiczenia.

Nie wymagają wiele czasu, ale po prostu robi im na co dzień daje widoczne rezultaty. A więc

Ćwiczenia podwójnego podbródka

  • W pozycji leżącej na plecach, na przykład na podłodze, powoli podnieś głowę powoli i również go pominąć. To ćwiczenie jest przeciwwskazany dla tych, którzy mają jakieś problemy z kręgosłupem.
  • Następujące ćwiczenie można wykonać nawet wtedy, gdy jesteś zajęty czymś. Wyobraź sobie, że dołączony podbródek wagi ciężkiej i „wagę” i unieś podbródek.

    Musisz robić ćwiczenia bardzo powoli iz trudem.

  • Czy przechyla głowę w różnych kierunkach, ale nie nerwowe ruchy
  • Bardzo skuteczne ćwiczenia nie tylko pozbyć się podwójnego podbródka, ale także łagodzi zmęczenie. Wyciągnąć szyjki tak wysokie jak to możliwe, jednocześnie obniżając ramiona tak niskie jak to możliwe.
  • Umieść pięść pod podbródek i usta odporności otwarta, pięści świadczyć. Takie exercise wystarczające jest powtórzenie 10 razy dziennie.
  • I ostatnie ćwiczenia. Przewodniczący Obsada temu, wyciągnąć dolną szczękę do przodu i do góry i przeciągnij dolną wargę do czubka nosa.

    To ćwiczenie jest na tyle, aby się 5 razy.

Możesz zobaczyć, jak usunąć podwójny podbródek na wideo i dowiedz się więcej technik

Jak widać, nic skomplikowanego, aby usunąć podwójny podbródek siebie nie. Oczywiście, aby to zrobić na tydzień jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, trzeba dużo więcej czasu, ale wyniki są warte. Nadal od czasu do czasu wykonania wszystkich zaleceń, będzie utrzymywać szyi i podbródka w stanie, że trzeba.

Share →