Jak uszyć rzymskie odcienie

Jak uszyć rzymskie odcienie

Tradycyjnie, Rolety rzymskie są nazywane tej samej tkaniny tkanina, która jest gromadzona w szerokiej płaskich fałdy poziome równomiernie zachodzącymi na siebie. Kurtyny funkcjonalność zapewniają gzyms z mechanizmu obrotowego (Cordoba lub łańcuch) podnosząc, plasuje szyte na złej stronie pierścieni, przeszedł przez nich i pręty z włókna szklanego, zabezpieczonego również kabel od wewnątrz. W zależności od rodzaju tkaniny szyć kurtynę lub bez podłoża i półka jest przyłączony poprzez taśmy Velcro (rzep).

Ten zwięzły wzór dla różnych wnętrz i dziś styl przeżywa bezprecedensowy wzrost popularności.

Ale aby prawdziwy rolety rzymskie trudno zostawić to profesjonalistom. Ale kurtyna szkopuł nie wymaga specjalnych urządzeń, łatwe do wdrożenia i łatwe w pielęgnacji: można je zdjąć jednym ruchem, umyć i dołączyć do tego samego miejsca, podczas gdy prawdziwi Rolety rzymskie sam nie będzie czyste. A gospodarka jest oczywiste: Mechanizm podnoszący na średni koszt około 1500 rubli. kawałek drewna – 30 rubli.

Tkanina „Isis” z kolekcji „Ozyrys”, 100% jedwabiu, br. 140 cm. 4650 rubli. dla TDG. metr.

Producent – ARTE, Belgia. Usługodawca – firma „Imperium-Decor”

Szerokość okna 130 cm; Stąd, szerokość końcowych zasłony powinna wynosić 135 cm z przydziałów szew na każdym boku 2,5 cm. Długość zależy od liczby kolorów i głębokość fałd, będą miały trzy, na każdej głębokości 20 cm, a także dodatek do dolnego brzegu. Więc zdecydowaliśmy się na wielkości cięcia – musimy kawałek tkaniny 140×200 cm.

1 .Podshivaem boczne szwy i starannie wygładzone, a nie zbierać.

2. Mark się zagniecenia od dołu. Pozostawić na rąbek 5 cm i 40 cm na 20 cm krotnie odległość mezhskladochnoe ponownie na zgięciu 40 cm, 20 cm i odległości pomiędzy fałdami i ostatnie 40 cm na gniecenie. Pochyla dolne 5 cm, a następnie kolejne 20 cm – udaliśmy się i dołu koszulki, a pierwszy krotnie.

Dokonywanie linię.

3. Pociągnij 20 cm, składany tkaniny na pół i otstrachivaem 20 cm na zamierzonej linii. W ten sam sposób, po raz.

4. Górna krawędź pristrachivayut taśmy kurtyny.

5. Należy kawałek drewna o grubości 2 cm, szerokości 5 cm i długości odpowiadającej wewnętrznej średnicy otworu okiennego. To łącznika. Przykryj ją białą farbą.

6. przymocować pasek do górnej wewnętrznej krawędzi okna na śruby tak, że żebro 2 cm od zewnątrz.

7. Zapnij rzepy na krawędzi: standard taśma rzep znów ma szerokość 2 cm.

8. Druga część poprawki na rzep u góry zasłon końcowych i połączyć obie części. Nasza kurtyna w miejscu.

Share →