Jak uszyć spódnicę na podłodze z rękami?

Jak uszyć spódnicę na podłodze z rękami?

Dom i Hobby 16 lipca 2013 534

W ciągu ostatnich kilku lat, letnie spódnice do podłogi nie wychodzą z mody i jest łatwe do wyjaśnienia. Długa spódnica wygląda bardzo romantycznie, nadaje się do pań w każdym wieku. Spódnica pozwala na podłogę «oddychać» stopy, nie jest gorący.

Ponadto, ze względu na swoją długość, że rozciąga się, jak kształt, dzięki czemu bez końca nóg!

Jak uszyć spódnicę do podłogi z kolekcji w talii?

Dawno, dawno temu w modzie już nie takie spódnice, były nazwie «Tanya», Ale jak wiadomo, moda jest zwracany, więc spódnica cięcia będą aktualne.

 • Jeśli twoje biodra mieć objętość do 100 cm, musimy szerokość materiału segmentu 150 cm, a długość może być obliczona w następujący sposób: Zmierz długość chcesz otrzymać i dodać wartość do niego kolejne 15 cm Te 15 cm będą musiały przetwarzać dolnej i górnej. szwy.
 • Jeśli strefie górnej lub kolekcji chcesz pritachivat spódnicę oddzielnie, wyciąć inny pasek i oddzielić żądany rozmiar. Nie zapomnij dodać szczegóły podczas cięcia w szwach kilku centymetrów. W tym przypadku, należy dodać 5 cm do objętości talii.
 • Powstający pasek jest skręcony w pierścień, noszony przez długości, pozostawiając boki nie są szyte, pasty gumy, która została wcześniej mierzoną w talii.
 • Kolejny etap – wziąć materiał segmentu przygotowany na spódnicy. Jeśli miała taką samą długość – wyłączyć tkaniny na pół i szlifować dwa brzegi, jakby dostać rury z tkaniny. Jeśli uszyć spódnicę podłogi na dwie części po obu stronach połączonych krawędziami.
 • Następnie rozpoczyna się zbieranie górną część fartucha. Aby zebrać ten wątek na górze objętości równej objętości talii plus 5 cm. Jeśli chcesz spódnica opadła uda łagodniej, nie można odebrać, i zbierać fałdy.
 • Delikatnie rozciąganie Pasy górne części szyć Podwiązki, które mamy zrobić w pierwszej kolejności.
 • Ostatni etap – Binder dole spódnicy. Najlepiej jest to zrobić z tkaniny hem ściegu. Jeśli tkaniny na to pozwala, nie może poradzić sobie z dna.

Więc przygotuj spódnica do podłogi z rękami!

Jak uszyć spódnicę shestiklinka podłodze z rękami?

Shestiklinka spódnica do podłogi może być słusznie uważany uniwersalne. Jest równie dobrze nadaje się na romantyczną randkę lub do biura. Strona główna jedynie wybrać materiał i jego kolor.

 1. Po pierwsze, weź taśmę i usunąć niezbędnych pomiarów – talia, biodra i pożądanej długości.
 2. Następnie, do objętości talii, dodać 2 cm do swobodnego dopasowania i podzielić liczbę przez 6. Masz liczbę reprezentującą szerokość klina swoją przyszłość spódnica w pasie.
 3. Ponadto do bioder dodać 4 cm wolnej dopasowanie i podzielić sumę przez 6. Teraz musimy szerokości jednego klina spódnicy nad biodrami.
 4. Gdy wszystkie pomiary są gotowe, przejdź do stworzenia wzorca. Aby to zrobić, zwracamy na dużym arkuszu papieru prostokąt ABCD. AB – Szerokość, to jest równa szerokości obrzeża klina na biodrach. AD– długość spódnicy. Po tym, narysować linię w dół w środku prostokąta.
 5. Kolejny etap – na boku AB środkowej nucie, wycofuje się z niej 16-20 cm w dół. Dokładna długość zależy od rodzaju spódnica do podłogi, który chcesz uzyskać – puszyste na udach lub lekko spada. Jeśli bujna – Trzymaj się 16-18 cm, a jeśli swobodnego rozwijanej – 20 cm. Po wycofał się wymaganą długość, narysować linię poziomą z jednej strony na drugą – będzie to uda linii.

  Na górnym boku prostokąta, wychodząc na brzegach, należy zwrócić uwagę na linii talii za pomocą wskaźnika, co wskazuje na szerokość osłony klina na pas.

 6. Następnie podłącz linię prostą w pasie i biodrach. Następnie nadal linii dół do dolnej granicy tego prostokąta. Wreszcie, z powrotem od kąta D0,5-1 zobaczyć i połączyć gładką linię, która wskazywać na środku klina. Zrób to samo z kąta C.
 7. Zatrzymaliśmy się w końcowym etapie. Spread wynikającej wzór na tkaninie (sposób układ zależy od koloru i faktury tkaniny), nie zapominając, co każdy szew, pozostawiając tkaniny. Na górze wystarczy pozostawić 1-1,5 cm. Boki klina – 1,5-2 cm poniżej – 2,5-3 cm. Gdy wszystkie dane są kompletne, szlifować je razem, pochyla się na szczyt tkaniny i dolny, przetwarza je.

Swój shestiklinka spódnica do podłogi Przygotuj się!

Spódnice wzór do podłodze z rękami

Niektóre craftswomen wyraźniej Opis procesu szycia spódnice do podłogi. A niektórzy nie mogą sobie wyobrazić, jak można uszyć coś, nie mając przed oczami określonego wzorca. Jeśli wolisz, aby uszyć spódnicę z wzorem, to jest tutaj:

Jak uszyć spódnicę szyfon na podłodze z rękami?

Szyfonowa spódnica jest niezwykle lekkie, miękkie, jasne, co jest szczególnie ważne w gorącym sezonie letnim.

Szyć spódnice do szyfonu podłogi Będziesz musiał segmencie materiału rozmiar 2m×1.5m, kolor materiału przędzy i szeroka gumka. Należy pamiętać, że szyfonowa – przezroczysty materiał. A jeśli nie chcesz świecić przez bieliźnie, trzeba będzie uszyć spódnicę halki szyfonu. Nie ma potrzeby, aby to samo, jak rzeczywistej długości spódnicy.

Wystarczy wynosi 30 cm.

Tak, trochę materiału, z którego będzie się szyć spódnicę, i złóż go na pół. Szycia wzdłuż krawędzi cięcia szwy, a także górny i dolny. Następnie cięcia gumy żądanych rozmiarów, przyszyć w kręgu i pristrochite do dolnej osłony.

Guma lepiej pristrachivayut dwa zygzakowate szwy.

Spódnica na zdjęcie podłogi

Bez względu na to, jaki rodzaj spódnica do podłogi szyć – shestiklinka, szyfon, elastyczna taśma lub pas – Można go nosić na każdą okazję – czy jest to wyjazd na zakupy, data lub pracy. Długa spódnica do podłogi czyni jego posiadacza powyżej, szczuplejsze i bardziej kobieca! Bądź piękna!

Share →