Jak uszyć sukienkę z jej rąk. Bomber dokładnie puszyste spódnica łatwo.

Jak uszyć sukienkę z jej rąk. Bomber dokładnie puszyste spódnica łatwo.

Jak uszyć sukienkę z rękami

 dowiedzieć się, jak naprawić błędy wycięte.

Witam, drodzy czytelnicy. Długo leżała moje materiały na letnią sukienkę, ale cóż, lato się kończy, a my przygotujemy dla następnego. Dziś pokażę jak uszyć sukienkę własnymi rękami .

Suknia będzie dobra prisborennoe spódnica dzwon na tyłach tajnym zamek i dodał halkę z napięty siatki. Jak to zrobić, kliknij tutaj.

Ale w tym filmie, są modele urocze spódniczki «Amerykański»Och, szycie, że chcę powiedzieć, w następnym poście, jeśli chcesz być świadomy, a następnie zapisać się do aktualizacji bloga.

A teraz, wystarczy spojrzeć:

Tak, tak, to sama sukienka:

jak uszyć sukienkę własnymi rękami

Jak widać, to jest proste w sylwetkę, ale przede wszystkim, że w tym obcisłą spódniczkę zebrane na gorset talii wszyty bez uprawnień na wolnym indywidualne dopasowanie i wymaga starannego dostosowania postać, która nie miała nic wspólnego zbyt wiele w rzutki w talii i Tuck w zakresie pielęgniarstwa. Wzory do tej sukni huśtawka tutaj. Materiał jest na tyle gęsta, ale nie jest to jedwabiu i bawełny streytch i na kilku odcinkach, nie wiem, nazwa tkaniny w sklepie o nazwie suknię.

Jak ustalić cięcia na dopasowanie do

uszyć sukienkę z rękami poprawnie?

Zmieść wszystkie szczegóły przed cięcia ulg, i tylnych bocznych szwów, i ramion do spódnicy hals gorset sukni.

Następnie spróbuj na sukni do figury i naprawić błędy cięte, wszystko może się zdarzyć. W tej strukturze, zrobiłem jeden błąd, to jest tutaj:

Share →