Jak uszyć wypchane zabawki z rękami

Jak uszyć wypchane zabawki z rękami

Jak przyjemnie trzymać wypchane zabawki. W tym temacie, chcemy pokazać i powiedzieć, jak zrobić zabawki miękkie własnymi rękami. Dobrze niech nie zwlekać i kontynuować.

Do produkcji miękkich zabawek potrzebujemy: pół metra tkaniny POLAR (pochodzenia tureckiego), nici i wypełniacz w kolorze. Tak, aby rozpocząć wyciąć szablon (możesz od zwykłej gazety)

Następnie zrobić wzór (środkowa linia zagięcia). Stwarzaniu wzór szablonu zrobić. Ostrzeżenie!

Cięcia dwie części i jednocześnie bierze pod uwagę dodatek szwu. Kolejny krok – możemy połączyć dwie połówki przodu, i wykonać szew pętli.

Ale nie wszystkie obszyte, zostawić na dole 10 cm, aby okazać, a następnie wypełnić serce. (Najlepszy materiał dla takich przypadków – Sintepon). Poduszka wypełniona jest dobrze, a teraz go z czystym sumieniem można szyć. No gratulacje, że to zrobiliśmy.

I tu jest nie mniej interesujący punkt. gdzie dowiesz się jak można zrobić kwitnienia czereśni koralików.

Funny Bunny

Teraz pokażę wam jak zrobić jeden więcej misie. Więc poszedł. Aby zająca jeszcze łatwiejszy niż serce, chociaż materiały te są takie same, jak następuje: pół metr tkaniny polarne (pochodzenia turecki), nici z wypełniaczem w kolorze.

Aby rozpocząć wyciąć szablony (można, papieru).

Wtedy wszystko jest proste jak nigdy dotąd. Sew uszy, a następnie podłączyć cielę szew i dołączone boczne uszy. I tylko po to uszyć dno, pozostawiając odcinek do jazdy zająca, które następnie zashёm ukryty szew. Teraz, kiedy jest już prawie gotowy Zając, szyjemy mu oczy (mogą one stać się przyciski, lub regularne specjalne komórki, które są sprzedawane w sklepach szycia) I voila, pluszak jest gotowy.

Będzie idealnie pasować do Twojego wnętrza.

Można udekorować taśmy zabawki.

Zabawka – Mos

Tak więc, oto nasze trzy zabawki. Myślę, że wszystkie rzeczy, które już udało się dowiedzieć, więc od razu do rzeczy. Modelu, ta zabawka wycinamy za pomocą innej metody.

Aby to zrobić, idź do kuchni i znaleźli tam są 4 rodzaje płyt. Świetne wykorzystanie do ciała, mniejsze zużycie na głowę, i co jest jeszcze mniej używane do nóg, dobrze, najniższa dla uszu i ogona.

W tym artykule będziemy używać für 2 kolory. Narysuj wszystkie znaczniki i wyciąć.

Ponadto, bardzo mocne nici uszyć szew wzdłuż łodygi konturu (musimy dostać piłkę). Jak w innych zabawkach zostawić niewielki rozmiar otworu na naszej pakowania. Następnie szczelnie otrzymywać nasz element w piłkę. Następnie, w ten sam sposób wykonać i inne szczegóły i ukryte szwy szyte ciała.

Spójrz, tu i gotowa do naszej zabawki.

Gratulacje, można zrobić zabawki miękkie własnymi rękami i dowiedziałem się, jak to zrobić. Doskonały prezent dla swojej rodziny, lub po prostu uzupełnienie wnętrza. Dla odmiany można zrobić rodzinę.

Ale w tym artykule dowiesz się o innej ciekawej zabawki – filcowanie wełny ładny kotek. I życzę powodzenia!

Nie mniej ciekawe artykuły:

Teraz spójrz na to przydatne wideo:

Share →