Jak utrzymać prywatnego pamiętnika? Mówi Robin Sharma

Jak utrzymać prywatnego pamiętnika? Mówi Robin Sharma

Znajomi, witaj! Dziś chcę podzielić się z wami kolejny wielki transferu wideo poprzez Robin Sharma. w którym mówi jak zachować prywatnego pamiętnika. że pisać i dlaczego trzeba to wszystko.

Na świecie blogu sukcesu opublikowałem kilka artykułów na ten temat. W szczególności polecam do zapoznania się z najnowszym złych rad, które dzieliłem w tym artykule: Stwórz własny sukces osobisty blog. i Rada na spotkanie z art Jak być szczęśliwym w 5 minut. w którym nie ma innego filmu Robin Sharma, gdzie opowiada również o tym, jak ważne jest, aby napisać dzięki swoim blogu.

Cóż, jakiś czas temu natknąłem się na film z jednego z moich ulubionych i prawdopodobnie najbardziej znanym w światowych ekspertów w dziedzinie do osiągnięcia sukcesu w życiu (mówię o Robin Sharma, oczywiście), których słuchałem siebie i spojrzał w coraz większym stopniu do pojęcia osobisty pamiętnik.

Jak zachować osobisty pamiętnik i dlaczego zachowują? Robin Sharma wideo

Widziałem nowe korzyści, aby utrzymać go w formie papierowej (w formie, ale mobilność i łatwość wyszukiwania to dla mnie aż wszystkie plusy przeważają wersji papierowej). Dowiedziałem się, w jaki sposób może być zintegrowany z marzeń kolażu czy coś takiego, i zdałem sobie sprawę, że mój dziennik nie używam, aż przy 100% mocy (przy użyciu 70-80 procent, aż chyba).

Cóż, nie ma wiele do powiedzenia, ofiaruję ten film, aby zobaczyć tłumaczenie na język rosyjski. Będzie to przydatne i ciekawe, ale w tym samym czasie można nauczyć się jak Bruce Lee blogu pomógł w biznesie osiągnąć niespotykane dotąd wyżyny. Cóż, byłem zaintrygowany was? Następnie iść dalej – zobacz wideo

Gorąco polecam zobaczyć kontynuację tego filmu. gdzie można szukać bezpośrednio INT z Robin Sharma dzienniku.

Streszczenie filmu

Dziś postanowiłem zrobić transkrypcję, co było interesujące, aby obejrzeć klip wideo. Zdecydowaliśmy się po prostu podać krótki opis. Więc, co będzie Robin Sharma mówi w swoim filmie „Jak zachować osobisty pamiętnik?”

1) Odpowie na pytanie, że pytał się cały czas – co utrzymywać osobisty pamiętnik?

2) To pozwala zajrzeć do wnętrza sanctum sanctorum w swoim własnym sukcesem blogu.

3) Robin Sharma wyjaśni, jak zachować osobisty dziennik i zapisywać w nim.

4) Gdy jest to najlepiej pisać?

5) Jaki jest związek blog, kreatywność i stan alfa, w którym dana osoba jest w stanie wykonać nawet najbardziej nieprawdopodobne?

6) Czy to ma miejsce na wizytówki i zdjęcia ciekawych miejsc (oryginalna wizualizacja wyżywienie. Która jest zawsze)?

7) Dzięki i codziennie inspiracją są charakterystyczne tematem wpisów w swoim osobistym dzienniku.

I wiele więcej. W skrócie, polecam jeden raz zobaczyć niż 100 razy, aby ponownie przeczytać tekst

Poprzednie wydania Robin Sharma TV

Chciałbym również polecam zobaczyć poprzednie edycje Robin Sharma telewizyjnych. Oto najbardziej popularne wśród czytelników serwisu, a także cenne w mojej opinii:

Share →