Jak używać depilatora?

Jak używać depilatora?

Tak więc zdecydujesz się na zakup urządzenia. Co wybierasz ?

W rzeczywistości istnieją dwa rodzaje: dysku i kleszcze. Zasada działania jest to, że na dysku eliminator obrót koła w kontakcie z usuniętymi włosów złapany i między nimi. Schipchikovy samo podczas obracania zmiany i popycha klapę usuwają włosy obcięte.

Skuteczna oba typy, więc warto wybrać wygląd, że jesteś mniej boi lub bardziej podoba.

Teraz porozmawiajmy o placówce. Standardowy zestaw zawiera zwykle jedną głowę depilacji i szczotkę do czyszczenia, najlepiej jest wybrać dyszę ze szczotek do masażu lub kulek, zmniejsza ból w trakcie zabiegu. Warto zauważyć, depilatory w zestawie, do którego dodawane są wskazówki dla bikini, nasadka do obierania (zmniejsza prawdopodobieństwo wrastających włosków) i dysza dla początkujących.

Zestaw zawiera trochę lodu lub depilatory chłodzenia chłodnicy rękawicę, ale zestawy są znacznie droższe.

At Last Użytkownik uzyskał pożądany urządzenia. Pierwsze rzeczywisty proces usuwania włosów. Aby rozpocząć, należy przygotować skórę do depilacji.

2 dni przed Procedura usuwania włosów powinny być przeprowadzane za pomocą dysz do eksfoliacji peelingu (jeśli jest dołączony do zestawu) lub przy użyciu peeling. Potem trzeba użyć mokre rękawice usunąć martwe komórki skóry. Twoja skóra powinna być czysta i sucha.

Powinna ona być zbyt długi do cięcia włosów (ponad 1 cm).

Teraz przejść bezpośrednio do depilacji. Zamontować urządzenie z dostarczonych instrukcji. Włącz urządzenie i powoli, bez naciskania, wykonywać usuwanie włosów na tle wzrostu włosów. Doradztwo depilacji pociągnij skórę w miejscach, w których usuwanie włosów w celu zmniejszenia bólu.

Schipchikovy Urządzenie powinno być nieznacznie nachylona w kierunku skóry w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

Aby całkowicie usunąć włosy na nogi potrzebują około 1 – 1,5 godziny dla początkujących i około 40 minut dla rozbuchanej osoby. Więc proszę o cierpliwość. Być może po raz pierwszy, usuń krótkie włosy, należy przeprowadzić procedurę ponownie za kilka dni.

Po depilacji. pojawiają się małe czerwone plamy, nie martw się to tylko wskaźnik, który prawidłowo usunąć włosy, po pewnym czasie będą przechodzić. Dlatego zaleca się, aby depilacji wieczorem. Jeśli to konieczne, można zastosować krem ​​kojący. I, oczywiście, po zabiegu, należy oczyścić dyszę i urządzenia usuwania włosów.

Wskazówki i ostrzeżenia:

Przed zakupem, spróbuj urządzenia mieć kogoś ze swoich znajomych do głosowania swoich sił, jeśli można wytrzymać takiej procedury.

Nie należy używać urządzenia, jeśli masz wrażliwą skórę.

* Do depilacji wrażliwych miejsc i okolic bikini, używać specjalnej dyszy. Jeśli usuwanie włosów w tych obszarach zbyt bolesne, użyj kremu EMLA. Wystarczy przeczytać uważnie instrukcję, jak ten lek jest przeciwwskazany wymaga odpowiedniego stosowania w celu uniknięcia poważnych konsekwencji.

* Jeśli zostały ogolone włosy, pierwsza procedura jest dość bolesne, być cierpliwym, łatwiej będzie za każdym razem.

* Po usunięciu włos wzrośnie znacznie dłużej i zrobić włosy staną się mniej i cieńsze.

Zaloguj się, aby zobaczyć załączonych zdjęciach

Share →