Jak wybrać buty zamszowe kostki

Jak wybrać buty zamszowe kostki

Zamszowe Botki – stylowe, modne i efektowne. Ich preferowane przez te panie, które pracują z wielką starannością jego obrazu. Wybór modelu jest wystarczające, a co roku ich staje się coraz bardziej.

Jak wybrać ten sam model aktywnie noszone zamiast zbierania kurzu w szafie. Spróbuj zrozumieć.

Funkcje buty

Zamszowe buty są zróżnicowane, więc każda kobieta z pewnością znajdzie coś dla siebie, który w pełni zaspokoi jego potrzeby. Aby ułatwić wybór, należy zwrócić uwagę na główne różnice pomiędzy modelami.

Zacznijmy skarpety. Klasyczna wersja to – zaokrąglone. Ale w modzie dzisiaj nie jest on, ale jego przeciwieństwem – ostre toe (przykłady na zdjęciu).

Innym trendem – open toe, co jest typowe dla modeli letnich, a na jesienno-wiosenne. W tym ostatnim przypadku są zachęcani do noszenia z czarnymi rajstopami: i ciepły, i piękne.

Teraz na pięcie. Zamszowe botki imponujące wyglądać wysokich obcasach, a na średniej. Najnowsze modele i kliny, platformy.

W modzie przyszedł stały kwadratowy obcas, który jest idealny do noszenia na co dzień.

Cóż, kolejny ważny punkt: wystrój. Te buty mogą być tak proste w wykonaniu, a jasne, zauważalne. Jako projektanci biżuterii nic.

Na przykład, nie będzie trudno odebrać buty zamszowe kostki z koronką – ta opcja jest obecnie bardzo aktualne. Można je ozdobić i pasy, haft, futro, cekiny i wiele innych. Co wybrać?

To pasuje do stylu, smaku i nastroju.

Wysokie Obcasy

Jeśli chcesz, aby dać pierwszeństwo do niego, trzeba zrozumieć, co jest jego wysokość będzie najbardziej optymalny. Heel średniego wzrostu, typowe dla klasycznych modeli, trzeba dostać rundę do kobiet niskiego wzrostu, nogi, z których może on być nieco pełniejsze. Oni lepiej przyjrzeć się wysokich obcasach (ponad 10 cm). W ogóle, oczywiście, trzeba wziąć pod uwagę własne możliwości.

Nie należy wybierać zbyt wysoki obcas, jeśli nie jesteś pewien, że można po niej chodzić. I nie ważne jak piękne i stylowe był modelem dla wygody i komfortu, nie należy zapominać.

Platforma modelu

Godna alternatywa dla wysokich obcasach i klinów. Specjalnie dla nich powinni zajrzeć do tych, którzy mają pełne mody nogi. Ze względu na ostatniej platformie będzie wydawać się dłuższe i wizualnie piękne. Chude dziewczyny mogą nosić taki model, ale w ich przypadku, platforma powinna być komplementarne do pięty, który różni się od koloru niej.

Z tego powodu szczupłości nóg nie będzie tak oczywiste.

Color Shine

Jak widać, odebrać stylową parę zamszowe botki nie być łatwe. Ale nie należy zapominać, że te buty powinny być nie tylko piękne i modne, ale także jakości. Dlatego wolą być tylko naturalny zamsz, która jest bardziej odporna na zużycie i wygląda bardziej szlachetne.

Share →