Jak wybrać hydroponiki w domu?

Jak wybrać hydroponiki w domu?

Człowiek, który postanowił zaangażować się w hydroponice, powinien zrozumieć kilka podstawowych rzeczy:

  • Hydroponika — pasja, która wymaga czasu;
  • To hobby będzie wymagać inwestycji finansowych (mieszanina substratu nawozów, itp.);
  • Hydroponicznych w domu potrzebują miejsca, które jest pewna przestrzeń.

Wszystko to jest prawdziwe dla gidroponistov, którzy chcą realizować tę metodę uprawy poważnie. Dla tych, którzy po prostu chcą przesadzić kwiaty z ich ziemi w, powiedzmy, z włókna kokosowego lub kokogrunt. i umieścić w miejsce garnki, to jest na parapecie, nie ma specjalnych trudności powinny powstać.

Między innymi, plantator może napotkać niezadowolenie krajowego, jak pełna hydroponicznych roślin w realiach współczesnego mieszkalnictwa w miastach odbędzie, prawdopodobnie kawałek czyjejś przestrzeni życiowej. A kiedy rośnie hydroponika kamienica może być wypełniona zapachem, co nie jest wszystko tak. Wszystko to powinno zostać wzięte pod uwagę.

Cóż, jeśli nie masz nic przeciwko, można spróbować wybrać odpowiednie miejsce dla grouboksa lub po prostu zainstalować wszystko, zawarte.

Uważa się, że najlepszym sposobem na ustalenie sprzęt hydroponicznych w południowych i południowo-zachodnich pokoje, w pobliżu okien. Ale, po pierwsze, nie każdy ma możliwość, a po drugie, jest to związane z oświetleniem i osprzęt taki problem rozwiąże dość pomyślnie. O groutent i nic nie mówią — nie obchodzi gdzie stanąć.

Zainstaluj Hydroponika startowej zamiast szafy

Rzeczywiście, jest to bardzo rozsądny pomysł, jeśli mieszkanie jest niepotrzebna stara szafa i komoda. Po pierwsze, może być przekształcony grouboksa i bardzo skutecznie. Tak wiele zrobić.

A jeśli masz ochotę bawić, można kupić o odpowiednim rozmiarze groutent i zastąpić ten użyteczny wynalazek stare śmieci.

Ponadto, jeśli masz zamiar użyć małej instalacji. a przestrzeń jest niewielka, to możemy zrobić dla swoich pułków wzmocnione wspornikami. W ten sposób można znacznie zaoszczędzić cenne miejsce. Na przykład, do opowiedzenia. który jest duży, jest to bardzo dobra decyzja.

Hydroponika domu — Prace przygotowawcze

Innym szczegółem — energii elektrycznej. Przed umieszczeniem urządzenia na jego stałej fotela, konieczne jest zapewnienie, że wszystko jest połączone z przewodów elektrycznych. Nie jest konieczne, aby uczynić wszystko, że przewody zwisające stopy.

Lepiej jest zainstalowanie dodatkowych punktów i niezawodne, ponieważ masy urządzenia hydroponicznych, w tym timerów, wentylatory, lampy, pompy muszą być podłączone do dobrze wykonanej władzy. Jeśli nie zwracają wystarczającej uwagi do tego punktu, że hydroponika w domu może być niebezpieczne.

Że trzeba również różne uchwyty. Jeśli nie używane grouboksa zamknięty i otwarty system, trzeba będzie zainstalować lampę na nim. Aby to zrobić, trzeba mieć dobry przywiązanie do jednego opraw dziennie nieobjętych instalację.

W lampach grouboksa trzeba będzie jednak również naprawić.

Trzeba myśleć o środowisku. Hydroponika — czynienia mokre, dlatego ona «hydro»Więc trzeba chronić przed wilgocią obszaru gidroponista. Lepiej usunąć z instalacji wszystkich podłóg i położyć go wodoodporny. Garniturów i kąpieli maty.

A dobrze spreparowane panele ścienne z PCV, lub po prostu przenieść na filmie, samoprzylepnej lub coś podobnego.

Tak więc, przed oślep pęd do kupowania hydroponicznych konfiguracji, trzeba przygotować się na przybycie tego cudu w swoim mieszkaniu. Wtedy właściciel będzie wygodne i co może przynieść hydroponicznych domu dobre wyniki.

Share →