Jak wybrać krem ​​pod oczy

Jak wybrać krem ​​pod oczy

Krem pod oczy można usunąć cienie i obrzęki. Jednak w celu zwiększenia ich czyste i lśniące, trzeba zobaczyć się z okulistą. Albo się zakochać

Pamiętam, że kilka lat temu, moja mama bliski przyjaciel, niezwykle młodzieńczy pani otworzyła mój główny sekret jej urody: «Punkt — dobry krem ​​pod oczy. Używam ich od 20 lat i radzę zrobić to samo», Nie mogłem się doczekać, aby ich 20, by w końcu biec do sklepu dla wybranego narzędzia.

Gdy pobiegł, kupić i rozmazany, zdałem sobie sprawę, że zaangażował się w innej misji. Nie pasuje jeden sposób. Wszelkie obrzęk i zaczerwienienie krem ​​przyczyną, i straszne oczy łzawiły. Zacząłem myśleć, że porady z tej pięknej pani była aktem kobiecej przebiegłości, ale po wielu cierpień wreszcie wybrał idealne narzędzie i uświadomił sobie, swoich błędów.

Dzielę się z Wami doświadczeniem.

Aby rozpocząć, aby określić, co chcemy, aby rozwiązać problem przy użyciu kremu. Co do zasady, w ciągu 20 lat Odpowiedź jest oczywista. Oto najczęściej:

1. Obrzęk zapalenie powiek

2. worki pod oczami

3.

Cienie

Przyczyny: przebarwienia, rozszerzone naczynia krwionośne, zmęczenie, odwodnienie.

4. Drobne zmarszczki

Przyczyny: palenia, odwodnienie, mimika, starzenie.

Co jest potrzebne: balsam z przeciwutleniaczami.

Wiem, że teraz wielu z nich chce zawołać: «Ale to wszystko o mnie!» Nie bój się — Są to kremy do oczu szerokie działania na rzecz walki jednocześnie, takie jak obrzęk i zmarszczek. Wskazówka: jeśli narzędzie obiecuje urocze dwa skutki nie mogą w to uwierzyć.

Jak wybrać krem ​​pod oczy

Dokładnie czytać etykiety. Zdaniem jak substancje czynne zawarte w kremie, można zobaczyć, jakie działania będzie robił.

Witamina C — zatrzymuje wilgoć, chroni przed działaniem wolnych rodników, utrzymuje elastyczność skóry.

Witamina K — poprawia krążenie krwi, wzmacnia naczynia włosowate, pozbywa się siniaków.

Galoksil (Haloxyl) — wybiela cienie, przyspiesza lokalnym bilirubiny wymiany.

Eyeliss — Kompleks peptydu, jeden z najbardziej zaawansowanych składniki kremów. Ma działanie spustowy, wzmacnia naczynia włosowate, zmniejsza stan zapalny.

Argirelen (Argirelene acetylową heksapeptyd-3) — Botox działa lekko «Lukier» małe mięśnie i odpowiednio zapobiega powstawaniu zmarszczek na twarzy.

Kwas hialuronowy — głęboko nawilża skórę i poprawia jej elastyczność.

Resweratrol — silnym przeciwutleniaczem, który walczy starzenia.

Koenzym Q10 — Poprawia przemianę materii i nadaje skórze zdrowy wygląd.

Ester-C — Giro i formy rozpuszczalne w wodzie witaminy C. lekko napina skórę, poprawia jej koloryt i stymuluje produkcję kolagenu.

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe) — Może to być, na przykład, olej z wiesiołka, konopi, ogórecznika. Nawilżają skórę i ich uniknięcia tworzenia się fałd.

Ale to, co się w krem ​​pod oczy nie powinny być:

Cofein — delikatnie dociska skórę, ale także odwadnia się.

Stearynian oktylu — zatyka porów, sprawia, że ​​skóra matowa.

Sodium Chloride — drażniąco na skórę, powodując stan zapalny.

Mirystynian izopropylowy — alergia, zaburza widzenie.

Parabeny — zwiększyć produkcję estrogenów, hormonów zakłócić.

Glikol propylenowy — powodować alergie i reakcje toksyczne.

Zazwyczaj producenci podzielić krem ​​pod oczy na dzień, noc i szerokim zakresie (tzw plain vanilla). Pierwszy domyślne mają działanie przeciwzapalne obrzęk, usunąć cienie i zawierają filtr UV. Struktura mają głównie żel. Więcej tłuszczowych noc kremy odżywia i wygładza zmarszczki. Szeroka gama prostych kremy nawilżają i zwykle zawierają cząstki, które tworzą odblaskowe efekt wizualny reszty oka.

Niezależnie od tych oznaczeń lub stojąc na krem, co ważniejsze, na co zwrócić uwagę, — napis «Przeszedł kontrolę okulistyczną» (Certyfikat okulistyczny). Oznacza to, że pojazd jest bezpieczne dla oczu, w tym wrażliwa i podatna na alergie.

Jak zachować krem ​​pod oczy

Jednak z nietolerancją na wspaniały skład kremu nikt nie jest odporny. W związku z tym należy wziąć przechowuje poszczególnych sond i testować je na skórę brwi lub policzka (ale należy pamiętać, że spoiny banków testery nad wykorzystaniem licznika jest niebezpieczne dla zdrowia ). W przypadku wystąpienia podrażnienia, w każdym razie nie kupuję tego narzędzia. Oto kilka ważnych zasad działania kremów do oczu:

— Trzymaj słoik w ciemnym, suchym miejscu, zamknij ją dokładnie i umyć ręce przed zastosowaniem kremu. Wstaw infekcji oczu wietrze. Wiele marek zaczął zrezygnować chemicznych konserwantów — zmniejsza się alergenność kremu, ale zmniejsza przechowywania i odporności na drobnoustroje. Dlatego bez żalu wyrzucić Fundusze przeterminowane .

Jak stosować krem ​​pod oczy

— Nigdy nie stosować kremu na ruchomej powiece. Musi przejść od nosa do nieruchomej górnej powieki, i przez dolną powiekę powrotem do nosa. I trzymaj się z dala od linii rzęs.

— Czy ścieranie śmietaną. Należy stosować lekko palcami pierścieniowych ponieważ są słabsze niż inne i ryzyko uszkodzenia skóry jest minimalne.

— Krem na dzień (zwłaszcza żel) przechowywać w lodówce. Po pierwsze, dlatego, że jest lepiej zachowana, a po drugie, będzie dodatkowym efektem tonowania.

— Krem na noc, nie mają zastosowania przed snem — obrzęk gwarantowana. Pożądane jest, aby to zrobić na co najmniej jedną godzinę.

— Nigdy nie należy używać regularnie krem ​​do twarzy jako «oko», Stężenie substancji czynnej w nich są zbyt wysokie dla wrażliwych powiek.

A co najważniejsze, należy pamiętać, — Krem pod oczy można usunąć cienie i obrzęki. Jednak w celu zwiększenia ich czyste i lśniące, trzeba zobaczyć się z okulistą. Albo przynajmniej się zakochać.

Prawo krem ​​pod oczy może maskować dekadę i kilka nieprzespanych nocy, złe — obrzęk i prowokować alergie. Informuje, jak stosować krem ​​do oczu, aby utrzymać krem ​​i co powinno być na etykiecie oznacza doskonały.

Share →