Jak wybrać parowiec

Jak wybrać parowiec

Coraz więcej ludzi dzisiaj zaczynają się martwić, że jedzenie było nie tylko smaczne, ale także zdrowe. Dlatego nie dziwi zainteresowanie parowców, że gotować parą zawartych w produktach maksimum składników odżywczych i witamin. Ale jeśli chcesz kupić to urządzenie wiele, nie każdy wie, jak wybrać parowiec Dobrze, więc nie żałuję pieniędzy wydanych.

Hit półkach sklepowych różnych modeli. Różnią się one nie tylko wyglądem, ale również kontrola typu zdolności, cechy materialne. Który lepiej kupić parowiec.

Mocniejsze i bardziej obszerne? Z mechanicznego lub elektronicznego sterowania? Droższe lub tańsze?

Aby odpowiedzieć na te pytania, należy rozważyć bardziej szczegółowo cechy różnych modelach w zależności od różnych parametrów.

Rodzaje Statek

Modele prawie wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego. w tym Steamer, są wbudowane i wolnostojące. Sprzęt do zabudowy wygodniejsze w tym sensie, że zajmuje mniej miejsca, zwarta. Ale takie parowce są znacznie droższe pulpit.

Dlatego też, jeśli nie trzeba, aby zaoszczędzić miejsce w kuchni, powinieneś dostać w wersji desktop. Jeśli zbyt dużo miejsca na stole nie jest, wybierz wbudowany modelu.

Moc

Wielu uważa, że ​​głównym parametrem jest pojemność podwójnej kotła, a pytanie, jak wybrać podwójne kotła, odpowie pewnie, „mocny” Power, oczywiście, wpływ na szybkość gotowania, ale nie zawsze. Po tym wszystkim, oprócz ustawiania czasu gotowania zależy od ilości koszy pary, budowa w podwójnym bojlerze i innych czynników. Co więcej, istnieją modele, które można dostosować moc od 650 do 2000W Dlatego, wybierając na parowiec, należy zwrócić uwagę nie tylko na mocy, ale inne czynniki.

Rodzaj sterowania

Jest to istotny parametr zapewnia wygodę podczas korzystania z parowiec. Kontrola może być mechaniczny lub elektroniczny. Ze sterowaniem mechanicznym, co jest wymagane od użytkownika jest ustawić pokrętło w odpowiednim czasie.

Parzenie będą działać w tym czasie, a następnie wyłączony. Sterowanie elektroniczne jest trudniejsze, ale również ma więcej funkcji. To pozwala nie tylko ustawić czas gotowania, ale opóźnić go na kilka godzin, wybierz dalsze regularne ogrzewanie.

Parowce mechaniczne bardziej proste, niezawodne i tanie. Elektroniczny drogie, ale również funkcjonalne. Jak wybrać – ty decydujesz.

Wielkość i ilość koszy parowych

W parowców może być od jednego do trzech koszy. Ich liczba i wielkość określa się w tym samym czasie można przygotować posiłki. Jeśli rodzina jest duża, a każdy ma inny gust, można kupić urządzenie z trzech pojemników. Dla jednej lub dwóch osób jest drobne parowiec kosze z 1-2, zwłaszcza jeśli będzie gotować rzadkie i mało.

Oprócz tradycyjnych pojemników, niektóre modele posiadają dodatkowe zdolności do zbóż (np ryżu), po serniki do ciast itp Zastanów się, czy potrzebujesz tej dodatkowej funkcji przed wyborem konkretnego modelu podwójnej kotła.

Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na wielkość koszy parowych. W niektórych modelach, są same w różnych innych. W tym samym czasie, należy mieć na uwadze, że na dolnym koszykiem gotowania żywności szybciej niż w górnej. A jeśli kosze tej samej wielkości mogą być wymieniane, różne pojemniki w miejscach do tego nie zmieniają, są one instalowane tylko w określonej kolejności, mniejszej na większą.

Kosze różnych rozmiarach odpowiednich do przechowywania: mogą być składane jeden w drugi. Parzenie jest identyczna z koszami łatwiejsze w obsłudze. W związku z tym, że odpowiedź na pytanie, jak wybrać podwójne kotła, również zależy wyłącznie od gustu.

Pan wilgoci

Bardzo ważne parowce elementów ma pan, co się dzieje na wilgoć skrapla się podczas gotowania. Tym razem jest to konieczne, aby opróżnić zasobnik, więc wskazane jest, aby wybrać model z głębokim tacy: około dwa – dwa i pół centymetra. Dużym plusem jest obecność piór na patelni, aby ułatwić wlać wodę i nie sparzyć w procesie.

Niektóre modele tace dla każdego kosza pary. Pozwala to nie mieszać zapachy i smaki różnych potraw.

Lepiej producenta?

Więc zdecydowaliśmy się na zestaw funkcji i parowców przyszedł do sklepu, aby kupić to urządzenie. Jedno pytanie pozostaje: jak wybrać parowiec Ci prawo cech modeli różnych firm? Lepiej, oczywiście, pobyt w modelu od renomowanego producenta, która jest dobrze znana na rynku sprzętu AGD.

Eleganckie i funkcjonalne, wygodne i praktyczne parowce firmy Siemens. Miele. Gaqqenau. Küppersbusch et al.

Niezrównana jakość i niezawodność przyniósł je na całym świecie popularność.

Jeśli kochasz wszystko super nowoczesny, firma Miele oferuje nowy model podwójnej kotła, a 140 programów do przygotowania różnych potraw.

Küppersbusch firma produkuje wyroby z różnych poziomów cen. Każdy model ma swój własny projekt, własny zestaw funkcji, które zapewniają łatwość obsługi.

Ciekawa opcja oferowana przez firmę Siemens: Funkcja parowiec połączeniu z funkcjami piekarnika. Te modele mają wbudowaną elektroniczną regulacją temperatury, dostawy wody, czasu wyświetlania i ochrony dzieci.

A jednak jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, co jest lepsze kupić parowiec, można w spokoju, bo tylko ty wiesz, ile żywności trzeba gotować w tym samym czasie, a które funkcje urządzenia potrzebne.

Wreszcie, prezentujemy wam film, który ostatecznie rozwiać wszelkie wątpliwości co do wyboru pożądanych parowców.

Podoba się? Podziel się ze znajomymi na portalach społecznościowych!

Share →