Jak wybrać środek na zgagę

Jak wybrać środek na zgagę

Najlepsze i najgorsze fundusze na zgagę. Jak radzić sobie z zgaga i wybrać skuteczny środek na zgagę.

Powołani zgaga związany z spożyciu pieczenie w gardle, nadbrzuszu lub za mostkiem, która może rozprzestrzeniać się w górę wzdłuż przełyku.

Jednorazowe sytuacyjne zgaga (naruszenie diety, stresu) w leczeniu nie potrzebuje lub łatwo zatykać biorąc leki zobojętniające sok żołądkowy. Częściej jednak zgaga objawem choroby przewodu pokarmowego, a następnie jej przetwarzanie powinno być zawarte w terapii złożonej z patologii.

Dlaczego zgaga

Praktycznie wszystkie zwieraczy przewodu pokarmowego są podzielone między sobą, co nie pozwala na mieszanie się z ich treścią. Na przykład, LES nie zezwala odlewy treści żołądka do bramki zwieracza przełyku i żołądka zapobiega przedostawaniu się jedzenia z dwunastnicy.

Zakłócenia zwieracza powoduje wnikaniem alkalicznych treści dwunastnicy do zawartości żołądka lub kwaśnym żołądka do przełyku, powodując podrażnienie błon śluzowych (zgaga), bo nie może wytrzymać wrogie środowisko dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Należy zauważyć, że zgaga występuje częściej w kontekście zwiększonej kwasowości żołądka, ale jest to możliwe w sposób typowy i niższe wartości.

Zgaga często towarzyszy zapalenie przełyku, dwunastnicy i żołądka (choroba GERD), dwunastnicy gastroezofagealnoreflyuksnuyu, zapalenie błony śluzowej żołądka, calculous zapalenie pęcherzyka żółciowego. Zdarza się często, po nałożeniu żołądka lub przełyku zespoleń.

Co to jest zgaga

Lokalizacja bólu i zakłócenia zwieraczy wyróżniają:

  • gardłowej kwaśne, które przejawia się pieczenie w gardle zwieracza przełyku z zarówno słabości;
  • zgaga zamostkowy w niewydolności dolnego zwieracza przełyku;
  • nadbrzuszu zgaga, co przejawia się przez wypalanie w żołądku, z osłabienia zwieracz odźwiernika żołądka.

Skutecznym środkiem zgaga

Leczenie zgagi jest najlepiej przeprowadzić za pomocą następujących środków:

  • Od przeważającej większości przypadków, zgaga towarzyszy wzrost kwasowości w żołądku, leki zobojętniające sok żołądkowy, alkalizuje jego zawartość jest zawsze skuteczne. Nowoczesne leki zobojętniające sok żołądkowy nie wystawiać wchłanianie, więc bezpieczne i dobrze tolerowane.
  • Leki, które zmniejszają produkcję kwasu solnego, to także dobry środek na zgagę. Jednakże, biorąc je, aby lepiej dostosować się do lekarza.

    Są one niebezpieczne i mają przeciwwskazań.

  • Jako pomoc dla leków stosowanych enzymy trzustkowe zgaga, stymulują regenerację błony śluzowej i innych adsorbentów.

Przypadki nawracającym bólem w nadbrzuszu lub zgaga koniecznie poinformować lekarza.

Nieskuteczne środki zgaga

Sody oczyszczonej jako środek na zgagę jest przeciwwskazane. W wyniku oddziaływania z kwasu solnego uwalnia dwutlenek węgla, powodują rozszerzenie żołądka, co prowadzi do ponownego rozdzielenia kwasu solnego.

Mleko zawiera wapń, który aktywuje pepsyny i soku żołądkowego, zwiększa agresywność.

Mennica odruchowo rozluźnia mięśnie gładkie (zwieracza), które ułatwia wsteczna treści rzut niższą IG.

Sok z kapusty i ziemniaków stymulować wydzielanie soku żołądkowego.

Share →