Jak wybrać strój wieczorowy, aby zakończyć?

Jak wybrać strój wieczorowy, aby zakończyć?

Kategoria: pełen dziewcząt

Łatwy wybrać strój wieczorowy. Nie wiem, dla was, ale dla mnie osobiście kupić strój wieczorowy – to prawdziwy stres. Wiem, że wcześniej, że znalezienie samą sukienkę, w której będę bardzo, bardzo uroczy, atrakcyjny, czarujący, uroczy i jeszcze-nie-wiem-wszystko, ale wciąż udaje się spotkać w tym samym czasie w bez budżetu – nie jest łatwym zadaniem.

Ale patrząc wstecz i patrząc na zdjęcia zrobione na tych wszystkich uroczystości życia, zdaję sobie sprawę, czas i pieniądze zostały wydane. Istnieje kilka zdjęć, które mam zamiar pokazać wnukom i powiedzieć: „Popatrz, jaka była twoja babcia!”, I opowiada historię strasznie ładne sukienki, fanów, przyjaciół, doświadczeń i wydarzeń.

Tak więc moje pierwsze doradcze nadwagą piękności: wybrać strój wieczorowy z góry i bez pośpiechu. Nigdy – słyszysz, nie! – Nie kupuj pierwszej natychmiast się podobało. Spójrz najpierw, że oferowane przez innych producentów.

Jeśli boisz się, że podczas oglądania inne style suknie wieczorowe, spodobała Ci się dzieje, że tak powiem, spotkać, zapytaj o produkt opóźnić Państwa w kilka dni od dzisiaj, w większości przypadków jest to realne.

Wybór sukienki na rysunku

Mój drugi kawałek porad: wybrać suknię z funkcji telefonu Liczby .

Jeśli wa z brzuch, będziesz zbliżać się do strój wieczorowy z wysoką talią i stanik z pobytów podwyższone. Jeśli masz piękne piersi, wybierz styl z dekoltu. Umieść na szyi wątku pereł i – panna blask!

Jeśli masz Duże piersi, ale dość wąskie biodra i nogi, pokaż nogi! Sukienka na teraz modnym stylu vintage z małą długość pasa kolanowego – także świetnym rozwiązaniem.

Jeśli masz pełne biodra i pośladki (lub co najmniej jedno), wyglądają trapezu sylwetkę strój: strój ten styl zawsze przychodzi z pomocą kobiety, jeśli chce się ukryć biodra. Sukienka z wysokim stanem w kształcie trapezu, na podłodze – również bogaty wybór: płynącego dnem optycznie wydłużyć swoje proporcje.

Wybór kolorystyki sukni. Nie ograniczaj swoich ciemnych odcieni, które rzekomo "ukryć" kompletność. Wybierz kolor, który pasuje do tsvetotipu. Oczywiście, czekolada sukienka, ciemny niebieski i czarny może wyglądać nawet piękne i eleganckie, szczególnie jeśli wybierzesz im jasny kontrastowy kolor biżuterii.

Przy wyborze biżuterii. pamiętaj, że lepiej jest nosić go na miejscach, które chcesz podkreślić. W związku z powyższym, jeśli masz krótką szyję, nie nosić duże kolczyki wiszące w dół, a także koraliki lub naszyjnik tuż pod szyją.

A teraz, po zakończeniu pracy z teorii, praktyce i przenieść się, aby spojrzeć na zdjęcia z modnych strojów wieczorowych dla dziewcząt i kobiet z krzywego kształtu.

Style suknie wieczorowe dla pań z form apetyczny

Czarno-biały

Jeśli masz proporcjonalną sylwetkę, w miesiącach letnich, wybierz białą letnią sukienkę z czarnymi pionowymi pasami. To będzie właściwe w niemal każdej sytuacji. Kto, co, i – w kolorze białym!

Wieczór sukienka dla pełnych dziewcząt

Czarna suknia wieczorowa z drapowaniem na piersi jest doskonałe busty piękna z pięknymi nogami.

Wieczorowa fioletowy

Purpurowa sukienka z szyfonu – idealny wybór dla prawie każdego rodzaju figury. To jest piękne i ukryć brzuch i biodra zbyt szeroki. Lakoniczny styl w połączeniu z żywymi kolorami – to być może, musi być dla wszystkich otyłych kobiet!

Suknie wieczorowe dla dziewczynek z form apetyczny neonowych kolorach

Sukienki wieczorowe długie zakończeniu

Share →