Jak wycofać się z ubrania i buty nieprzyjemne zapachy potu

Jak wycofać się z ubrania i buty nieprzyjemne zapachy potu

Słyszenie sobą w wyglądzie. Ponadto istotną rolę odgrywa także głosem i zapachem rozmówcy. Tak, tak, tak, to jest zapach. Przecież widzisz, jest zawsze przyjemność rozmawiać z kimś, kto pachnie przyjemny aromat.

Ale nieprzyjemny zapach potu. wręcz przeciwnie, może zniechęcić wielu. I nie koniecznie, że były to w pewnym pocenia danym momencie, bo, niestety, pot wchłania się do nieprzyjemnego własności rzeczy, a gdy pralka nie jest z niego usunięte. Jak czyścić ubrania z zapachem potu – to będzie nasz główny problem.

To pomoże pozbyć się nieprzyjemnych zapachów

Istnieją metody, które są w stanie przynieść zapach potu z jego ubrania. Oczywiście, istnieją w wystarczająco dużych ilościach. Potem niech znaleźć rozwiązanie jak dostać zakorzeniony zapach potu z jego ubrania. Chyba wszyscy wiemy, co się restauracja. Tak, w naszym przypadku, możliwe jest korzystanie z usług, pralnia chemiczna, ponieważ zapach potu dobrze drukuje.

Nawet z takiej rzeczy jak kamizelki lisa. Jednak, pranie i koszty w tym przypadku nie jest bardzo tanie.

Tańsze w tym przypadku przynieść zapach potu z ubrania i tym samym kamizelki lisa samego. Oczywiście, jest tańsze, ale tutaj jest, jak to zrobić bez uszkodzenia to ma znaczenie? Po pranie chemiczne zapewnia, że ​​powrót wszyscy bezpieczne i dźwięk. Ludzie, którzy próbują usunąć nieprzyjemny zapach potu będzie w stanie potwierdzić, że zawsze jest odblokowany.

Co robisz? Jak usunąć zapach bluzy z, jeśli nie jest zadowolony z tej treści?

Pierwszą rzeczą, którą możesz zrobić — pisać tę koszulę w zimnie. Po nieprzyjemny zapach nie jest pot i bakterie z nim kontaktować. W chłodzie wiadomo nie przetrwać, więc po promorozit koszulę z jej przystanku pozostawiając nieprzyjemny zapach.

Co zrobić, gdy okno nie jest zimno, a słońce? Czy rzeczy i tak koszulę cierpliwość w zamrażarce? Nie, dlatego, aby usunąć zapach potu z jego ubrania. lub pościel, i może być w słońcu.

Jeśli smak nie jest silnie absorbowana przez umieszczenie pościel w słońcu, można napowietrzać go i pozbyć się kłopotów.

Czy istnieje sposób, jak usunąć zapach potu prać bieliznę? Tak, jest na to sposób. Jeśli próbowałeś skasować, ale nieprzyjemny zapach potu i nie jest zadowolony z tych treści, radzimy do silniejszych środków. Przed wysłaniem sprawy do traktowania go specjalnym obrabiarki z potu, a następnie przejdź do śmiało pomyślany.

Jeśli nawet, to zapach potu nie jest zadowolony z tej treści – nie rozpaczaj, sól wykorzystanie tabeli. W głównej komorze urządzenia, możesz dodać łyżeczkę soli, białego, ale jeśli zapach jest bardzo silny, dodać dwie lub trzy łyżki.

Sposoby domowe i metody pozbawić babci ubrania z zapachem potu

Niż przynieść zapach potu z jego ubrania, tak aby nie zepsuć? Jeśli smak nie jest bardzo silny masz szczęście. Nie miał czasu vestsya głęboko w tkaninę, chociaż w tym przypadku zbawienie odzieży może być dość skomplikowane.

W tym trudnym zadaniu trzeba pomóc ocet i kwas cytrynowy, ponieważ kwasy przyczynić się do smaków z każdego stroju, a nawet lisy kamizelki. Jedna łyżeczka octu lub kwasu cytrynowego należy rozpuścić w szklance ciepłej wody i otrzymaną mieszaninę dokładnie zwilżyć koszulkę, bieliznę lub inne rzeczy z ubrania. Kwas cytrynowy i ocet najlepiej pomóc uporać się z nieprzyjemnym zapachu i nie zepsuć kamizelki lisa.

Jak doprowadzić zapach potu z ubrania białe? Dla jasnych ubrań, nie odbarwiony lepszego wykorzystania soli i amoniaku. W szybie jadalni trzeba wymieszać łyżkę soli i łyżeczkę płynnego amoniaku i ciepłej wody.

Otrzymaną mieszaninę powinna być w ciągu pięciu minut do nacierania w miejscach o upartym aromacie. Po tej procedurze, należy dokładnie umyć rzeczy, że jest miękka i miał przyjemny zapach.

Usuń nieprzyjemny zapach futra

Jak usunąć zapach potu z kamizelki z lisa? Należy pamiętać, że kasowanie kamizelki fox nie tylko wskazane, ale surowo zabronione, gdyż mogą one stracić kształt, futro zaczyna spadać, i stają się bezużyteczne. Potem, jak usunąć zapach potu z ubrania bez mycia go? Futra są szczególnie popularne w okresie zimowym, ale mimo niskie temperatury i mróz futro, niektóre rzeczy nie tracą nieświeży oddech.

Jak wycofać się z ubrań potowych przeznaczonych do użytku zimą, takich jak kamizelki lisa?

Zacząć zaleca się ich przechowywania. Nie w każdej torbie i powiesił na wieszaku w oderwaniu od innych. Pozwoli to zapobiec przenoszeniu nieprzyjemne zapachy z innych rzeczy.

Ponadto, każdy sezon kamizelki Lis jest pożądane, aby przewietrzyć świeżego powietrza.

Kolejne kamizelki i kapelusze i lisa futra z samo można czyścić skrobi.

Delikatnie spłaszczyć rzeczy i wypełnić skrobię futra. I po jakimś czasie, gdzieś około pół wstrząsnąć rzeczy i usunąć skrobię. Zapachy powinny całkowicie zniknąć.

Teraz wiesz, że sposób, jak usunąć zakorzeniony zapach potu z jego ubrania, bez mycia, bez deformacji.

Ponadto, jeden z najlepszych metod – kawy. Oczyścić rzecz futra i umieścić go w szczelne worki plastikowe, co jest dobrze zamknięte. W tym samym opakowaniu, umieścić butelkę świeżej kawy.

Godzin po 10-12 mieszanki kawy, a następnie szczelnie zamocować torbę. Powtórz na tydzień. Następnie wyciągnij rzeczy i dobrze je wstrząsnąć.

Teraz dostali stały aromat kawy.

Niektóre wentylatory futra używane do czyszczenia ich specjalne szampony dla zwierząt, takich jak psy i koty, z długimi włosami. Skóry zwierząt jest szczególnie wrażliwa, więc dla produkcji szamponów używać wyłącznie naturalnych materiałów. Oni nie zepsuć futro, ale raczej dać wełny połysk i przyjemny zapach. Wystarczy je umyć, więc być bardzo, bardzo ostrożnie, nie dotykając futro gruntowych.

Futro sprzątanie Pole należy suszyć tylko naturalnie. Użyj do tego celu suszarkę do włosów – jest to niemożliwe. Możesz spalić skórę. Jednak, drogie futra rzeczą jest lepiej dać do pralni chemicznej.

Pozwoli to utrzymać je przez dłuższy czas.

Share →