Jak wygrać nagrodę w loterii złoty klucz?

Jak wygrać nagrodę w loterii złoty klucz?

W X godzin, wielu Rosjan pęd do ekranu, aby wziąć udział w bitwie z zawrotnym fortuny. Doświadczenie i szczęścia, aby uzyskać wszystkie prezent cenny sen. Ale jak osiągnąć swój cel? Jak wygrać na loterii złoty klucz? Jasne, system gwarantuje uzyskano pozytywny wynik. nie istnieje. I to jest w porządku.

Po tym wszystkim, jeśli uczestnicy będą wiedzieć z góry wynik zabawy wypełnione, intrygi natychmiast odparować.

«Aby wygrać na loterii, trzeba mieć nie tylko szczęście, ale także loterię»,

Poeta Aminado Shpolyansky, autor legendarnego frazy, absolutnie prawo. Co więcej, bardziej różnorodny liście z kolorowym logo w rękach uczestników, tym większe szanse na wygraną. Nie muszą być zarezerwowane tylko bilet. ale długopis, ołówek lub znacznik.

Podczas gry trzeba przejechać się numery, które pojawiają się na usuwanych kulki.

Charakterystyka obiegu

Broadcast uruchamia wykonywane w trybie TV, w każdą sobotę i trwa mniej niż godzinę. Liczba rund może się zmieniać. W jednym z przeniesieniem z trzech, w innym – cztery lub pięć. Ale w każdym razie najbardziej dochodowych – Pierwsza runda.

Ponieważ określa tych szczęśliwców, którzy otrzymają najcenniejsze dary.

Począwszy krążenie po uruchomieniu lotto – przezroczyste pudełko, w którym mieści 90 kulki grawerowane z postaciami. Wszystkie numery są różne, więc szansa szczęścia w pierwszych rundach nie jest tak wielka. Ale ostateczna w lotto będą tylko dwie lub trzy kule.

Dlatego prawie wszyscy uczestnicy stają się posiadaczami wygraną.

Intrygi przeczucie zwycięstwo

Po krótkim procesie mieszania urządzenie produkuje jedną piłkę, a prezenter głośno ogłasza zwycięskiej liczby. Tutaj jest – Magiczna chwila intryg. Uczestnicy z bezpośrednim widokiem zapartym tchem do swoich biletów w nadziei, widząc ją porzucił sylwetki.

Oczywiście, jednorazowe szczęścia do zwycięstwa nie będzie. Szczęśliwy będzie pierwszy bilet, który zbiegnie się:

  • Runda 1 – pięć cyfr w którymkolwiek z wierszy tabeli (jeśli wylądują na kulki z pierwszym, uczestnik otrzyma pulę nagród);
  • Runda 2 – 15 Liczbę komórek w każdym z dwóch kart.

W kolejnych rundach wymagania są bardziej lojalni. Szczęście może być kilku uczestników, którzy:

  • Runda 3 – Pierwszy przekreślone w tabelach do 30 cyfr;
  • Runda 4 i więcej – zamknąć wszystkie 30 cyfrom końcu obrotu.

Wcześniej miał szczęście, stały prezent. Bilety, które były szczęśliwe w pierwszej lub drugiej rundzie uczestniczyć w dalszej rysunku; w trzeciej, a następnie – wycofane. Organizatorzy hazardu publicznej regularnie oddają specjalne promocje timed na święta lub ważnych wydarzeń.

W tych dniach na wygraną nawet więcej.

Blisko

Share →