Jak wyłączyć aktualizacje vindovs 7 lub usunąć go całkowicie

Jak wyłączyć aktualizacje vindovs 7 lub usunąć go całkowicie

Dla wszystkich operacji z aktualizacji otworzyć „Windows Update». Aby to zrobić, kliknij przycisk Start, wybierz zakładkę „komputer” i kliknij prawym przyciskiem myszy. Powinna pojawić się menu, z którego należy wybrać „Właściwości” i kliknąć na nim.

Możemy patrzeć tylko w lewym dolnym rogu, gdzie akapit drugi zlokalizowany będzie „Windows Update».

Jeśli nie można było dostać ani grosza uaktualnić ten sposób, można spróbować innej opcji: przejdź do menu „Start”, przejdź do „Panel sterowania”, zmienić ikony trybu wyświetlania w „Duże ikony”, a następnie przejść do „System” na karcie ,

Ale jeśli algorytm nie pomoże, można użyć najłatwiejszą opcję: kliknij na przycisk „Start” i wpisz w polu wyszukiwania „Aktualizacja” i kliknij przycisk „Enter». Po kilku sekundach wyszukiwarka daje bezpośredni link do „Update”, gdzie można wprowadzić wszystkie niezbędne zmiany i korekty. Na przykład, jeśli chcesz dowiedzieć się jak wyłączyć aktualizację Vindovs 7, łatwiej jest przejść do zakładki „Ustawienia” w środku aktualizacji, wybierz „Nie sprawdzaj dostępności aktualizacji (nie zalecane)” i kliknij „OK”.

W wyniku tego, że wyłączenie automatycznego trybu uaktualnienia, ale w przypadku układu jest przede wszystkim ujemne. Pierwszy raport z Centrum Wsparcia informuje nas, że zmiany zostały wprowadzone, aby zaktualizować ustawienia Vindovs 7: zaczyna krosna czerwone pole krzyżowe w prawym dolnym rogu. Teraz, ta opcja nie działa drażniąco na naszej uwagi, należy wyłączyć tę świadomość. Aby to zrobić, najprostszy sposób, aby jednym kliknięciem ikony na pasku z flagą i kliknij przycisk „Otwórz Centrum pomocy technicznej.” W pod-znaleźć „Ustawienia Support Center” i nacisnąć.

Następnie można usunąć zaznaczenie obok „Windows Update”.

Jak usunąć aktualizacja vindovs 7

Wielu użytkowników aktualizacji nie powiodła Vindovs 7, które, ich zdaniem, doprowadziło do niestabilności systemu, stara się szybko usunąć. Rzeczywiście, jeśli przyczyną niestabilny lub zamarza związane z aktualizacją, to najlepiej, aby ją usunąć. Jest to, nawiasem mówiąc, pogląd, że nowy system operacyjny Windows 9 takich problemów nie będzie. Aby usunąć tę aktualizację, można użyć uniwersalnego algorytmu, który zostanie pokazany poniżej.

Przed wyłączeniem aktualizacji Vindovs 7, wywołać menu „Start”, znaleźć zakładkę „komputer” i kliknij prawym przyciskiem myszy. Powinieneś zobaczyć wyskakujące menu, w którym należy wybrać „Właściwości” i kliknąć na nim. Następnie wystarczy spojrzeć w lewym dolnym rogu, gdzie akapit drugi zlokalizowany będzie „Windows Update».

Po drugie, należy zwrócić uwagę na lewej zakładce Update. Nie powinno być „Wyświetl historię aktualizacji” kartę. Kliknij na tej karcie.

Wtedy będziemy mogli zobaczyć wszystkie nowości jakie zostały zainstalowane na komputerze, i sprawdzić ich status i znaczenie daty instalacji.

To jest dla można znaleźć te parametry, których zmiana doprowadziła do stabilizacji i może spowodować potrzebę przywrócenia okna systemu 7. I natychmiast usunąć aktualizacje Vindovs 7 może klikając na zakładkę „zainstalowanych aktualizacji”. Ponadto można zarządzać informacjami i panel sterowania. Aby to zrobić:

  1. wywołać menu „Start”;
  2. kliknij na zakładce „Panel sterowania”;
  3. wykazujące tryb widoku „Kategorie”;
  4. wybierz „program” punkt;
  5. znaleźć się w lewym menu pozycji „System i zabezpieczenia”;
  6. wybrać pozycję „Wyświetl zainstalowane aktualizacje”.

Wystarczy wybrać aktualizację i naciśnij „Usuń”.

Share →